Eve's drop
Badass junkie
The circle jerk is complete haha!Heeej peace and loveš¤¤ā¤
The circle jerk is complete haha!Heeej peace and loveš¤¤ā¤
het is gwn een van die magische avonden,The circle jerk is complete haha!
Wat doen jullie zoal in de nacht ? Ik wat gamen , films , muziek en tja chillen eigenlijk.joooooehooooooe
@Eve's drop ooo het is trouwens bromazolam
Muziek en chillen in mijn eigen wereldje šWat doen jullie zoal in de nacht ? Ik wat gamen , films , muziek en tja chillen eigenlijk.
Neem nu wat oxy met 1mg clonazepam docters orders![]()
Zet zo ff sbs9 op voor de heavy weight title.Wat doen jullie zoal in de nacht ? Ik wat gamen , films , muziek en tja chillen eigenlijk.
Neem nu wat oxy met 1mg clonazepam docters orders![]()
ik net begin van de avond keta en daarna pep, weet had beter andersom gekund.. en heb een praatkick, maar gelukkig is er iemand op bezoek waar ik mee kan praten.Wat doen jullie zoal in de nacht ? Ik wat gamen , films , muziek en tja chillen eigenlijk.
Neem nu wat oxy met 1mg clonazepam docters orders![]()
ik net begin van de avond keta en daarna pep, weet had beter andersom gekund.. en heb een praatkick, maar gelukkig is er iemand op bezoek waar ik mee kan praten.
Deze hele nacht UFC, het main event zo live ook op sbs9. En voornamelijk chillen, muziekje op en soms gamen als ik niet te erg onder invloed ben šWat doen jullie zoal in de nacht ? Ik wat gamen , films , muziek en tja chillen eigenlijk.
Neem nu wat oxy met 1mg clonazepam docters orders![]()
hahaha die kende ik ja. was mijn 1e keer keta voor mij, was echt vaag haha.
Weird spul he!hahaha die kende ik ja. was mijn 1e keer keta voor mij, was echt vaag haha.
nouja, ik was niet echt helder meer haha. maar denk dat ik de volgende keer wel iets meer kon hebben.Weird spul he!
Long legs long brain, maar wel redelijk helder.
Ik kan het gewoon ruiken XDBekijk bijlage 18811speed, poah wat stinkt deze goed šš
Net thuis( 3 kwartier geleden , bij wat vrienden gezeten , eitje gebakken en nu slapen!) Fijne ochtend nogWat doen jullie zoal in de nacht ? Ik wat gamen , films , muziek en tja chillen eigenlijk.
Neem nu wat oxy met 1mg clonazepam docters orders![]()
slaaplekker!Net thuis( 3 kwartier geleden , bij wat vrienden gezeten , eitje gebakken en nu slapen!) Fijne ochtend nog![]()
nou bromazolam is niet echt leuk. zijn veel fijnereDowners and uppers for the win!
Heb bromazolam nog nooit in m'n rattenhoofdjes gestopt en ben er ook niet zo benieuwd naar. Maar voor wat ik hoor is het een stevige š„±š“š“š“š“š“
hier ook hoor, heb niet veel gehad maar voel hem wel.Bekijk bijlage 18811speed, poah wat stinkt deze goed šš
Ik kan het gewoon ruiken XD
gij liever als ikkes haha mijn sinussen kunnen dat niet meer aan.
Geniet ervan!
zit niet aan de 3mmc helaas, even een tijdje pauze nog.. maar net wel een hele tijd zitten praten met een vriend over xtc en 3mmc geweldig, wat een gesprekken.laatste beetje MMC opmaken, ik quote mijn moeder; ''Nu slapen, mooi geweest." gelijk heeft ze.
Als je tolerantie lekker laag is heb je aan weinig genoeg, kan op een gram wel een weekend door, en soms nog wat over zelfs.hier ook hoor, heb niet veel gehad maar voel hem wel.
Goodnight! š“š¤āš¼Net thuis( 3 kwartier geleden , bij wat vrienden gezeten , eitje gebakken en nu slapen!) Fijne ochtend nog![]()
normaal leg ik zelf altijd lijnen uit en nu heb ik ineens aan een sleutelpuntje genoeg. is wel andere die ik heb, deze is niet van mij.Als je tolerantie lekker laag is heb je aan weinig genoeg, kan op een gram wel een weekend door, en soms nog wat over zelfs.
en moet zeggen dat ik niet zoveel energie heb dat als ik meer neem, maar was sowieso niet de bedoeling om speed te gaan doen dus wil sowieso niet teveel nemen..normaal leg ik zelf altijd lijnen uit en nu heb ik ineens aan een sleutelpuntje genoeg. is wel andere die ik heb, deze is niet van mij.
Wij zijn van spoiler alert en co!@Eve's drop daaaaaaaamnnn wat een KO van ngannou š±š±š±
Ja normaal begin ik ook met sleutelpuntjes, maar naarmate ik langer wakker ben kan ik elke anderhalf uur wel 1 of 2 niet al te gekke lijntjes aan.normaal leg ik zelf altijd lijnen uit en nu heb ik ineens aan een sleutelpuntje genoeg. is wel andere die ik heb, deze is niet van mij.
Thanks for the tipDeze hele nacht UFC, het main event zo live ook op sbs9. En voornamelijk chillen, muziekje op en soms gamen als ik niet te erg onder invloed ben š
Ik vind dat hij em wel heeft verdient, letterlijk started from the bottom, and climbed all the way up šŖš½Wij zijn van spoiler alert en co!
Had je er maar live moeten zijn haha!
ben zelf altijd bang dat het stapelt, maar misschien valt dat bij pep wel mee hoor. ik ben nu aan het twijfelen of ik nog 1 neem of nog ff wacht haha.Ja normaal begin ik ook met sleutelpuntjes, maar naarmate ik langer wakker ben kan ik elke anderhalf uur wel 1 of 2 niet al te gekke lijntjes aan.
Hahaha dan lijkt het mij dat er bij die shop nooit problemen waren š š¤£Thanks for the tip
Ken toevallig die nieuwe heavy weight champion , was een voormalig broer van eeen uitsmuiter van een shop hier awesome hij verdient het!
Doet mij een beetje denken aan een filmpje van micheal kuhr.Thanks for the tip
Ken toevallig die nieuwe heavy weight champion , was een voormalig broer van eeen uitsmuiter van een shop hier awesome hij verdient het!
Ik let altijd op hoe ik me voel op het moment dat ik een nieuwe dose neem, vaak leg ik al een lijntje klaar en dan vergeet ik het en ga gwn nog goed hard dan 𤣠dan ben ik weer 2 uur verder totdat ik weer neem šben zelf altijd bang dat het stapelt, maar misschien valt dat bij pep wel mee hoor. ik ben nu aan het twijfelen of ik nog 1 neem of nog ff wacht haha.
Volelde me schiding, dochter is twee dagen weg, dus neem wat 3 mmc .Wat doen jullie zoal in de nacht ? Ik wat gamen , films , muziek en tja chillen eigenlijk.
Neem nu wat oxy met 1mg clonazepam docters orders![]()
Als je er mee bedoeld dat je niemand weet waar je het kan halen, dan kan ik je daar jammer genoeg niet mee helpen, I.v.m forum regels āš¼Iedereen haalt pep, ik zou niemand weten..ā¹ļø