Moet keta dringend eens proberen...😄
Hoe was de trip?uurtje geleden dikke ammie gesmoked, wederom heerlijk na een LSD trip gister.
Super! We hadden nog wel een 2e zegel bijgenomen omdat het allemaal wel wat heftiger mocht. Zegels waren niet heel potent. Heb heerlijk in de avond naar de sterren gekeken, leek wel op een lichtshow. Overal patronen en was zo blij als een ei! Kon niet beter👌Hoe was de trip?
Thanks!Enjoy!![]()
Hier volgt een lange drugspauze...Kut bad trip op truffels gehad..
- extreme rugpijn
-diarree
- CEV i.p.v OEV
- extreem warm
- koude voeten
- heel erg zweten
Eigen schuld wel, was al beetje geladen met stress, was al donker ipv licht buiten en en had amper 2u30 ervoor gegeten. Lesje geleerd tho...
Vind er geen zak aanWat is het fijn om na een lange tijd van de cocaïne af te zijn weer een lijn in je neus te rammen 😝
LekkerWeer s ouderwets avond x met lief, mooi 8 u begonne flinke dosis ,hard gaan. Nog beetje nagenieten en redelijk optijd slapen
Omg me. Een van de beste dingen om te fucking doen op amphetamineWe beginnen een bedrijf: 'pep & clean'!!
Tis maar waar geblij van Word. Als ik aan de pep zat wou ik echt niet aan opruimen denkenOmg me. Een van de beste dingen om te fucking doen op amphetamine
Dankkkuu😘 echt genoten. Ik zweef nog steeds een beetje haha. Ook heerlijk geslapen, geen verkeerd plan om optijd te beginnen, stiekem wilde meneer nog bijnemen maar dat heb ik echt afgeraden!Lekkerveel plezier samen.
Dan ben je wel een van de weinige denk ik 🙃Tis maar waar geblij van Word. Als ik aan de pep zat wou ik echt niet aan opruimen denken![]()
Hoe vaak en in welke setting heb je coke gebruikt?Vind er geen zak aan
Denk je daar de dag erna hetzelfde over?Wat is het fijn om na een lange tijd van de cocaïne af te zijn weer een lijn in je neus te rammen 😝
Ik heb maar 2x een gram gebruiktHoe vaak en in welke setting heb je coke gebruikt?
Ik leerde pas na een aantal keer het effect waarderen.
Wij hebben beide geen kater hoor 😁Denk je daar de dag erna hetzelfde over?
Denk je daar de dag erna hetzelfde over?
Hopelijk kan je wat slapen met die combi maar ik denk met de methadon dat dit wel moet lukken.Methadon , oxycodon , flualprazolam zo even kort slapen. Vannacht nauwelijks kunnen slapen
Best logisch na zo’n tijd en nooit afwegen.Zojuist me o-pce nog eens afgewogen en ik heb 41mg gesnoven. Wist niet dat ik zo'n tolerantie ervoor had.
De vraag is natuurlijk ook of je het moet willen leren waarderen. Bij veel mensen eindigt coke gebruik in ellende. Dus ik zou blij zijn dat het je niet bevaltIk heb maar 2x een gram gebruikt
Zojuist me o-pce nog eens afgewogen en ik heb 41mg gesnoven. Wist niet dat ik zo'n tolerantie ervoor had.
Ja daar heb je gelijk in. Morgen alles zeggen tegen de huisarts en daar zien we wel hoe het verdergaat. Het liefst als er sprake is van een opname dat dat gebeurt eens we verhuisd zijn.Best logisch na zo’n tijd en nooit afwegen.
Wat is het met verhuizen en afkicken bij jou? Waarom speelt dat zo'n grote rol. Een nieuw huis gaat je echt niet helpen, je zult het zelf moeten doen.Ja daar heb je gelijk in. Morgen alles zeggen tegen de huisarts en daar zien we wel hoe het verdergaat. Het liefst als er sprake is van een opname dat dat gebeurt eens we verhuisd zijn.
Heb daarstraks ook me dagelijkse dosis 6mg lormetazepam genomen.