Zanza
DF-koning
Ik vind van wel. Hangt natuurlijk allemaal af van de dosis en de tijd waarop je het inneemt en wanneer je van plan bent om te gaan slapen.Ja volgende keer haal ik wel gwn pep. Maar is 3fa net zo’n drama met slapen zoals pep?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Ik vind van wel. Hangt natuurlijk allemaal af van de dosis en de tijd waarop je het inneemt en wanneer je van plan bent om te gaan slapen.Ja volgende keer haal ik wel gwn pep. Maar is 3fa net zo’n drama met slapen zoals pep?
Ja laatste punt was rond 7 uur ofzo. Maar ben deze week vrij dus hoef niet vroeg te slapen ofzo.Ik vind van wel. Hangt natuurlijk allemaal af van de dosis en de tijd waarop je het inneemt en wanneer je van plan bent om te gaan slapen.
Jaaaaa I ❤️ roosbeef! Ze hebben niet heel lang geleden nieuwe corona-muziek uitgebracht.Roosbeef! Hoe leuk dat iemand dat hier schrijft. Tien jaar geleden live gezien (Hedon Zwolle) met de jongste dochter i.h.k.v. haar muziekopvoeding. Later gingen we naar de Jeugd en Hudson Mohawke.
OT espressootje
Lekker bezig 😍😍😍😍Jaaaaa I ❤️ roosbeef! Ze hebben niet heel lang geleden nieuwe corona-muziek uitgebracht.
Ot:
Bekijk bijlage 35021
@Zeehond!!
Ja heel fine! We hebben 'm vaker gehad. Ieeeeeets zoet naar mijn smaak maar verder niet te onderscheiden van een versie met alkoowl.Lekker bezig 😍😍😍😍
Hoe smaakt ie ?
Toppertie wel. Deze heb ik gemist dus mocht je het opvoeden nog niet zat zijn......i.h.k.v. haar muziekopvoeding
Ik ga hem ook bij appie halen, zag 50% korting een klein prijsje 😍Ja heel fine! We hebben 'm vaker gehad. Ieeeeeets zoet naar mijn smaak maar verder niet te onderscheiden van een versie met alkoowl.
Groots inslaan!Ik ga hem ook bij appie halen, zag 50% korting een klein prijsje 😍
Sommigen prezen 3-FA destijds maar heb zelf ook niet veel gevoeld toen ondanks hoge dosissen en verscheidene roas.Zoekte eigenlijk geen upper, maar mog een gratis sample bij me bestelling nemen, dus dacht why not. Maar het valt zwaar tegen. Soms koude rillingen over me lichaam thats it. En her doseer meerdere keren op de hoop iets meer te voelen, maar tevergeefs. Heb ook geen strakke kaken of kop lampen, gelukkig . Wel merk ik dat ik meer zin heb om te typen/praten.. maar daar blijft het wel bij. Oja en een droge mond. 😂
nu ga ik niks meer nemen, weet niet of het net zo erg is als pep dat je helemaal niet meer kan slapen? Of dat is wel makkelijk(er) met 3fa. Ben deze week gelukkig vrij, dus hoef niet vroeg naar bed .
pep vind ik wel heerlijk. Misschien dat binnenkort weer is hale. Heb ook 6apb gedaan maar dat is next level. Letterlijk mdma op anabolen. Maar das meer voor op een feest.
wat is anders een leuke stimulerende rc met wat euforie?
Word wel flink euforisch van pep, verder heb ik ook adhd dus werkt bij mij wel anders, Verder lekker veel energie. Enigste nadeel is het niet kunnen eten, en slapen zowat 24 uur later. Nadeel van pep is dat het zo ontzettend stinkt. Soms trek ik wel helemaal weg in me eigen wereld door me adhd. Ik wist niet dat je 4-fma nog kan kopen? is dat nog legaal? misschien die is proberenSommigen prezen 3-FA destijds maar heb zelf ook niet veel gevoeld toen ondanks hoge dosissen en verscheidene roas.
Maakt je wel wakker en heeft misschien ergens een licht entactogeen randje maar verders 🤷♂️
Blijkbaar was oraal the way to go. Op vlak van slaap herinner ik me het niet meer, maar stims blijven stims. Quetiapine, Benzooi oid.
Wat vind je fijn aan pep dan? Persoonlijk vind ik het amper euforisch maar kan ook te maken hebben met geneukte receptoren.
