Ik wil ook een hertog jannetje3e hertog Jannetje, een gewoon pilsje is ook niks mis mee
Eens. Ik heb al heel wat 4-XX-XXX geprobeerd maar alles behalve 4-HO-MET is tegen gevallen tot nu toe. Ik blijf gewoon bij 4-HO-MET.Heb er niet veel van gemerkt. Wat lichte patroontjes. Vond 4-HO-MET veel leuker.

Valt tegen vind ik, ik houd wel van subtiel maar dit is zo subtiel dat ik me afvraag of het er wel is. Ondertussen al wel een paar x bijgenomen btw 😂hoe bevalt de 4-fma? heb ook besteld vanochtend. benieuwd wat het doet
Ik vond het niet op 4-FA lijken, sowieso tipt niks dat stofje. Ik had 150mg oraal en vond het wel een serotonine randje hebben maar vooralsnog aardig mild. Heel avond lopen lullen met niet extreem veel energie.Lijkt op 4-fa maar is wat vuiger kwa stimulatie en iets minder empatisch
Ben benieuwd, heb wat van die gratis 40mg pellets gekregen. Ben niet zo'n extreme disso fan en vind MXE ook overrated dus ben benieuwd wat je er van vindt.20 mg dmxe . Even kijken hoe ik hier op reageer.
testrun 3mmc.
Ik snap de hype niet zo goed eigenlijk![]()
4mmc is beter inderdaad 😄Niet te vergelijken met 4MMC he? Slappe hap 😜
4mmc is beter inderdaad 😄
Alee jom, heb 1gr op en kan niemeer recht lopen 😅
#metoo80 +/- speed
Tot nu toe super chill op 20mg.Ben benieuwd, heb wat van die gratis 40mg pellets gekregen. Ben niet zo'n extreme disso fan en vind MXE ook overrated dus ben benieuwd wat je er van vindt.
Vanavond ik ook gezelllieeee150 ųg 1p-LSD erin
Have fun girl, and a nice tripVanavond ik ook gezelllieeee
Jij ook!!Have fun girl, and a nice trip
Edit: voel een lichte buzz door mijn lichaam.Tot nu toe super chill op 20mg.
Disso effect is zeker aanwezig maar voel me toch nog redelijk helder.
Moeilijk te omschrijven..
Verder voelt het bijna opiaat achtig aan.
Heel warm en mellow.
Lig languit op de bank docu's te kijken.
MXPrIemand nog leuke drugs (legaal) wat interessant is?
drink je genoeg water?De 3mmc capsule viel niet zo lekker beetje hoofdpijn gelijk de rest weggespoeld nu weer een lange pauze!
Denk het wel kan daardoor de hoofdpijn komen?drink je genoeg water?
Opiaten zijn de baas dus dan zal dit wel bevallen. Ik ga denk ik gewoon voor een hele pellet ala 40mg. Als ik het ooit ga proberen in ieder geval. Was toch gratis.Tot nu toe super chill op 20mg.
Disso effect is zeker aanwezig maar voel me toch nog redelijk helder.
Moeilijk te omschrijven..
Verder voelt het bijna opiaat achtig aan.
Heel warm en mellow.
Lig languit op de bank docu's te kijken.
Wanneer ga je in je een verslavingskliniek?
Effect neemt wel snel af moet ik zeggen.Opiaten zijn de baas dus dan zal dit wel bevallen. Ik ga denk ik gewoon voor een hele pellet ala 40mg. Als ik het ooit ga proberen in ieder geval. Was toch gratis.![]()
Duur cokje danBekijk bijlage 18440aamgekomen op de housewarming, voor mij 2 gram coke 84%, en de rest hier ook aan de coke, pep en 3-mmc
Bekijk bijlage 18441
Maar laten we beginnen met een koud hertog jannetje, fijne zaterdag DF'ers 🤙🏼❤💯
Mwa best prijzig ja, maar dat mag ook wel voor quality 👌🏼Duur cokje dan
Genieten dan maarMwa best prijzig ja, maar dat mag ook wel voor quality 👌🏼
Wanneer ga je in je een verslavingskliniek?
Dat gaat goed komen! 🎅❄👌🏼Genieten dan maar