Trippy langkous
Badass junkie
Aphp
Wat is dat dan hahaha?O-PCE, snuffel ze iedereen!Bekijk bijlage 32265
Wat word het volgende keer.... Crack?
Een disso(zit in de zelfde categorie als ketamine).Wat is dat dan hahaha?
Dat noemen ze hier altijd Arylcyclohexylamines.zelfde categorie als ketamine
ach komop zeg, als we zo gaan beginnen..Je dacht ik mis die mensen in afkick dus ik ga ze achterna ?
Niet leuk
Beetje kortzichtig.Je dacht ik mis die mensen in afkick dus ik ga ze achterna ?
Niet leuk
dit dus. ik wil niet veel zeggen, maar dit is niet de eerste keer dat ik het probeer hoor. is al een hele tijd geleden, en kan dat spul prima laten dus.Beetje kortzichtig.
Is voor iedereen anders, ik heb ook bijna elke pyro geprobeerd en nu nooit meer.
Je hoort het mensen, geen bezorgdheid en compassie, gewoon weer lekker lol trappen met z'n allen.beetje jammer dat mensen weer zo doen, maargoed laat ik er maar niet teveel op in gaan..
@Rivalrie bedoeld het meestal niet verkeerd.beetje jammer dat mensen weer zo doen, maargoed laat ik er maar niet teveel op in gaan..
Je weet dat ik het goed bedoel. Zodra mensen dit spul gaan gebruiken is het vaak mis gegaan. Zou niet willen dat het ook met jou gebeurt.beetje jammer dat mensen weer zo doen, maargoed laat ik er maar niet teveel op in gaan..
mensen kunnen het wel goed bedoelen, maar daar gaat het niet om. het gaat erom dat mensen iets lezen en gelijk denken dat ik ook verslaafd word. dat is het hele punt. ik wil dit soort dingen hier kunnen delen, en dan heb ik geen zin om dit gesijk steeds te krijgen. ik zou dit soort dingen hier juist moeten kunnen plaatsen zonder dat iedereen op mijn afvliegt met dingen als ja hoor, word maar lekker een junkie. of wat komt er straks, crack? maar door dit soort dingen durf ik hier bijna geen eens meer te delen wat ik gebruik, terwijl dit juist een van de weinige plekken is en mensen waar ik dit kan delen..Je weet dat ik het goed bedoel. Zodra mensen dit spul gaan gebruiken is het vaak mis gegaan. Zou niet willen dat het ook met jou gebeurt.
Ik snap je helemaal en weet hoe jij hierover denkt.mensen kunnen het wel goed bedoelen, maar daar gaat het niet om. het gaat erom dat mensen iets lezen en gelijk denken dat ik ook verslaafd word. dat is het hele punt. ik wil dit soort dingen hier kunnen delen, en dan heb ik geen zin om dit gesijk steeds te krijgen. ik zou dit soort dingen hier juist moeten kunnen plaatsen zonder dat iedereen op mijn afvliegt met dingen als ja hoor, word maar lekker een junkie. of wat komt er straks, crack? maar door dit soort dingen durf ik hier bijna geen eens meer te delen wat ik gebruik, terwijl dit juist een van de weinige plekken is en mensen waar ik dit kan delen..
en als je bezorgd bent, kun je het misschien voortaan ook anders formuleren? iets als: kijk je wel uit! of iets in die richting. dat komt veel anders over.
Heb je gelijk in. Je moet ook zeker gewoon kunnen delen wat je gebruikt.mensen kunnen het wel goed bedoelen, maar daar gaat het niet om. het gaat erom dat mensen iets lezen en gelijk denken dat ik ook verslaafd word. dat is het hele punt. ik wil dit soort dingen hier kunnen delen, en dan heb ik geen zin om dit gesijk steeds te krijgen. ik zou dit soort dingen hier juist moeten kunnen plaatsen zonder dat iedereen op mijn afvliegt met dingen als ja hoor, word maar lekker een junkie. of wat komt er straks, crack? maar door dit soort dingen durf ik hier bijna geen eens meer te delen wat ik gebruik, terwijl dit juist een van de weinige plekken is en mensen waar ik dit kan delen..
en als je bezorgd bent, kun je het misschien voortaan ook anders formuleren? iets als: kijk je wel uit! of iets in die richting. dat komt veel anders over.
