Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
JunkXL zei:ja of een Tijn die regelmatig in herhaling valt...
Owja weet je nog die ene keer dat we zo vaag waren, en naar de mediamarkt gingen![]()
offe weet je nog die ene keer dat we een nachtje doorhaalde![]()
ghehe ^^
hahahaha dat is wel een heerlijke uitspraakGrayMatter zei:Of: Snuiven is net tetris, ik ga niet voor de punten, aleen voor de lijnen![]()

JunkXL zei:Begrijp je wat ik bedoel??
-Nee, jij moet gewoon bedoelen wat ik begrijp.
Chris Pontius zei:Iemand die ik ken had op alcohol&pep een smsje verstuurd omdat hij nogal uit zijn bol was.
Het ging ongeveer zo ;
Hey schatje ik wil je neuken, ik wil dit met je doen dat met je doen.
Naja, en dat dan in een sms die voor 2 telt qua groote.
Het mooie was dat hij het niet naar een vriendin stuurde maar naar zijn... moeder :')
Zoals ik al zei, ik denk dat de 'mams' in dit verhaal het wel heeft gelezen maar ergens ook wel weet wat voor een idiote zoon zij heeft en het allemaal niet zo serieus meer neemt.Rabbithole zei:Dat is dan weer een beetje een domper in het verhaal. :P Ook al is het feit dat hij het heeft gestuurd al hilarisch genoeg, natuurlijk. Maar ik had liever gehad dat moederlief het had gelezen.![]()
Quote =Rabbithole zei:Die is inderdaad ook wel geniaal, al heb ik dat soort kutgrappen ook wel vaak in nuchtere staat. Bijvoorbeeld toen ik als 16-jarig sletje met de bus naar Spanje ging, en ik me afvroeg of we al in Zwitserland waren.
Ik: "Waar zijn we nu?"
Tim: "In de bus."
Rabbithole zei:*pa doem pssshh*
E.I. momentje? :PRabbithole zei:Ik: "Waar zijn we nu?"
Tim: "In de bus."
*pa doem pssshh*
Exceptional Insight zei: