Welke festivals staan op de planning

Geweest deze zomer:
Defqon.1 Weekend
Boom Festival
Paradigm Festival

Op de planning:
Psylân (misschien)
Seven Sins
Klub Verboten
Organic Dreams (misschien)
Paradigm x Soenda
BomBlastic (misschien)
STOOR (misschien)
Vault Sessions x KEY Vinyl
CODA - Ratherlost x Pax-Romana
Psychedelic Rave óf Wasteland (is tegelijk)


Zeer interessante line-up. Heb echter zo m'n twijfels bij de combi overdag + indoor.
Vorig jaar bij Awakening Joris Voorn geweest tijdens ADE en heb me erg goed vermaakt. Overdag en indoor gaat prima samen. Het is volledig donker binnen en de lichtshow die Awakenings neerzette in de Gashouder was fenomenaal. Erg goed herinneringen aan.
 
Laatst bewerkt:
Geweest deze zomer:
Defqon.1 Weekend
Boom Festival
Paradigm Festival

Op de planning:
Psylân (misschien)
Seven Sins
Klub Verboten
Organic Dreams (misschien)
Paradigm x Soenda
BomBlastic (misschien)
STOOR (misschien)
Vault Sessions x KEY Vinyl
CODA - Ratherlost x Pax-Romana
Psychedelic Rave óf Wasteland (is tegelijk)



Vorig jaar bij Awakening Joris Voorn geweest tijdens ADE en heb me erg goed vermaakt. Overdag en indoor gaat prima samen. Het is volledig donker binnen en de lichtshow die Awakenings neerzette in de Gashouder was fenomenaal. Erg goed herinneringen aan.
Ik was reeds overtuigd door berichten van Javelin en Foxy. Ook jouw bericht is overtuigend. Je gaat nog naar veel party's, zo te zien.

Ticket voor Amelie Lens op Ticketswap gezet. Nu kijken of ik er een voor Joris Voorn kan bemachtigen. Heb bij nader inzien geen zin om om 6/7 in de ochtend naar huis te gaan, terwijl de zon schijnt.
 
Laatst bewerkt:
Onder de radar ipv Ground Zero

Wij slaan Ground Zero dit jaar ook over terwijl het om de hoek is. Hier nou niks meer op de planning staan. Wel 18 september kaarten voor Thunderdome zien te krijgen natuurlijk 😎
Maar verder weten we het nog niet. Misschien nog naar Karma Indoor ofzo in oktober.
 
Into the woods en hopelijk eindelijk een keer Draaimolen festival meepakken dit jaar. Verder zag ik dat intercell met ADE in de elementenstraat is🤩

En m’n go-to drugs op feesten is altijd pep en G
 
26-8 Onder de Radar
20-10 ADE Audio Obscura x 10 Year R Label (Kobosil b2b Klangkuenstler, Rikhter, Cera Khin, Sara Landry etc etc) 🥰 (By day)
21-10 ADE Exhale by Amelie Lens x Awakenings

Fuck it ik ga gewoon wel alleen naar die R Label Night toe, niemand wil of kan mee. Ik waag het erop. Want die line up is te goed om te missen....

Mocht er iemand ook gaan of mee wilen drop een berichtje dan kunnen we meeten.
 
Laatst bewerkt:
Jij ook veel plezier! Weet je toevallig hoe het er aan toegaat aan de ingang? Lange rijen of gaat het wat vooruit? Willen zeker Le Bask niet missen 😎
Ik verwacht wel drukte bij de ingang. En inderdaad, wil zelf ook op tijd binnen en gesetteld zijn voor Le Bask 🤤
 
Komend weekend Mysteryland.
Gaan niks gebruiken, want twee weken geleden nog naar Loveland geweest.
Maar boeie, wij kunnen daar nuchter zeker genieten van de sfeer, de leuke mensen en de muziek ❤️
Hoe was Mysteryland? In de 90s weleens geweest, toen was het nog echt een hardcorefestival. Good memories!

Ik ga dit weekend naar Space Safari in de Ardennen! Ik was in 2019 op Psy-fi, en ondanks dat het niet mijn muziek was vond ik het zo'n bijzonder en leuk festival!
Ik kijk er enorm naar uit. Ik heb dit jaar maar 1 festival gedaan, gewerkt op Pinkpop, dat is ook niet helemaal mijn ding, maarja ligt lekker om de hoek. En 1 dagje werken en dan 2 dagen gratis naar Pinkpop is wel lekker!

Wie gaat er nog meer naar Space Safari?
 
Hoe was Mysteryland? In de 90s weleens geweest, toen was het nog echt een hardcorefestival. Good memories
Ben voor 2e achtereenvolgende jaar geweest.
Hoe moet ik het omschrijven. Het terrein vind ik te groot. De muziek te divers.
Het is prachtig aangekleed.
Voelt meer als een uitje naar de Efteling dan een festival 🤣🤣🤣
Maar dat is mijn mening.
Denk dat ik beter weet wat ik nu echt leuk vind. Qua muziek gewoon techno of hard techno, donker en kleiner. Meer heb ik niet nodig 🤩
Maar heb me zeker prima vermaakt. En nuchter is ook een andere ervaring.
 
Er gaan wel mensen van DF naartoe. Het lijkt mij ook super leuk, vooral daar in de ardennen, maar de privé omstandigheden laten het niet toe.

Ook ben ik een beetje bang voor handhaving van de wet in België. Het is geen Nederland en hier in Nederland ben ik al bang.

Veel plezier daar in ieder geval!
Dankjewel! Ik ga met een paar mensen van DF 😄
 
- Lakedance
- Intents
(Bospop ging vanwege regenbui niet door nondejuu)
- Hidden Garden
en afsluiter zal Full Colour Innercircle met La Fuente worden.

Nu agenda vol plempen voor 2024 met als must Tommorowland.
 
Dit jaar alleen nog naar Resotate in oktober, eerste keer!
Thunderdome moet ik helaas overslaan vanwege persoonlijke redenen.

Alleen maar hardcore classics :hearteyes:



Veel plezier! Wij alleen nog in oktober naar Karma Indoor.
Maandag niet gelukt om kaarten voor Thunderdome te bemachtigen 😓
Maar misschien dat we ze tegen die tijd nog ergens kunnen regelen en toch kunnen gaan.
 
Misschien Kompass Klub opening in Gent.
ADE 10Y R Label Group
ADE EXHALE w/ Amelie Lens
Nico Moreno x DYEN ANL (Maar ik ga eigenlijk liever naar Soenda Indoor, moet lief nog overhalen)
Rotterdam Rave winter special (sero momentje 🤩)
 
alleen Wonderland 11-11 gepland nog, mensen die aanwezig zijn? Hard techno festival

Hmm ik heb even gecheckt. 6ejou zou ik graag nog wel een keer live zien. Brecc ook wel, die heb ik weleens eerder gezien. Maar toen was ie net aan het doorbreken.

Verder zijn er wel opvallend wat artiesten die ik niet ken, terwijl hardtechno wel redelijk in mijn straatje ligt.

Tickets zijn niet goedkoop. Tis wel overdag, dat is voor mij wel nice!
Ik ga hier eens over denken 🤔

Heb later die maand ook al een rave gepland, maar dan psytrance.
 
Terug
Bovenaan