Leuke euforische stims? Ligt er aan in hoe ver je wil gaan. 3-fma is wel leuk. Zuipt geen serotonine maar je voelt de sero wel, en is een prima stimulant. 4-fma is dan net dat tikje recreatiever, waarin 3-fma nog semi functioneel kan gebruikt worden afhankelijk van dosering. Je kent zelf pyrrolidines wel dus daar ga ik geen recommendatie van geven.
Zelf ook adhd maar als je pep flink doseert dan maakt het geen reet uit of je het al dan niet hebt, stuiteren zal je wel. Geur is nostalgisch maar idd typerend. Tekort van tijdsbesef komt idd vaak voor bij stims, vooral bij crystal meth.Word wel flink euforisch van pep, verder heb ik ook adhd dus werkt bij mij wel anders, Verder lekker veel energie. Enigste nadeel is het niet kunnen eten, en slapen zowat 24 uur later. Nadeel van pep is dat het zo ontzettend stinkt. Soms trek ik wel helemaal weg in me eigen wereld door me adhd. Ik wist niet dat je 4-fma nog kan kopen? is dat nog legaal? misschien die is proberen
EDIT: heb net even op een vendor site gekeken en ze verkopen idd 4fma, die maar is bestellen morgen.
Maar 4fma gaat dus niet zo flink op je sero zoals mdma? en die kater de dag erna?Zelf ook adhd maar als je pep flink doseert dan maakt het geen reet uit of je het al dan niet hebt, stuiteren zal je wel. Geur is nostalgisch maar idd typerend. Tekort van tijdsbesef komt idd vaak voor bij stims, vooral bij crystal meth.
Ja normaal wel, maar zou eerder 3-fma aanraden.
Je moet al hoog doseren, dat ten eerste. 150-200mg oraal. Lijkt zeer zeker op xtc. Ik voel hem bijna nooit door een waarschijnlijk serotonine tekort, 3-fma wel. 2-fma ook maar die is niet recreatief.Maar 4fma gaat dus niet zo flink op je sero zoals mdma? en die kater de dag erna?
In low doses, 4-FMA has been reported to be a lackluster nootropic for general productivity.[citation needed] Such usage would be strongly discouraged however, due to the increased risks for neurotoxicity and other dangerous side-effects. The reasoning for this warning is based on the studies showing that 4-FMA is similar to MDA, and belongs to the entactogen class. Using any entactogen frequently is considered dangerous, and it is seen as unwise to take "microdoses" below the minimum dose required to experience a "roll" with members of the entactogen class. At higher dosages, it is known to become dysfunctional and recreational due to the scattering quality of its euphoria and stimulation.
Ik snuif nu die 3fa. Las dat je het beide kan snuiven of een bommetje nemen, Maar thx voor de info. Verder merk ik nu wel cravings dat ik steeds wil bijpakken, en merk dat ik meer zin heb om te typen en praten.. XD ben deze week gelukkig vrij dus hoef morgen niet vroeg op.Je moet al hoog doseren, dat ten eerste. 150-200mg oraal. Lijkt zeer zeker op xtc. Ik voel hem bijna nooit door een waarschijnlijk serotonine tekort, 3-fma wel. 2-fma ook maar die is niet recreatief.
Ik ga hem ook bij appie halen, zag 50% korting een klein prijsje 😍
Ben errag benieuwd naar jullie oordeel.Groots inslaan!
Als je tolerantie hebt ja. Die heb niet. Bij mij is het *pang nu ga je neer.Een bescheiden dosis flualprazolam voelt alsof iemand een dekentje over je legt, een kusje op je voorhoofd geeft en 'slaap lekker knapperd' in je oren fluistert. Je voelt dat je in slaap gaat vallen, niet zomaar KO, maaar op een moment gaat het licht wel uit. Wat goed is want elektriciteit kost geld.
Grote klasse van je, dat verdient minstens een goed glas rode wijn 👍👍Spyro is al een aantal dagen benzo vrij! 🥳
OT: Een héél klein 🍷
Pep die gewassen is stinkt toch niet?Word wel flink euforisch van pep, verder heb ik ook adhd dus werkt bij mij wel anders, Verder lekker veel energie. Enigste nadeel is het niet kunnen eten, en slapen zowat 24 uur later. Nadeel van pep is dat het zo ontzettend stinkt. Soms trek ik wel helemaal weg in me eigen wereld door me adhd. Ik wist niet dat je 4-fma nog kan kopen? is dat nog legaal? misschien die is proberen
En met pep kan ik flink geil worden..flinke fap avonden op gehouden.. Jammer genoeg geen vriendin.
maar 4fma gaat dus wel een beetje op je serotonine? maar minder dan mdma?
