Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Ik heb een keer eerder in mn leven getript, drie jaar geleden ofzo. Zo het niet zo´n ramp vinden als ik dit altijd heb als ik een pure haze rook, kan altijd lager doseren als ik wat minder wil. Krijgen mensen vaak hppd van wiet? Had de visuals alleen met mijn ogen dicht trouwens.Oei hoop dat je dat niet voortaan altijd hebt. Hoevaak trip je? Kijk uit voor HPPD
Heb afgelopen weekend ook 4-HO-MET (20 mg) gedaan. Helemaal eens; bij mij was het binnen 3 uur wel klaar. Vond het wel erg leuk. Geinige visuals, muziek was geweldig en vooral ook met de nodige euforie. Het opkomen vond ik wel wat tegenvallen. Beetje dronken gevoel en vooral dronken bewegen. Snel lekker recreatief tripje.Lang weekendje weggeweest. Eerste avond 4-HO-MET en later nog 2C-B. Dat laatste deed niet veel meer, maar wat duurt die 4-HO-MET kort!
Wait wut.Heb afgelopen weekend ook 4-HO-MET (20 mg) gedaan. Helemaal eens; bij mij was het binnen 3 uur wel klaar. Vond het wel erg leuk. Geinige visuals, muziek was geweldig en vooral ook met de nodige euforie. Het opkomen vond ik wel wat tegenvallen. Beetje dronken gevoel en vooral dronken bewegen. Snel lekker recreatief tripje.
Niet echt flauw, maar wel kort. Normale dosering is volgens mij 20 - 30 mg.Wait wut.
De duurste RC op de markt is dus gewoon maar flauw spul?
Wat is een normale dosering?
Jij bent ook gewoon een Junk....Tegenover jou voel ik mij echt geen Badass junkie![]()
En , hoe gaat het met de dicla man ?1 mg etizolam
+ 2.5 mg Diclazepam
Ik heb dus dit weekend dus 4-ACO-DET geprobeerd, hele rare tryptamine. Als je 4-HO kort vind ga je lachen als je deze probeert. Ik nam het 15:45 in, en om 18:00 was het compleet uitgewerkt. En toch een goede trip..!Heb afgelopen weekend ook 4-HO-MET (20 mg) gedaan. Helemaal eens; bij mij was het binnen 3 uur wel klaar. Vond het wel erg leuk. Geinige visuals, muziek was geweldig en vooral ook met de nodige euforie. Het opkomen vond ik wel wat tegenvallen. Beetje dronken gevoel en vooral dronken bewegen. Snel lekker recreatief tripje.
Wat is het effect?
Nee.Jij bent ook gewoon een Junk....
Thanks om mij de eventuele aankoop van 4HO-MET te besparen.Niet echt flauw, maar wel kort. Normale dosering is volgens mij 20 - 30 mg.
Verassend goed... Heb tot nu toe los 2 mg op etizolam en en 2.5 mg dicla en ik heb nog verder geen ontwenningsverschijnselen of lastEn , hoe gaat het met de dicla man ?
Hoop beter als bij mij.
4-HO vind ik de beste research chem die erisThanks om mij de eventuele aankoop van 4HO-MET te besparen.
My hero of the day. !
A-php, nieuwe batch binnengekomen.
Ook DPT maar ik ben doodsbang en weet niet of ik durf...
pyros vapen is rustgevender als coke en speed whahaPyros vapen als een volleerd pothead maar bang voor DPT? Komaan snuffel ik had meer verwacht van jou 💪🤣.
Pyros maken je chill en relaxed, zeker in combinatie met benzos. DPT is een onvoorspelbare trip die eerder neigt naar een meer sinistere en synthetische versie van DMT. Gestoorde visuals maar de kans dat je bad gaat die twee uur lang is vrij reëel.Pyros vapen als een volleerd pothead maar bang voor DPT? Komaan snuffel ik had meer verwacht van jou 💪🤣.
Wat er soms gezegd word over dat DPT het een duister goedje is vond ik overdreven. Iedere trip heb ik goed ervaren op DPT en ook icm met andere drugs.Ook DPT maar ik ben doodsbang en weet niet of ik durf...
Ik zou 75mg pluggen.Wat er soms gezegd word over dat DPT het een duister goedje is vond ik overdreven. Iedere trip heb ik goed ervaren op DPT en ook icm met andere drugs.
Je hebt al veel tripervaring en als je setting en je mindset goed is ben ik er vrijwel zeker van dat je geen bad trip zal hebben.
Weet je al hoeveel dosis je gaat nemen en doe je het nasaal?
Verder Ot: 60mg Oxycodone, 60mg MS Direct en 8mg Lormetazepam
Ah ok. Weet niet hoeveel 75mg pluggen is qua verhouding als je het nasaal doet. Zal wel minder lang duren maar wel zwaarder effect qua intensiteit en de visuals.Ik zou 75mg pluggen.
omgerekend zou ik 10 mg dicla moeten nemen dus zit al op de helft..... is om te kunnen slapenToch redose voor zo een lange halfwaarde Tijd ?
Of was de dosis niet hoog genoeg ?
Heb besloten men avond dia (10mg) niet te nemen.
Ot.
Jointje met men vrouw , morgen dagje verlof.Bekijk bijlage 25555
Heb je echt na 4 a 5 uur al withdrawl van de dicla ?omgerekend zou ik 10 mg dicla moeten nemen dus zit al op de helft..... is om te kunnen slapen