Misplaatst gevoel dan. Mensen begrijpen het juist heel goed, je bent niet de enige met een leven en problemen hoor.
Juíst omdat mensen je wel begrijpen krijg je zo veel en goed advies hier.
Denk jij wel eens aan een ander eigenlijk, of draait je hele wereld om jou? Zou je goed doen eens wat minder met jezelf bezig te zijn continu. Ga vrijwilligerswerk doen ofzo. Ergens waar niemand op je hoeft te rekenen dan wel, want dat is te hoog gegrepen voor je nu.
Ik heb ook heel diep gezeten met depressie en OCD en BDD en verslaving, en zat enorm in m'n slachtofferrol thuis te zitten met een uitkering. Maar ben wel vrijwilligerswerk gaan doen met dieren. Want ergens wist ik ook wel dat thuiszitten en continu met mezelf en mijn misère bezig zijn, niet de oplossing was voor mijn problemen.
En 10.30 opstaan is, zoals
@annihilation al zegt, erg laat. Je hebt genoeg dingen aan te pakken, dus gebruik je dagen nuttig en begin wat eerder aan de dag.
Ik neem het risico wel even dat ik m'n kostbare tijd nu gespendeerd heb aan een trol.
Ik hoop echt dat je verandering gaat aanbrengen kerel.