@De Zandman slik je er niet teveel? Ik begreep dat je bij teveel juist hoofdpijn krijgt toch? No offence ofzo meer een zorg en vraag 🍀
Ot: edibles doen vandaag goed hun werk
Hoeveel drink jij er op een dag? Drie is echt mijn max joh, anders ga ik mensen iets aandoen. 😇😆6e bedrijfskoffie
Ik dronk 'vroeger' zo'n 15 koffies per dag. Ik probeer de afgelopen maanden een beetje op te letten dat het er niet zoveel worden.Hoeveel drink jij er op een dag? Dire is echt mijn max joh, anders ga ik mensen iets aandoen. 😇😆
Hahaha, holy shit, vijftien! Dat is voor mij zoiets als drie lijnen speed wegtrekken. 😅 Mijn man kan ook doordrinken zonder problemen, maar ik ben echt megagevoelig voor caffeïne. Drie koffie is max en nooit na twaalf uur in de ochtend. Jammer, want ik vind het wél lekker.Ik dronk 'vroeger' zo'n 15 koffies per dag. Ik probeer de afgelopen maanden een beetje op te letten dat het er niet zoveel worden.
Je raakt er na jaren overmatig koffie drinken aan gewend.
OT: zevende en laatste bedrijfskoffie voor vandaag
Toppie 😅.
Werkt Broma tegen de pijn voor jou ja? Of word je gewoon zo suf dat je geen (of minder) pijn meer voelt? Sterkte joh!Broma voor de ondraaglijke pijn, dit even liever ipv Oxycodon. Misschien vanavond.
En daar bovenop nog Almotriptan voor de migraine.
Ik ben hier toevallig laatst ook achter gekomen dat broma helpt voor mijn chronische pijn, tot bijna 1,5 dag later.Werkt Broma tegen de pijn voor jou ja? Of word je gewoon zo suf dat je geen (of minder) pijn meer voelt? Sterkte joh!
Overigens een dikke afrader wel voor iedereen die nu meeleest en denkt laat ik dat proberenIk ben hier toevallig laatst ook achter gekomen dat broma helpt voor mijn chronische pijn, tot bijna 1,5 dag later.