Ik weet dat ik een pain in the ass ben, too much, wispelturig, en (soms) niet te begrijpen ben. Qua gebruik spoort het soms ook niet echt.
Maar na een jaar kan ik zeggen dat
@Hippie Langwaus echt begripvol, vriendelijk en meelevend is in de periode dat we samen op het forum waren. Dit klinkt misschien raar maar als ik in de ochtend een paar slokken bier drink krijg ik gewoon een like van hem! En dat doet me echt goed. Alsof hij begrijpt dat ik mijn best doe om niet de dag beginnend dronken te worden en dat het mijn vorm van harm reduction is.
Verder anderen maar voornamelijk
@Paranoize. en
@Manu76 voor hun (on)gevraagd advies. Manu stuurt me wel eens een bericht dat ik weer gek doe qua gebruik wat na een tijdje altijd doordringt en vaak ook blijvend mijn gebruik verminderd sinds ik op dit forum zit en Paranoize houd me met beiden benen aan de grond. Zowel qua mijn perfectionisme als ik in een bui ben dat ik clean wil zijn terwijl een koffie craving 's nachts niet de einde van de wereld is als de andere kant dat ik niet bij elk kut gevoel een RIsperidon of lorazepam hoef te pakken. Dat je kut voelen ook bij het leven hoort.
En gewoon elke lezer in het algemeen op DF! Ik vervuil het forum soms met m'n gedachtegangen en ben het geduld van iedereen dankbaar! De laatste tijd voor elke post die ik maak gooi ik er wel 5 weg dus gaat de betere kant op!