Behalve als je een woordspeling voelt opborrelen. Die ALTIJD delen.Ik zal mij voortaan stil houden![]()
Heb je gelijk in. Je moet ook zeker gewoon kunnen delen wat je gebruikt.
Ik zal mij voortaan stil houden![]()
dat is dan wel weer zo en inderdaad een goed ding, maar hier niet het geval..Je bent wel 1 van de weinige die zich echt uitspreekt als iemand wat af lijkt te glijden.
Dat maakt je ook wel weer een mooi mens.
Vind ik dan.
Dat is in dit geval dan weer niet het geval natuurlijk maar toch.
Dank jeJe bent wel 1 van de weinige die zich echt uitspreekt als iemand wat af lijkt te glijden.
Dat maakt je ook wel weer een mooi mens.
Vind ik dan.
Dat is in dit geval dan weer niet het geval natuurlijk maar toch.
klopt, en het klinkt misschien heel stom wat ik nu ga zeggen. maar in je leven moet je mensen hebben die om je geven en mensen die dat wat minder doen. en ik weet dat ik eigenlijk juist dankbaar moet zijn voor die mensen, maar ze zijn er eigenlijk wat teveel. het is ook fijn om een plek te hebben waar je af en toe los kunt gaan.Ik snap je helemaal en weet hoe jij hierover denkt.
Maar toch ook wel mooi dat mensen iedergeval iets om je geven ..
Er zijn natuurlijk ook wel wat mensen die recentelijk problemen hebben door deze stofjes.
Punt is duidelijk iedergeval, fijne avond 😘
Nee klopt 😬 sorry 🤗🤗🤗dat is dan wel weer zo en inderdaad een goed ding, maar hier niet het geval..
Meestal als er wat borrelt laat ik een scheet.Behalve als je een woordspeling voelt opborrelen. Die ALTIJD delen.
HilarischMeestal als er wat borrelt laat ik een scheet.
Vind ik een van de weinige bockbieren die echt lekker is, zo niet de enige.Brand Dubbelbock
het is al goed hoor, ik ben niet boos! en om het goed te maken, je bent niet de enige die er tegenin ging..Nee klopt 😬 sorry 🤗🤗🤗
Nee ik weet het. Je hebt wel eens verteld dat je niet steeds aangesproken wilt worden en dat snap ik wel. Ik schrok alleen van dit stofje en liet mijn emoties gaan (omdat ik je tof vind). Vond het persoonlijk erg vervelend om te zien hoe het flower afging met dit spul.het is al goed hoor, ik ben niet boos! en om het goed te maken, je bent niet de enige die er tegenin ging..
Altijd goed dus 😂Een disso(zit in de zelfde categorie als ketamine).
Effecten zijn wel wat anders.
Je hebt iig een eervolle feestweek beleefd!Laatste dag 🥳
Nog van helemaal niks last eigenlijk.
Beetje schandalig stout geweest deze week 🤦🏻🤷🏻♂️Bekijk bijlage 32360
Als er iemand over gaat geven de vaste leden die actief zijn meestal wel een goed bedoelde opmerking die soms slecht kan vallen bij het desbetreffende lid..Wat zijn jullie lief zeg haha!
Sinds ik af en toe een beetje mee lees op het forum (ondanks dat ik 80% van wat er staat niet begrijp) vraag ik me ook regelmatig af of je elkaar af en toe kan zeggen dat bv het gebruik wat heftig is. Ik snap uiteraard dat het gebied grijs is hoor. Dus idd zonder oordeel enzo. Gewoon objectief, vanuit achtergrond info. Of zoals jullie dat nou deden vind ik wel mooi eigenlijk.