SSRI's en libido

Wisknudde

Experimenterende gebruiker
Hey forummers,

Ik slik sinds 4 maanden citalopram, en de laatste maand valt het op dat mijn kruis aanvoelt als de Gobi woestijn. Met andere woorden: er wil niks groeien. Ik weet dat dit een bekende bijwerking van het middel is, maar ik schrik er toch van. Mijn penis en ik waren altijd erg goeie vriendjes. Ik heb ook een pornoverslaving, maar zelfs porno doet me helemaal niks meer. Of dit nu positief is of niet, daar ben ik nog niet helemaal over uit. Als ik echte seks heb dan kom ik op een gegeven moment wel in de stemming maar ook dit is niet wat het was. Ik merk dat ik trek krijg in drugs gewoon om te kijken of ik dan wel weer eens echt geil kan worden. Ik mis het gevoel van oprechte geilheid. Zijn er meer mensen die dit hebben gehad? Gaat dit nog over als je lichaam wat meer went aan de medicatie? Hoe lossen jullie dit op?

Groet!
 
Jazeker, meerdere keren. Ik had dit probleem met escitalopram, mirtazapine en nu venlafaxine. Uiteindelijk ging het wel over bij de escitalopram en mirtazapine, maar ik heb het gevoel dat dat nu niet zo gaat zijn, eigenlijk. Mijn libido is niet-bestaand en ik vind dat haast iets goeds, want nu kan ik me tenminste goed focussen op andere dingen die ik zowel leuk als nuttig vind.

Ik heb hier geen oplossing voor, aangezien ik hier geen controle over heb. Was het maar zo'n feest.
 
Ja toen ik begon met de medicatie dacht ik ook dat ik het fijn zou vinden om meer ruimte in m’n hoofd te krijgen voor andere dingen, maar seks is uiteindelijk wel een van de dingen die het leven leuk maakt voor mij. Ik bedoel, een boek lezen is ook leuk….😅
 
Terug
Bovenaan