EDIT: heb net even op een vendor site gekeken en ze verkopen idd 4fma, die maar is bestellen morgen.
Geen idee of het gewassen is :P koop gwn pep bij vaste dealer die altijd goeie hebt, maar stinkt echt teering hard,Pep die gewassen is stinkt toch niet?
Wat doseer je dan? Voor iemand zonder tolerantie is 250ug een normale dosis. 1m+ is heavy. Maar ja, flual kan je neerknallen op hoge dosering net als de meeste benzos. Met genoeg clona klim je ook door een tijdsportaal.Als je tolerantie hebt ja. Die heb niet. Bij mij is het *pang nu ga je neer.
en dan knielt ie naast je oor en fluistert ie: je moeder is een hoer…
Zo’n benzo krijg ik dan.
Vind het ook kut spul. Idd cravings omdat je steeds hoopt dat je het wel goed gaat voelen… Voor mij ook niet voor herhaling vatbaar.net laatste puntje 3fa. Vind het flink tegenvallen. Wel dikke cravings om steeds bij te nemen. En zin om veel te typen en praten, maar nu is het genoeg.Heb wss tog wel plafonddiesnt.
Ja idd. Hopen dat je je iets euforischer gaat voelen, dus steeds bij pakken en bij pakken. Enigste wat ik heb is een droge mond, beetje zweet handen, zin om te praten. Misschien iets lichtjes stimulerend, maar daar blijft het bij. Ik kreeg deze als gratis sample van een grote bestelling wat ik deed.Vind het ook kut spul. Idd cravings omdat je steeds hoopt dat je het wel goed gaat voelen… Voor mij ook niet voor herhaling vatbaar.
Hou je toevallig van dweilen?Wat 3mmc, al 2u aan het schoonmaken. Heerlijk
Met 3mmc had ik altijd fap marathons. Ook schoonmaken is dan leuk idd.Wat 3mmc, al 2u aan het schoonmaken. Heerlijk
Momenteel is alles tof;p damn zo'n energie explosie zelden meegemaaktHou je toevallig van dweilen?
Alcohol is slechts hardrugs no biggie...... Daar gaat je ´geen drugs in 2022´helaas al weer wegteveel bier voor de maandag avond, 2022 nog geen drugs gebruikt zoals beloofd maar ik merk dat mijn alcohol gebruik toeneemt.
stap terug nemen dus johndeertrekker.
wel lekker die alcohol roes
Die tabak sprinkel je voor de sier er overheen?Kan nie slape gorilla glue joint 🤬.
Lekker paars getint wel…Bekijk bijlage 35030
Ik rook niet graag puur , enkel occasioneel eens uit een pijpje of men bong.Die tabak sprinkel je voor de sier er overheen?
Das meth eh ?.
Alcohol is slechts hardrugs no biggie...... Daar gaat je ´geen drugs in 2022´helaas al weer weg![]()
haha ja is hard drugs. Maar: Ik kom van wekelijks/dagelijks snuiven, benzos, opiaten. Waar alcohol nooit een grote rol heeft gespeeld. Daarom dat ik nu dus op de rem trap omdat ik merk dat alcohol misschien de rest gaat vervangen.![]()
Is alcohol een harddrug?
Ja. Alcohol is, vooral bij grotere hoeveelheden, een onvervalste hard drug: het is een middel dat een zogenaamde psychotrope werking heeft (net ..www.drugsinfo.nl
OT
Glas whiskey , 20mg diazepam en fentenal 100mcg pleister die nog moet intrekken dus nu tussen de 600 en 800ug instanyl
Verstandig precies dat gebeurden bij mij kon de kogel nog net ontwijkenhaha ja is hard drugs. Maar: Ik kom van wekelijks/dagelijks snuiven, benzos, opiaten. Waar alcohol nooit een grote rol heeft gespeeld. Daarom dat ik nu dus op de rem trap omdat ik merk dat alcohol misschien de rest gaat vervangen.
Korthom; nog steeds geen drugs in 2022
Heerlijk slaapmutsje!300mg bommetje