Telefoon zei:Ik ben benieuwd wie dit vanplan / gedaan heeft
staat gelijk aan 50mg lsd op eten ( schatting)..![]()
uitleg:
je duim op Pure lsd kristallen drukken wat blijft hangen op likken en spacen.
je hersteld nooit meer volledig uit zoon trip.
thor zei:Je schijnt minder bad te gaan op een thumbprint, omdat bad gaan iets is wat uit jezelf komt. Maar jij bestaat niet meer... Lijkt me erg gaaf.![]()
jcp zei:Hier staat stukje van chinacat over lsd:
http://forums.mycotopia.net/misc-entheogens/1589-crystal-blotter-lsd.html
Ivoos zei:ik denk dat je eerder dood gaat aan een hardstilstand uit pure schrik dan een OD...
Ivoos zei:ik denk dat je eerder dood gaat aan een hardstilstand uit pure schrik dan een OD...
azgaza zei:Ivoos zei:ik denk dat je eerder dood gaat aan een hardstilstand uit pure schrik dan een OD...
Ik denk ook dat bij een héle hoge dosis misschien de lichamelijke reactie op schrik of angst gevaarlijker is dan de LSD zelf. Je bloeddruk kan bij een paniek aanval zo 30/30 hoger liggen dan je bloeddruk in rust, en bij de hartslag kan het verschil zelfs nog groter zijn, dus echt heel zwaar bad gaan op een héle hoge dosis is gevaarlijker dan de dosis zelf.
Telefoon zei:
azgaza zei:Telefoon zei:
Dat is dus echt precies het tegenovergestelde van de bedoeling van mijn post. Maargoed. Nog een keer: haar. En bovendien, ontopic.