Sally Tessio zei:
Bedankt voor je uitleg. Het is zeker sensatietelevisie en daar wordt inderdaad een hoop in geknipt en geplakt om het naar hun liking te alteren. Dat had je wel op voorhand kunnen verwachten, dus hopelijk heb je achteraf geen spijt van je toezegging om te komen filmen.
Uiteraard weet ik van te voren dat er geknipt- en geplakt gaat worden, dat ze het "spannender" maken en dergelijke en dat vind ik ook allemaal prima. Het is immers hun item, dus als zij ervoor kiezen om dingen in een andere context te zetten of wat dan ook dan moeten ze dat vooral doen. Ik ben de laatste persoon op aarde die daarover gaat klagen, maar jammer is het wel en dan vooral voor de kijker die de essentie van het item niet krijgt te zien.
Sally Tessio zei:
SirErick zei:
Kijk, en deze details weet de kijker niet op het moment dat ze het filmpje zien. Met andere woorden: mijn advies aan jou is om niet te oordelen alvorens je de feiten kent.
Als belangrijke informatie achterwege wordt gehouden zonder mijn weten, dan beïnvloedt dat natuurlijk mijn assumpties.
Dat is logisch, maar goed, dat is natuurlijk met alles zo.
Sally Tessio zei:
Ik snap überhaupt niet hoe je vol kan houden dat jouw drugsgebruik niemand schaadt.[...] Dat jij jezelf elke dag kapot snuift en daar niet om geeft omdat je jouw gezondheid en levensduur ondergeschikt stelt aan de voordelen van jouw gebruik, dat moet je zelf weten. Maar jij houdt een ziekenhuisbed bezet en hartchirurgen, die ook andere patiënten kunnen helpen. Dit laatste is nog veel belangrijker, aangezien we het hier hebben over een onderbezet werkveld. Patiënten die zelf niet bewust de keuze maken om hun lichaam langzaamaan te vernietigen lijden dus onder jouw verslaving en tevredenheid hiermee.
Ik moet eerlijk bekennen dat ik hier nooit bij stil gestaan heb, maar ja, als je het zo stelt dan heb je inderdaad gelijk dat mijn cokegebruik derden schade berokkend.
SmartieAndMe zei:
Hij stelt toch geen rare vragen... Ik snap dat dingen uit hun context getrokken worden en dat je sommige dingen anders bedoeld dan ze gezegd worden, maar je kan ook niet verwachten dat BNN een cokeverslaving gaat goedkeuren op TV. Er is inmiddels wel lang en breed bekend dat cocaïne de levenskwaliteit niet bevorderd bij dagelijks gebruik, dus je kan ook niet verwachten dat ze dat dan wel zo in beeld gaan brengen.
Nogmaals: ze hadden mij benaderd vanwege mijn statement die ik uitdraag met mijn website.
SmartieAndMe zei:
Verder snap ik ook niet helemaal waarom je niet op TV wilt vertellen dat je muziekproducent bent en geheim houd hoe je je coke betaald.
Ik heb dat niet geheim gehouden, want dat heb ik gewoon verteld. Daarna vroeg Tim aan mij hoeveel ik geld verdiende, wie er in de muziekscene nog meer coke gebruikt en dergelijke. Ik maakte hem kenbaar dat ik op dit soort vragen geen antwoord geef, hij ging toen die vragen - telkens op een andere manier - nog 10 keer stellen en toen heb ik hem nogmaals kenbaar gemaakt dat ik niet over mijn werk of over derden ga spreken aangezien ik door had dat Tim op dat moment aan het zoeken was naar een interessante uitspraak die hij op een sensationele manier kon gaan brengen en daarbij had dat geen toegevoegde waarde voor dat item.
SmartieAndMe zei:
Ik vraag me alleen af waarom je dat geheim houd.
Ik hou niks geheim, dat legde ik zojuist uit in mijn
vorige reactie. Maar goed, begrijpend lezen is niet jouw sterkste kant zo te merken aangezien je het anders wel begrepen had.
SmartieAndMe zei:
Even voor de duidelijkheid, ik probeer je nergens van te beschuldigen hoor
Trust me, of je mij wel of niet beschuldigd zal mij eerlijk gezegd een worst zijn. Laten we wel wezen: het is zo helder als wat dat jij mij een kwal vindt en dat is prima, immers, we hoeven elkaar ook niet aardig te vinden. Waar ik wél moeite mee heb is dat jij het vaak in je reacties laat merken, dat is kinderachtig en ik hou niet van kinderachtig gedrag.
Albedo zei:
Ik heb het filmpje net bekeken en ik merk dat er flink in geknipt is. Hij noemt zich je vriend maar dat lijkt mij niet wederzijds denk ik.
Het zal je verbazen, maar Tim en ik zijn wel degelijk bevriend met elkaar.
Albedo zei:
Ik zou als ik zoiets zou laten doen eerst de montage willen zien voordat het wordt uitgezonden en geen toestemming geven tot uitzending als het me niet bevalt. Hoe is dat gegaan?
Ze hebben van te voren gevraagd of ik het wilde zien, maar ik heb aangegeven dat ik dat niet nodig vond. Immers, het zal mij eerlijk gezegd een worst zijn hoe ze het item op TV brengen.
Albedo zei:
Een hoop van zijn vragen hebben een nogal afkeurende ondertoon vind ik.
Dat lijkt zo door de manier hoe het gemonteerd is, maar dat valt in het echt reuze mee. Daarbij is hij op dat moment in functie als presentator van een TV-programma, dus als hij een item over drugs maakt dan kan hij moeilijk gaan zeggen dat hij dezelfde mening heb als ik aangezien je als presentator ten alle tijden kritisch en neutraal moet zijn.
Albedo zei:
Ik vind het erg moedig dat je er zo open over durft te zijn en probeert het taboe te doorbreken.
Bedankt voor het compliment.