Welke drugs gebruik jij op dit moment?

Eve's drop

Badass junkie
Dit is al droog, een mexican haze ala de lachende paus achtig.

Bent u bekend met de coffeeshops op de nieuwe binnenweg? Helaas door de autoriteiten gesloten.

Pluto had ook extreem lekker kalimist en nepal hasjies.

Power to the canna
@Calliweed2.0
 

Nickje

Belezen gebruiker
Ik neem "op dit moment " even niet heel letterlijk met ieders goedvinden (vooruit: koffie en een peuk...) maar wat algemener als "huidige periode"
1) Wiet: kán uiteindelijk heel kut worden vooral als je begint om "rustig in je hoofd te worden" dat is al een red flag. Maar voor mij de queen onder de drugs. Natuurlijk, niet giftig (ja,, bizar, maar THC is niet toxisch), relatief verslavingsongevoelig en waanzinnig effect. Meestal goed te combineren ook. Ons lichaam heeft een endo-cannabinoide systeem, je zou bijna denken dat kan geen toeval zijn.
2) MDMA. Nu even mee gestopt, veel te leuk. Love & happiness. De king. Jammer dat je je serotonine systeem naar de knoppen helpt bij teveel en te vaak.
3) RC's. Ben aan het experimenteren, ook om te kijken of het effect van MDMA benaderd kan worden (5-MAPB, 6-APB, 4-FMA en wat combo'd o.a. Borax- achtig, denk aan 5-Meo-Mipt toevoegen). Onverantwoord natuurlijk, grotendeels ongeteste chemicaliën naar binnen flikkeren. Is wel een soort hobby van me geworden om ervaringen te lezen en informatie op te zoeken incl. wetenschappelijke studies o.b.v. dierproeven en gebruikerservaringen, super interessant. Heb al wel een gouden combo gevonden waarbij ik geen onderscheid merk met MDMA qua "magic". Ik ga er van uit dat dezelfde regels gelden als rond MDMA trouwens (niet teveel, 2 maanden pauze enz.). Maar ja, straks blijkt 5-MAPB ineens kankerverwekkend of zo, who knows. To be continued (met mate)...
4) 2 of 3 i.c.m. 1 :)
Zo, nu weer aan de koffie....
 

UmbraVitae

Bewuste gebruiker
14u20: 150mg 4-fma (4-fluormethamfetamine), na 30min voel ik het reeds lekker binnen komen, tintelingen kom maar😜

Deze week het reeds zonder benzo rc's (etizolam, flualprazolam, clonazolam, Flunitrazolam) gedaan, in de plaats, elke avond 15-30mg mirtazapine. De afkickverschijnselen vd benzo's die ik voorbije weken ervaaarde zijn weg, had korte nachten (2u-5u), maar wel vrij uitgerust en redelijk goeie gemoedstoestand...bij deze, bye bye benzo rc's, enkel nog eventueel na een upper, mr geen wekelijks, laat staan dagelijks iets zoals voorbije maanden het geval was.

Bon weekend 😉
 

UmbraVitae

Bewuste gebruiker
En? Is tie weer lekker?
Wiet is en blijft mijn favo drug of all.
Ik weet dat velen deze mening delen, maar vibd wiet persoonlijk maar niks.
Vroeger regelmatig wiet gedaan, was wel çva, gaf msschn wel iets extra, mr dat deed de alcohol msschn nog meer, wel chill met wat volk en een biertje, lekker buiten in het park of op festival of buiten aan café. Maar wat ik al heel mn leven heb, is een afkeer van tabak en verbrande rook int algemeen, ik word echt misselijk als ik het riek en mega misselijk tot kokhalzen toe als ik zelf eens rookte, paar x blijven proberen of het eenmalig was of ik het echt niet verdroeg, laatste dus. Dus bij het roken van een joint (van vapen was toen, ca 17j geleden nog niet echt sprake), dat verbrande gevoel/smaakje wat ik als onfijn ervaarde, het niet wow effect, eerder loom worden, hebben ervoor gezorgd dat ik het geen leuke drug vind. Al verschillende soorten geprobeerd, wou dus vooral de soorten die je net wat energie geven en die je dus eerder smorgens/overdag neemt ipv de soorten waarvan je luilekker in de sofa loom high licht te wezen. Uiteindelijk ook geprobeerd met zo'n vaporizer, omdat je dan geen verbrande smaak hebt. Maar het bleef altijd té weinig vr me. Ik ben grote liefhebber van LSD en paddo's/magic truffs, Salvia (roken in pijpje), vond ik het effect kort mr krachtig, mr ook dit moest ik stoppen, omdat de rook inhaleren niet kon verdragen, het fijne woog niet op tegen het nadeel. Vorige zomer nog is geprobeerd met wiet via vaporizer, was bubble haze en citrique, heerlijke geur, dus mn zintuigen waren geprikkeld, mr om een of andere reden, blijft ik steeds met teleurstelling zitten. Wordt niet high, ik voel iets, mr niet de gewenste spacy trip, msschn wil ik gewoon meer dan het daadwerkelijk brengt. Mr vraag me dan af wat anderen hier dan zo heerlijk aan vinden. Als je wiet vb met magic truffs en lsd vergelijkt, op welke schaal van 0-10 zet je wiet qua trip dan en wat overheerst, het visuele of het innerlijke, als vb, ik geef lsd 9/10 en vooral heel visueel, truffs 8/10 en pak meer innerlijk, gaat dieper dan lsd, is zwaardere ervaring, met gesloten ogen trippen n dingen zien/ervaren die na de trip nog kan nazinderen en dan wiet zou ik maar een 4/10 geven, doordat mn ervaring gewoon nooit was wat ik steeds hoopte en ik ni snap dat anderen dit zo'n heerlijke drug vinden en mede dat ik wiet zie in het zelfde rijtje als LSD en paddo's/truffs, nl de hallucinerende werking, verandering van waarneming, je waant je door de drug ergens anders, je bent even echt weg vd realiteit, never gehad bij wiet. Indien er nog zijn die wiet mr minnetjes vinden, hoor het graag.
 

Hardcore_frk

Badass junkie
Vanavond een speciale avond. Starten met drankjes en 3-FA. Mogelijk wat 3-MMC, om dat eens af te tasten (nooit gebruikt). Zodra we er lekker in zitten een mooie M-kristal erbij. Vol in de space 2C-C erbij. Misschien in de nasleep nog wat 2F-DCK. Alles natuurlijk in combinatie met veel wiet en lachgas.
 
Bovenaan