Ape
Badass junkie
Is dat niet vreselijk heet aan je neus?Je ziet hier wat alles in een rechte lijn naar binnen komen ipv een dikke dampwolk
Is dat niet vreselijk heet aan je neus?Je ziet hier wat alles in een rechte lijn naar binnen komen ipv een dikke dampwolk
Ik heb zelf altijd Drambuie, hele lekkere zachte whiskey met kruiden !Ik ben sinds kort wiskey gaan waarderen en merk dat ik de zachtere lekker vind, die niet zo branden dus dan proef je de smaak beter. Jim bean honey had ik laatst en dat was echt lekker. De 12 dus of raadt je nog wat anders aan? Ik heb geen idee verder wat single malt enzo inhoudt. Of een eiken afdronk of noem die poep op.
Vriendelijke prijs? Hoeft geen kiloknaller te zijn hoor maar deze knakker heeft niet zo veel dukaten .Ik heb zelf altijd Drambuie, hele lekkere zachte whiskey met kruiden !goddelijk
20 euro, gall&gall. Is me ooit aangeraden toen ik de gall&gall binnenliep en iets anders wou proberen. Nooit meer anders gehad <3 ijskoud en puur natuurlijk, ijskoud zonder ijs.Vriendelijke prijs? Hoeft geen kiloknaller te zijn hoor maar deze knakker heeft niet zo veel dukaten .
Gekoelde wiskey? GEKOELD? Het is toch veel lekkerder op kamertemperatuur? Of verschild dat ook nog per merk?20 euro, gall&gall. Is me ooit aangeraden toen ik de gall&gall binnenliep en iets anders wou proberen. Nooit meer anders gehad <3 ijskoud en puur natuurlijk, ijskoud zonder ijs.
Nee want ik laat het eerst afkoelen voor ik begin. Mag niet zeggen hoelang want anders spoor ik mensen aan tot gebruik. Zeer zacht in de neus.Is dat niet vreselijk heet aan je neus?
Whisky koud drinken is vloeken in de kerk...20 euro, gall&gall. Is me ooit aangeraden toen ik de gall&gall binnenliep en iets anders wou proberen. Nooit meer anders gehad <3 ijskoud en puur natuurlijk, ijskoud zonder ijs.
rokerig begin je liever als instapper een johny walker black labelYes graag, laat maar weten dan. 😊
Ik was net over de Lagavulin aan het lezen btw, omdat ik ook weleens een rokerige wil proeven.
de 12 is een leuke in stapperIk ben sinds kort wiskey gaan waarderen en merk dat ik de zachtere lekker vind, die niet zo branden dus dan proef je de smaak beter. Jim bean honey had ik laatst en dat was echt lekker. De 12 dus of raadt je nog wat anders aan? Ik heb geen idee verder wat single malt enzo inhoudt. Of een eiken afdronk of noem die poep op.
Ijskoude whiskey is naar mijn mening het lekkerst, maar dat verschilt per smaak :PGekoelde wiskey? GEKOELD? Het is toch veel lekkerder op kamertemperatuur? Of verschild dat ook nog per merk?
Je gaat me toch niet vertellen dat je een goede single malt koud naar binnen giet? Dan mis je zoveel smaak. Goedkopere whiskeys kan ik me nog iets bij voorstellen, maar nog steeds een vrij bijzondere manier van drinken.Ijskoude whiskey is naar mijn mening het lekkerst, maar dat verschilt per smaak :P
Nee single malt niet, de drambuie wel. Het is een beetje expirementeren. Maar vindt drambuie het lekkerste ijskoudJe gaat me toch niet vertellen dat je een goede single malt koud naar binnen giet? Dan mis je zoveel smaak. Goedkopere whiskeys kan ik me nog iets bij voorstellen, maar nog steeds een vrij bijzondere manier van drinken.
Drambuie kan ik begrijpen. Dat is dan ook een whiskeylikeur. Vergelijkbaar met Southern Comfort. Erg zoet. Te zoet als je het mij zou vragen. Door te koelen wordt de smaakintensiteit minder, waardoor het ook minder zoet smaakt.Nee single malt niet, de drambuie wel. Het is een beetje expirementeren. Maar vindt drambuie het lekkerste ijskoudVooral omdat het de smaak ten goede komt, maar kan bij iedereen anders zijn
![]()
Jep dat dus, maar proef de kruiden wel dat is juist wel lekker, misschien is idd een whiskey topic handig xDDrambuie kan ik begrijpen. Dat is dan ook een whiskeylikeur. Vergelijkbaar met Southern Comfort. Erg zoet. Te zoet als je het mij zou vragen. Door te koelen wordt de smaakintensiteit minder, waardoor het ook minder zoet smaakt.
Ik zou zeggen maak een topic aan. Uitgebreid met alinea’s en opsommingstekens enzo, alsof je er echt moeite in hebt gestoken zegmaar. Zonder prijzen uiteraard maar wel of het te betalen is voor Jan modaal.Jep dat dus, maar proef de kruiden wel dat is juist wel lekker, misschien is idd een whiskey topic handig xD
Ik heb niet extreem veel verstand van whiskeys hoor, drink het af en toe. Kan iemand anders met meer expertise in dat gebied beter doen!Ik zou zeggen maak een topic aan. Uitgebreid met alinea’s en opsommingstekens enzo, alsof je er echt moeite in hebt gestoken zegmaar. Zonder prijzen uiteraard maar wel of het te betalen is voor Jan modaal.
