Nietingebruikk
Badass junkie
3mmc
En de kater dag erna?2FDCK, wodka en lachgas
Ja het is bij mij ook geen pretje, aan de oxycodon was ik al zo verslaafd dat ik gelijk met opstaan aan het trillen was, totdat ik de eerste dosering nam. Oxycodon is echt uitkijken, laatste maanden dat ik er aan zat nam ik af en toe een pilletje meer en kwam ik altijd de laatste dag zonder te zitten. Geloof me dat is geen pretje, ik heb toen maar hulp gezocht en zit nu al een tijdje aan de suboxone. Gelukkig helpt het tegen de pijn en het was een eitje om te switchen. Als ervaren (ex) oxycodon gebruiker raad ik het mensen aan om het niet als recreatief te gebruiken. Voor je het weet zit je eraan vast en kom je er moeilijk van af! Ik begon met 20 mg en zat na mijn tweede heupoperatie tegen de 200 mg en dat binnen een jaar tijd. Heb nu voor de suboxone, diazepam en mirtazipine ook zo geregeld met de apotheek dat ik het wekelijks kan ophalen. Apotheken zijn idd echt streng met het eerder verstrekken van opiaten, omdat er veel misbruik mee wordt gemaakt. Weet niet waar je het voor gebruikt maar sterkte ermee.
Heb zelden een kater gehad, wel de typische 'ik heb naaaadorst' na avondje stappen, maar de enige serieuze kater die ik heb ervaren is die, na MDMA. Ik ben ook al jaren geen echte 'drinker' meer, na 3 biertjes ben ik soms al lichtjes. En deze combi 2fk alcohol en lachgas hebben me nooit kater opgeleverd.En de kater dag erna?
Goedemorgen! Is dat een beetje drinkbaar? Want Kratom is nou nie bepaald een delicatesse he.Goedemorgen DF 3 gram super white maeng da kratom in de chocomelk
gedurende de dag ipv sigarettenMeer dan 1 Zolpidem nemen is vaak een slecht idee.1 gram sos en nu proberen te gaanslapen met 1,5-2 pillen zolpidem
Ja hoor met de echte chocomelk van nuticia is het best te doen. Zeker met de witte strains. Het is ook een kwestie van wennen denk ik.Goedemorgen! Is dat een beetje drinkbaar? Want Kratom is nou nie bepaald een delicatesse he.
Ik meng het meestal in een flesje drinkyoghurt. Had het laatst (per ongeluk, had me vergist met Matcha) in een bananensmoothie gedraaid. Viel beter mee dan met yoghurt. Ik neem over het algemeen ook de white maeng da of de super green maeng da btw.
OT:
De laatste 0,5 gram truffel v. m'n MD-kuur. Is me prima bevallen.![]()
Zo’n flesje zou ook wel goed staan in mijn handen. Holy shit haha
Is het niet gewoon alpha php met een methylene dioxy ring eraan?Mdphp .Ook wel monkey dust genoemd.
🙄Is het niet gewoon alpha php met een methylene dioxy ring eraan?
Mag ik vragen hoe oud je bent? Dan kan ik dingen wat meer in perspectief plaatsenIs het ook. Het is knetter heftig spul. Ik ga in opname eind deze maand, voor best een tijdje. Maar het gaat goed voor zover mogelijk dan natuurlijk. Niks geen gezichten opeten en andere horror verhalen. Ik ben gewoon verslaafd, met een obsessief randje die extreem goed zorgt en let op het lichaam haha. En mocht je het forum een beetje gevolgd hebt gebruik ik dit spul inmiddels al best en hele tijd. Geen pauze's. Maar ik zorg goed voor mezelf, afgezien van de drugs. Zeggen dat het goed gaat kan ik natuurlijk niet. Maar ik zit er echt anders bij dan stereotype mdphp verslaafde. Geen zorgen, er wordt meer dan genoeg voor me gezorgd en bezorgd. Ik zorg dat het goed komt, altijd. Maar dat je schrikt snap ik hoor. Tis niet niks. Maar goed, ik wil het forum tot de opname het aller liefst een fijne plek houden, waar ik eerlijk kan zijn, zoals nu, en ook fijn en gezellig ondanks alles. Want dat het niet goed is wat ik doe weet ik. En ik doe er van alles aan om stappen te zetten richting opname.
Behoefte aan kritiek of preken van mensen hier, daar heb ik niet heel veel aan... Wil juist een plekje houden waar ik open kan zijn met jullie, en het erover hebben is natuurlijk alleen maar goed. De zorgen die je had, ik vind het lief dat je ze uitspreekt. Dat doet alleen maar goed. Ik zou graag lekker blijven forummen, spammen (Hihihi 😈) en kletsen zoals ik altijd doe. En zoals ik ook altijd leuk vind is om positief te blijven. Gister postte ik al iets over dat de negative en wellicht zware posts die nog wel komen gaan. Voor nu is dit bloemieeee🌺🌹🌸🌹 lekker bezig met natuurlijk 1000 dingetjes en kijk ik uit naar het moment van opname. Ook is het doodeng natuurlijk. Maar goed.
Haha, antwoord op je vraag: Ja, ik pas op.
''She's the type of flower that can still grow after a forest fire.''
Nogmaals, lief je berichtje. Hopelijk heb ik het zo een beetje helder uitgelegd.
OT: MDPHPTSSJJJJJJ
Sorry wat?
zo had ik het nog niet bekeken, hier is natuurlijk geen speld tussen te krijgen
Mijn god he!
Ik weet niet waarom mensen hierom lachen maar dit is die-hard scheikunde materie 🤌🏻Is het niet gewoon alpha php met een methylene dioxy ring eraan?
Een appelboom is dat niet gewoon een boom, maar dan met appels er aan?Ik weet niet waarom mensen hierom lachen maar dit is die-hard scheikunde materie 🤌🏻
Slaat helemaal nergens op deze vergelijking want het gaat om scheikunde en niet om fruit, scheikundige formules en structuren zijn heel divers en gaat wel een stuk verder dan appels in een appelboom.Een appelboom is dat niet gewoon een boom, maar dan met appels er aan?
zelfde analogie
Och gut meneer de professor is op zijn pik getrapt. Daarom is het toch een analogie?Slaat helemaal nergens op deze vergelijking want het gaat om scheikunde en niet om fruit, scheikundige formules en structuren zijn heel divers en gaat wel een stuk verder dan appels in een appelboom.
Je gaat makkelijk staan op zo’n lange leuter als die van mij.Och gut meneer de professor is op zijn pik getrapt