Spyro
DF-koning
Oh lol, haha. Nee, geen kater te bekennenGisteren wat drankjes op wat je nooit deed, dus misschien dat je een gember shot neemt voor de kater. Maar dat is dus niet gebeurd![]()
Oh lol, haha. Nee, geen kater te bekennenGisteren wat drankjes op wat je nooit deed, dus misschien dat je een gember shot neemt voor de kater. Maar dat is dus niet gebeurd![]()
Die van min ook die kutMijn moeder zit aan de crack dus ik voel me niet aangesproken
Hier coke alleen het is bijna op nog een halve. Maar desondanks maak ik er een mooie dag van lekker suppen op het water vandaag🥳🥳😇
HeddeWedde van wel.
1.5Gr wiet erbij. Merk niet heel veel van de Kratom. Ik heb ongeveer 3gr gebruikt, door de chocolade melk. Nu weer 2.5gr genomen en een haze jointje.Kratom, eerste keer. Wat is dat ranzig spul zeg. Dit gaat boven ketamine als het om ranzigheid gaat.
Nu afwachten tot de rugpijn zakt, hoop ik.
Sweet spot met weinig tolerantie is voor mij eigenlijk gewoon in 1x 4/4.5 gram. Minder voel je amper iets van en als ik ga redosen dan is het effect ook niet optimaal maar word ik wel een beetje misselijk. Het effect is ook het chillst als je het heel even laat trekken in een heet drankje, heet water of chocomel ofzo. Voel je nu wel wat van je redose?1.5Gr wiet erbij. Merk niet heel veel van de Kratom. Ik heb ongeveer 3gr gebruikt, door de chocolade melk. Nu weer 2.5gr genomen en een haze jointje.
Klopt. En dit:Sweet spot met weinig tolerantie is voor mij eigenlijk gewoon in 1x 4/4.5 gram. Minder voel je amper iets van en als ik ga redosen dan is het effect ook niet optimaal maar word ik wel een beetje misselijk. Het effect is ook het chillst als je het heel even laat trekken in een heet drankje, heet water of chocomel ofzo. Voel je nu wel wat van je redose?
Ah oke, dat had ik zelf niet geloof ik alhoewel ik me de eerste keer niet meer zo goed kan herinneren. Vreemd genoeg is dat met wiet ook echt een ding, dat je lichaam de werkzame stof bij sommige mensen pas herkent na een aantal keren roken. GrappigKlopt. En dit:
Bericht in onderwerp 'Het off-topic & discussie topic' https://drugsforum.nl/threads/het-off-topic-discussie-topic.71568/post-1743067
Bij coke had ik dat ook bijvoorbeeld.Ah oke, dat had ik zelf niet geloof ik alhoewel ik me de eerste keer niet meer zo goed kan herinneren. Vreemd genoeg is dat met wiet ook echt een ding, dat je lichaam de werkzame stof bij sommige mensen pas herkent na een aantal keren roken. Grappig
Ja, herkenbaar. Eerste paar keren vond ik er echt niet zoveel aan. Wellll that escalated quicklyBij coke had ik dat ook bijvoorbeeld.
Bij wiet kwam ik toen dit tegen: "Experts call this a “sensitization period,” when THC interacts with the cannabinoids in your system a few times in order to activate them and to produce that high feeling."Bij coke had ik dat ook bijvoorbeeld.
Wel een bekende met coke haah. "Aahh het is helemaal niet zo bijzonder" en na een paar keer roept iedereen na een biertje of we een packie gaan bestellen 😅Ja, herkenbaar. Eerste paar keren vond ik er echt niet zoveel aan. Wellll that escalated quickly
Ben je vast aan het oefenen..hehe
Ja, ik merk niet veel maar wel dat er iets is, maar zo weinig dat ik het niet kan omschrijven.Sweet spot met weinig tolerantie is voor mij eigenlijk gewoon in 1x 4/4.5 gram. Minder voel je amper iets van en als ik ga redosen dan is het effect ook niet optimaal maar word ik wel een beetje misselijk. Het effect is ook het chillst als je het heel even laat trekken in een heet drankje, heet water of chocomel ofzo. Voel je nu wel wat van je redose?
Om heel eerlijk te zijn is het wel een soort of waar dat ik geen plek meer heb om te wonen dus ben nu onderweg naar een vriend waar ik voor een maandje kan verblijven. Lijk wel dakloos want heb al mijn spullen bij me maar morgen ga ik slapen ik een lekker zacht bed. Moet wel nog 7 uur wachten op de bus (zucht, flixbus) dus het wordt een lange nacht met wat peukjes, haze in de vaporizer en een blikje Monster.Lijkt mij niet dat ze je gaan binnenlaten met een pijpje gevuld met flakka of wel? Typen op je telefoon wordt hem ook niet met je handen vol.
doet het iets ?ben opiaten gewendeerste keer O-DMST (50MG) ook eerste keer pijnstillers maar ODMST stond nog op de bucketlist
op dit moment niks maar ik had ook gegeten beetje ervoor en heb al langzame stofwisseling door trage schildklier , miss beetje extra jeuk maar kan ook placebo zijndoet het iets ?ben opiaten gewend
ja die jeuk kan me gestolen wordenop dit moment niks maar ik had ook gegeten beetje ervoor en heb al langzame stofwisseling door trage schildklier , miss beetje extra jeuk maar kan ook placebo zijn
eet voortaan niks en neem oxycodon 40 mg goede rc opiaten zijn er volgens mij niet maar ik kan het mis hebben met 80mg zit je zeker gebakken ook de volgende dagja die jeuk kan me gestolen worden
voel nog steeds niks maar update over 2 uur als ik hele dag niks voel maar 100mg proberen ipv 50 en dan zijn ze opeet voortaan niks en neem oxycodon 40 mg goede rc opiaten zijn er volgens mij niet maar ik kan het mis hebben met 80mg zit je zeker gebakken ook de volgende dagveel plezier met je afkick ja al na 1 keer