vraagje over truffels

ik ben een jongen van 18 jaar en heb al een klein beetje psychonauten ervaring met truffels en 2cb. zelf heb ik 3 keer getruffeld waarvan ik de 2e keer op het randje van bad gaan zat. ( angstgevoelens waren er wel even zeg maar. ) maar wat ik me nu wel heel erg afvraag is of je het wel helemaal in eigen hand hebt of niet om er bad op te gaan. aangezien ik tijdens die trip misschien dat wel een beetje met mijn eigen gedachtengang voort heb gezet. ( moeilijk uit te leggen, op dit moment wou ik het liefst terugkeren naar de realiteit. ) ik snap ook wel dat de mensen die echt heel hard bad gegaan zijn op dit spul daarom ook niet wouden accepteren dat ze even weg worden gehaald van de realiteit. ik ben hier niet zo bang meer voor en weet ook wel ogv nu het goed voor te bereiden. mijn vraag is dus eigenlijk: kun je een bad trip wel echt 100% voorkomen met de goede voorbereiding en mindset? ik wil heel graag weer een trip maken maar natuurlijk wel een leuke trip. het is toch iets te gaaf om nooit meer mee te maken.
 

Smoken

Bewuste gebruiker
Yow :grin:

Natuurlijk kan je een badtrip nooit 100% zeker voorkomen. Het gaat vooral om je mindset op dat moment en wat je aan het doen bent. Maar als er dan ineens een beetje enge gedachten ontstaan is dat helemaal niet erg, want dat hoort er ook een beetje bij, als je het mij vraagt.
Ik heb namelijk tot nu toe letterlijk iedere keer in het begin van de trip een beetje angsten gehad, omdat je toch weer ff moet wennen aan het feit dat je koppie ff heel anders gaat werken... maar daarna heb ik altijd een geweldige trip gehad!

En sowieso ik zeg je één ding, als je wilt weten wat echt masterlijk werkt tegen zo'n naar gevoel/spanning is dat LOPEN. Bij mij is iedere keer de trip helemaal geweldig geworden als we gingen lopen. Je loopt dan als het ware weg van het nare gevoel wat je fftjes had.
 

Pandan

Wijs gebruiker
Emeritus Mod
Leid je zelf gewoon de hele tijd af. Ga dingen opzoeken, wees lekker actief. Veel audivisuele stimulatie leid je af van het feit dat je bad gaat. Zoek leuke plaatjes op voordat je gaat trippen, zet vrolijke muziek op. http://iacopoapps.appspot.com/hopalongwebgl/ en http://weavesilk.com/
zijn leuke dingen om te doen in de tussentijd. Als je erop gaat focussen wordt het alleen maar erger en erger, dus leid jezelf gewoon af!

En inderdaad, wat Smoken zegt over het begin is gewoon dat je je in een staat van desoriëntatie bevind, en eventjes moet wennen aan alles.
 
Bovenaan