Hardcore_frk
Badass junkie
Mijn cornflakes zijn 3-MMC. Ik doe daar dan GHB bij, in plaats van melk.Volgens mij doe jij in plaats van melk, 3mmc door je cornflakes ontbijt.
Mijn cornflakes zijn 3-MMC. Ik doe daar dan GHB bij, in plaats van melk.Volgens mij doe jij in plaats van melk, 3mmc door je cornflakes ontbijt.
Lekkerr, druk dagje vandaag?Ik sta op 3mmc en keta te. Douchen tetwujl ik mijn baard Kam en deze knal
![]()
Cryogenic - Motherfucker (Quarkee Ustempo Flip)
DL: https://www.dropbox.com/s/jrchmr5y154uutx/Cyrogenic%20-%20Motherfucker%20%28Quarkee%20Ustempo%20Flip%29.mp3?dl=0 Kick = Bass thanks for 1k likes lmaosoundcloud.app.goo.gl
Neuh, straks n keer naar bed. Vanavond nachtdienstje draaien dus heb alle tijd.Lekkerr, druk dagje vandaag?
Lekker, ik ga zo even naar de appie. Begin honger te krijgenNog n bommetje 3mmc, en dan n toeter draaien.
Sos, cokeWat is bap?
Wat ga je halen?Lekker, ik ga zo even naar de appie. Begin honger te krijgen
Mango's(schijnt drugs potenter te maken?) Wat sigaren en een bak ijsWat ga je halen?


Koffie en dex
Met 12 mg O-PCE. Word heerlijk dagje chillen in de zon over paar uur , goed gevulde koelkoest wiet , lachgas 3-ho-pcp en misschien later nog wat 25E of 25ICirca 12mg 3-ho-pcp met 1mg clonazolam en 40mg oxycodon

Mango's(schijnt drugs potenter te maken?) Wat sigaren en een bak ijs
Yup. Vriend van me dronk dit altijd vlak voor het vapen van pyros.Grapefruit sap is ook een flinke enhancher bij sommige drugs, het zorgt voor meer van een bepaald enzym om de drugs er langer over te laten doen om je systeem te verlaten. Dit kan best wel gevaarlijk zijn in sommige gevallen zelfs.
Yup. Vriend van me dronk dit altijd vlak voor het vapen van pyros.
Jup versterkt benzo’s aanzienlijk.Grapefruit sap is ook een flinke enhancher bij sommige drugs, het zorgt voor meer van een bepaald enzym om de drugs er langer over te laten doen om je systeem te verlaten. Dit kan best wel gevaarlijk zijn in sommige gevallen zelfs.
idem + nu redose 5mg.Koffie en dex
Grapefruit sap is ook een flinke enhancher bij sommige drugs, het zorgt voor meer van een bepaald enzym om de drugs er langer over te laten doen om je systeem te verlaten. Dit kan best wel gevaarlijk zijn in sommige gevallen zelfs.
Grapefruit is ook een specifieke trigger voor migraine. Even geen zin om te zoeken wat het stofje is wat erin zit wat speciaal is en dat veroorzaakt. Maar werkt perfect! :/
Mango was altijd wel een enhancer ja. Pure chocola ook en groene thee werkte bij mij ook min of meer.Dat zal best kunnen ja, ik weet dat vooral sedatieven best wel versterkt worden door grapefruit.
Zo is mango goed voor blowers om het hele zwikkie wat sterker te maken en heb ik een theorie gelezen dat wanneer je te stoned bent dat je peper korrels kan kauwen om het para gevoel tegen te gaan.
Moet nog een keer para worden en dan denken aan peperkorrels haha, meestal is dat het laatste waar je dan aan denkt 🤪👽🤯
Nice om te zien dat mijn meme door heel nederland is gegaan. Ik ben de maker van pieter sos :')🎵🎶"Pieter sos, pieter sos. Brengt die pakkies naar je oss. In z'n rode waggie, breng hij jou en nakkie, pieter brengt die pakkies naar je oss."🎶🎵
Bekijk bijlage 19776
Toch maar even een halve gehaald,🙄 na een paar biertjes begint het neusje toch een beetje te kriebelen 🤧
Snap het nut ook niet van een halve gr in een groot pakkie stoppen, misschien de "illusie" dat je dan meer heb 😝
Is hij al opgekomen ?Methallylescaline 60mg.
Een controle trip om te zien of het verloop en de week erna hetzelfde is als de vorige keer.
Yup, had het al om 11:00 genomen op een lege maag en om 13:00 begon het al te pieken. Piekt nu nog steeds.Is hij al opgekomen ?
Mooi zo , Enjoy !Yup, had het al om 11:00 genomen op een lege maag en om 13:00 begon het al te pieken. Piekt nu nog steeds.
Zeker! Echt een prima dag hiervoor. Af en toe ook lekker in de tuin zitten. 👍Mooi zo , Enjoy !
Mooi dagje voor een trip 😊.