Paranoize.
Badass junkie
Ik geloof oprecht wel dat ie ze op zen hoofd heeft, maar.... Je kan beter vragen, waar zijn die haren afkomstig van smeerlap🤭Maar op je hoofd dan?
Ik geloof oprecht wel dat ie ze op zen hoofd heeft, maar.... Je kan beter vragen, waar zijn die haren afkomstig van smeerlap🤭Maar op je hoofd dan?
Maar op je hoofd dan?
Da's wel een flinke dosering hoor😲 Wel verlengde afgifte dan?80mg Oxycodone. Is ook al ff geleden dus lekker genieten vandaag🤗😁😄
Werk gaat ook super goed. Zit er nu al 6 maanden en binnenkort vast contract en geen interim contract meer. Nooit gedacht dat ik nog een werk ging vinden dat ik echt graag doe ipv gewoon een werk voor een 3-4 maanden en dan weer doppen tot het volgende werk.
Ja het is de Oxycodone van Sandoz met verlengde afgifte.Da's wel een flinke dosering hoor😲 Wel verlengde afgifte dan?
Een geheel verzorgde voetreis naar de USA. 🤗Ben benieuwd wat je gaat trakteren hier.
Chocolademelk en a-pihp.
Ben aan het overwegen om te solliciteren voor een job als trein conducteur aangezien ik toch regelmatig al op rails zit.
Yes. Wel een echte, dit keer niet gewoon een leeg flesje!Plastic flesje?
En kilometers pihp rail je op in een wip.
In het liedje zingt hij steeds "Oehooeee" en ik dacht vroeger dat hij "stoephoer" zong hahaha. Mooie herinneringenEn kilometers pihp rail je op in een wip.
De rush komt snel naar jou, het is op weg naar jou. Vanochtend vroeg gehotrailed in de luwte van de nacht. En daarna tien seconden op de high gewacht.
Maar die kwam te zachtjes binnen en mijn God daar baal ik van. Omdat ik nu tien minuten later niks meer voelen kan.
Waar ga je heen dan? Ukraine? 🇺🇦 Ik hoorde dat de vakanties daar nu lekker goedkoop zijn🥸Yes. Wel een echte, dit keer niet gewoon een leeg flesje!
Bij aankomst misschien een glaasje port, maar blijkbaar moet ik eerst nog 5,5 uurslapenin de auto zitten.
Dat is toch om te slapen, valeriaan?Valeriaan
0,5 mg lorazepam
Naah ik word niet graag van m'n snowboard geschoten denk ik. Frankrijk houden we het maar op!Waar ga je heen dan? Ukraine? 🇺🇦 Ik hoorde dat de vakanties daar nu lekker goedkoop zijn🥸
Kan maar ik gebruik het nu om van m'n trek van wiet af te komen.Dat is toch om te slapen, valeriaan?
Zou je dat nou wel doen? @ljuv Gisteren moesten ze die boot nog aanmeren door die 4 drankjes van je. Ambulance alles moes komen man ze hebben heel je maag leeg gepompt😲😲
1 letter. Je hoefde er letterlijk maar 1 LETTER aan.te.plakkenKleeeeeein beetje jonk
1 letter. Je hoefde er letterlijk maar 1 LETTER aan.te.plakken
En een paar eraf elders...1 letter. Je hoefde er letterlijk maar 1 LETTER aan.te.plakken
Hoe lang is je nek?!Heb jij wat 3mmc voor me? Of soortgelijke shit.
Ot: 4-MMC -200mgBekijk bijlage 39191
Sorry ben ver guys..
20 mg Oxycodon en 500 ug diclazepam