Welke drugs gebruik jij op dit moment?

Dude81

Bewuste gebruiker
Nog eens 100 mg tramadol, de scherpe randjes zijn vd rugpijn af maar de bijwerking mag wel iets steviger🤤
 

Mevrouw Pløp

DF Staff
Forumleiding
Moderator
Ik zal de mijne maar niet delen. Tering dit is netjes 😂🤣
Haha delennnn!

De meeste stipjes staan ook nog voor maar een of twee glazen of een 2 of 3 hijsjes 🤣 als ik weer psychedelica kan doen komt er wel weer wat bij.
en ongeacht welk middel?
Ongeacht welk middel en welke hoeveelheid. Een half biertje is dus een stipje en telt als 1x middelengebruik. 8 liter bier evengoed (dan ben ik wel dood trouwens). LSD trip met een jointje in de staart en een biertje na met een slaappil om te kunnen slapen? 4 stipjes, maar wel op één dag, dus telt als 1x.

Ik gebruik wel alleen alcohol, wiet, lsd, truffels en incidenteel slaapmedicatie. En meestal weinig, een enkele uitschieter. Vorig jaar 2 Ayahuasca ceremonies ook.

Nou ja ik dacht in eerste instantie dat het over alcohol ging, dacht.. netjes ! Discipline, sowieso :)

Maar 'middelengebruik' maakt me wel nieuwsgierig naar de scope daarvan iig heh
Blauw is alcohol, groen is wiet, paars LSD of truffels, grijs slaapmedicatie!

Meestal is het dus alcohol.

Ik vind de max 2x per week echt het belangrijkste. want 2x een wijntje, 2x een paar hijsjes en dan een nacht slaapmedicatie... da's dus gewoon alsnog vaak zooi in m'n systeem. Dat ik daar op wintersport een uitzondering in heb gemaakt heb ik ook eerst besproken 🤣 verder sinds september vorig jaar geen uitzonderingen.
 

djiego

Badass junkie
Interesting! Thanks voor de toelichting.

Ik gebruik wel alleen alcohol, wiet, lsd, truffels en incidenteel slaapmedicatie.

Duidelijk! Scheelt een stuk zonder sero's en stims in de mix en daarmee maakt je regime meteen een hoop sense!
Goed dat je juist alcohol ook mee laat tikken in je discipline.

ot: nog wat 6APB not really impressed so far. En nog zo'n wijntje. Mwah.
 

Mevrouw Pløp

DF Staff
Forumleiding
Moderator
Interesting! Thanks voor de toelichting.
No problem!
Duidelijk! Scheelt een stuk zonder sero's en stims in de mix en daarmee maakt je regime meteen een hoop sense!
Ik denk dat ik met stims nog stricter zou (willen) zijn! Ik ben echt als de dood voor verslaving, voor de behoefte om iets te gebruiken. In principe drink of blow ik dus ook niet als ik me rot voel, die associatie wil ik niet.
Goed dat je juist alcohol ook mee laat tikken in je discipline.
Absoluut! Da's de makkelijkste om vaak te doen en dus ook vaker, meer, enzoverder.
ot: nog wat 6APB not really impressed so far. En nog zo'n wijntje. Mwah.
Anders dan je had verwacht?
 

Tijdloos

DF-koning
Tripreporter
is dat spul niet bedoelt voor de dierenarts om honden en katten enzo t verdoven
Nee is analoog van ketamine , is vanwege misbruik (van dierenartsen) ketamine van de dierenarstesen.. zolaft word veel gebruikt bij direneathanesiesie maar als je wei nig neemt een super trip lol...... :hearteyes: Ga er meeer berstelllen thanks voor de reminder.
 
Bovenaan