PinkFluffyUnicorn
Badass junkie
Met zo een stimulator… kan heel rap gaan. 🙃een paar seconden ? pardon , wat zijn vrouwen toch speciaal
😂🤣😂🙃dan leren we hun geheimen
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Met zo een stimulator… kan heel rap gaan. 🙃een paar seconden ? pardon , wat zijn vrouwen toch speciaal
😂🤣😂🙃dan leren we hun geheimen
Klaarkomen binnen een paar seconden Waarom zou je dat willen?🙈Haha heb je goed dan.
En nouja wat ik al zei. Bij de Satisfyer is het voor mij heel moeilijk om het juiste plekje te vinden, "pakt" hij de clit veel minder goed en kom ik dus heel moeilijk klaar ermee. Terwijl het met de Womanizer maar een paar sec duurt😅
Klaarkomen binnen een paar seconden?
Waarom zou je dat willen?🙈
Die weg na die ontlading en het opbouwen is toch juist super fijn?
Dat had ik al eens gelezen in een van je posts inderdaad haha. Het lijkt mij dat de magie er dan een beetje vanaf gaat en het een ‘normaal’ iets word.Nouja na 1x is het bij mij nog niet klaar hoor, ik ga gewoon door en kan gewoon tientallen keren komen. Tot de Womanizer leeg is🙈🤣
Dat had ik al eens gelezen in een van je posts inderdaad haha. Het lijkt mij dat de magie er dan een beetje vanaf gaat en het een ‘normaal’ iets word.
En als je telkens met een paar seconden klaarkomt dan heb je toch niet die opbouw etc?
100% 🫡😏@Magicalwoman denk jij aan wat ik denk? 😏
Bekijk bijlage 51520100% de beste die er bestaat voor in je eentje🤩
Maar als je met zen tweeën bent vind ik deze beter:
Was het een onbekend/Chinees merk?Oh een plug… wij hadden zo een reeks van 3 in silicone… KOOP DAT DUS NOOIT Eh… we zaten bijna op spoed omdat de siliconen naar binnen gingen.. te flexibel dus
Neen niet onder invloed en kwam uit bekende winkel uit Antwerpse…. Ook uit medisch silicone..Was het een onbekend/Chinees merk?
En was je onder invloed? Als ik onder invloed ben neem ik meer risico's.
Koop sowieso altijd "siliconen" en let ook even op welk glijmiddel je daarvoor gebruikt. Niet alle alle materialen kunnen tegen glijmiddelen.
Voor vrouwen en mannen!
Njoy Pure Wand. Is inmiddels met 30 Euro verhoogd in de afgelopen 2-3 jaar.
Ter**ng afgelopen weekeind alsof ik letterlijk in de hemel vloog. Alles om mij heen vervaagde , voelde luchtig aan.
Was beetje onder invloed
Koop geen Chinese meuk, die zijn nep en kunnen niet goed voor het lichaam zijn!
![]()
NJOY Pure Wand - Dildo | bol
NJOY Pure Wand - Dildo. Een top-toy die je leven lang meegaat Een roestvrijstalen dildo welke de G-spot én prostaat verwent. Door zijn gebogen vorm...www.bol.com
Omg! Linkje?
Aub 😏Omg! Linkje?
Idem… deed ik dus ook:.. diene douchekop heeft gewone douche, dan straal bovenaan en ene int midden. Je kan de straal harder of zachter zetten ook..Meestal draai ik de douchekop er juist af om te genieten, maar dit maakt me wel nieuwsgierig!
Dankjewel!
Heb het nog niet deftig kunnen testen… is het leuk ja… meerwaarde… ben nog niet overtuigd…Dankjewel!
Is wel prijzig! Maar het geld waard?
Mijn vorige douchekop was versleten na het veelvuldige eraf en weer erop draaien hahaha!
Ben ik te lui voorRechterhand met vleugje olijfolie.
Olijfolie in iemand anders rechterhand dan? 🤷♀️Ben ik te lui voor
Ja ligt eraan wie! 😂Olijfolie in iemand anders rechterhand dan? 🤷♀️
Zelfgemaakte rukstaaf?? Heb je daar een foto van?mijn zelfgemaakte rukstaaf hijis nu zo getweaked mijn dopedick heeft geen uren of dagen nodig om tot een intens orgasme te komen......met goede vr bril master
Zelfgemaakte rukstaaf?? Heb je daar een foto van
Nee ik ben een vrouw. Maar klinkt interessant! Leuk om mss eens te maken voor een toekomstig vriendje.je zal vast wel een fleshlight hebben???
Waarom zou een toekomstig vriendje interesse hebben in een fleshlight als hij een vriendin heeft?🤭🤔Nee ik ben een vrouw. Maar klinkt interessant! Leuk om mss eens te maken voor een toekomstig vriendje.
Waarom zou een toekomstig vriendje interesse hebben in een fleshlight als hij een vriendin heeft?🤭🤔
Ja, dat wel.Je kunt toch gewoon een relatie hebben en even goed (ook) geïnteresseerd zijn in toys?
Voor als ik moe of afwezig ben haha!Waarom zou een toekomstig vriendje interesse hebben in een fleshlight als hij een vriendin heeft?🤭🤔
Het zal wel aan mij liggen. 🫠Voor als ik moe of afwezig ben haha!
Maar een fleshlight, dat is toch een nepkut of zoiets? Ik meen er eens een gezien te hebben in het nachtkastje van een vriendje.
Ja, dat wel.
Maar een fleshlight is toch een niet zovaak voorkomend voorbeeld?...
Of ik loop achter. 😅
Tis weer eens wat anders dan je aftrekken, toch?Haha, ik weet niet precies hoe het met toys bedoeld voor ‘mensen met een piemel’ zit qua frequentie van gebruik (naast een relatie), maar het zou zomaar kunnen lijkt me. Zeker als je verder uit elkaar woont, een LAT-relatie hebt, of om welke andere andere reden dan ook niet altijd natuurlijke penetratieseks hebt.
Tis weer eens wat anders dan je aftrekken, toch?