@Casaan, @Zanza, @ricorieks, @SneeuwStorm, @Tijdloos, @AcidWarrior, @Krypt0nite, we hebben jullie expertise nodig!Ik heb niet extreem veel verstand van whiskeys hoor, drink het af en toe. Kan iemand anders met meer expertise in dat gebied beter doen!![]()
Volgens mij zei @Zanza dat je whisky moet proeven in plaats van drinken.@Casaan, @Zanza, @ricorieks, @SneeuwStorm, @Tijdloos, @AcidWarrior, @Krypt0nite, we hebben jullie expertise nodig!
Klopt zie soms whiskey van de meest onverwachte land(jes) . En die prijs herkenbaar, had vorige week een Japanse whiskey die koste 65€ hadden we met zen 3en gekocht.Volgens mij zei @Zanza dat je whisky moet proeven in plaats van drinken.
Dat is een uitstekende tip.
Wist je dat er hier in Nederland ook whisky gestookt wordt? Zachte en redelijke betaalbaar single malt.
Ik weet niet wat je uit zou willen geven, bij die jongens zit je rond de 50 tot 70 euro per fles geloof ik.
De meeste gespecialiseerde whisky zaken zullen je ook altijd aanbieden om even te proeven.
Dan heb ik het niet over slijters zoals de Gall&Gall uiteraard.


j&bKlopt zie soms whiskey van de meest onverwachte land(jes) . En die prijs herkenbaar, had vorige week een Japanse whiskey die koste 65€ hadden we met zen 3en gekocht.
Maar voor 30-40€ heb je hier in Frankrijk al zeer goede whiskey stukje goedkoper als Nederland hier.Bekijk bijlage 39718Bekijk bijlage 39717
OT nu heb ik een limited editie van Famous Grouse.
Met 20mg oxy en 3mg clonazepam zo slapen 😴
Cheers zal morgen even kijken🥃j&b
abelour 12
singleton 12
van het eerste plaatje
ik weet je bent een bourbon man
maar probeer als je van een gek landje wilt een amrut single malt @india
vrij makelijk verkrijgbaar onder de 40 euries
TranquiloCheers zal morgen even kijken🥃
Voor nu nog wat oxy en tijd voor wat rust. Iets te veel in mijn glaasje gedaan van de whiskey dus deze aflevering van Lucifer afkijken en pitten. Dank voor de tip!
Nice, dan ga ik binnenkort eens op avondwandel met de Jan.rokerig begin je liever als instapper een johny walker black label
lagavullin is super rokerig
kan een mis koop zijn als je een jan wandelaar al rokerig vind
de 12 is een leuke in stapper
de rest leer je gaande weg .hoe meer je je er in verdiept
belangrijkste is eerst om het te leren drinken
en niet zeg maar inschenken en hop door slikken die hap
van uit daar gaat het gewoon een levens style worden
en nog eens een leuke ook
denk dat ik zo een topic ga openen in het alcohol gedeelte puur over wiskey als die er nog niet is
denk dat een hoop mensen naast hun lijntje drug of blowtje gewoon
graag een glaasje wiskey dr naast drinken inplaats van een biertje of een mix drankje of een wijntje
lijkt me wel leuk om degene die daar intresse in hebben met elkaar dingen te delen
tis tog een vak apart en het scheelt een hoop les geld om geen verkeerde fles aan te schaffen die je duur betaald en gewoon super vies is
etc etc etc
hoe wiskey te drinken wat het verschil is in vaten waar ze op gerijpt zijn wat single malt is wat blended is wat single cask is
etc etc etc
geef maar een like als er iemand intresse heeft in zo een topic
Over hard gaan gesproken..!Matcha thee, cascara thee, earl grey, dubbele espresso machiatto én filterkoffie gezet op V60 … on the go 🥳🥳🥳
Tja, als je niet kan kiezen gooi je toch gewoon alles je mik in?Over hard gaan gesproken..!
Moet wel toegeven dat het nie alleen voor mij is, maar ook voor 2 collega’s 😂😂Over hard gaan gesproken..!
🙌🏻gezet op V60
Je bent zelf een lekkere zeehondDas een hele lekkere zeehond
Hee 🤣 blijf van m'n komma af!Je bent zelf een lekkere zeehond
Bepaal ik zelf wel!Hee 🤣 blijf van m'n komma af!
Fijne dag ouwe smerige natte zeehond ❤Goedemorgen,
Tweede verse bonenkoffie en kwark met veel blauwe bessen. Pilletje NAC erbij voor herstel van dit weekend.
Straks nog even rennen, maar eerst vanuit huis rustig opstarten met werk.
Wens jullie allemaal een fijne dag![]()
Bepaal zelf maar!Ot: optstaan en koffie zetten of me nog een keer omdraaien..
Zo praat je niet tegen vrouwen Zanza, maar ik ben het wel met je eens 👍🏻 Opstaan en aan de koffie 🌞Opstaan kuthoer
.....omdraaien..