Wat is jouw tweak?

Pascal FM

Bewuste gebruiker
Ik gebruik speed nog maar heel weinig....vroeger ging het gekker. Maar als ik gebruik dan ben ik uren lang zoet met gekleurd papier pastelpotloden en hou niet eerder op tot de tekening klaar is....heerlijk! Hetzelfde geldt voor muziek maken met 'Renoise'. Opruimen en klusjes doen in en rond het huis is trouwens ook een fijne bezigheid onder invloed van... :)
 

Not-Nauw

Experimenterende gebruiker
Echt heel veel praten. En met behulp van alcohol gaan de remmen pas echt los. Dan gaat het ook over de zwaarste dingen van het leven.
 

pbwebmaster

Bewuste gebruiker
IK heb hier een pak kaarten liggen. En ik vermaak me er prima meeeee:grin:
Lekker patience in m''n eentje. Heerlijk. Ik neem graag de tijd voor het schudden van de wonderkaartjes :grin: Ik had het niet meteen door, maar ik was wel heel obsessief aan het schuddelluuehn :rock: Yeah, baby :hearteyes: Ik raad het echt iedereen aan, Ga patience! of hoe je dat ook schrijft.
 

Birdo

Experimenterende gebruiker
Tripper zei:
World of warcraft spelen. Dat was een trieste tijd, zucht.

Hah moet toegeven dat ik ook zo'n periode heb gehad. Toen maar weinig raids zonder
dex op gedaan. :rolleyes: + Battlefield Heroes..
Verder ben ik erg van het knutselen op de pep. Hele constructies voor in het hok van mijn muizen, tot aan doelloze creaties van oude blikjes en tape.

Maarjah eigenlijk ben ik voor alles in onder invloed, schoonmaken, gamen, lullen en knutselen in de top 10 though..
 

DeSarcast

Newbie
Muziek muziek muziek , zowel luisteren als produceren...
Porno
Eindeloos internetten en alles googlen en uitzoeken op fora waar ik normaal te lui voor ben
Playstationen, met name Tekken als je samen met anderen bezig bent.
 

kaasbaas

Badass junkie
Spelen met m'n lippiercing, ik ben van 1 van de 2 piercings het balletje kwijt geraakt dus ik kan 'm helemaal door m'n lip draaien en dit doe ik dan ook continue. Uiteindelijk werd 't zo erg dat ik ze maar uit had gedaan omdat m'n huid geïrriteerd raakte.

Voor de rest heb ik altijd zin om jointjes te draaien, of ik ze nou gelijk oprook of niet. Ik blijf maar door draaien.
 

riflexz

Bewuste gebruiker
Eerst veel praten, dan filosoferen, anders over de wereld denken... en uiteindelijk paar uur later, vergeet je gewoon langzaamaan alles wat nou net zo belangrijk was om aan te denken

Maar met, wat is jouw tweak???? Ik snap het niet zo goed wss
 

atbboy

Bewuste gebruiker
Maatje van mij had laats een rare tweak, gebruikte voor het eerst speed. Stond 3 uur achter elkaar naar voor en achter te bewegen. Toen hebben we hem gezegd dat hij beter even kon gaan zitten ging die zitten door met naar voren en achter te bewegen, is hij de rest van de nacht en de volgende ochten ook nog steeds mee doorgegaan.
 

kaasbaas

Badass junkie
atbboy zei:
Maatje van mij had laats een rare tweak, gebruikte voor het eerst speed. Stond 3 uur achter elkaar naar voor en achter te bewegen. Toen hebben we hem gezegd dat hij beter even kon gaan zitten ging die zitten door met naar voren en achter te bewegen, is hij de rest van de nacht en de volgende ochten ook nog steeds mee doorgegaan.

Heeft ie autisme?
 

Sublimo

Badass junkie
Tripreporter
kaasbaas zei:
atbboy zei:
Maatje van mij had laats een rare tweak, gebruikte voor het eerst speed. Stond 3 uur achter elkaar naar voor en achter te bewegen. Toen hebben we hem gezegd dat hij beter even kon gaan zitten ging die zitten door met naar voren en achter te bewegen, is hij de rest van de nacht en de volgende ochten ook nog steeds mee doorgegaan.

Heeft ie autisme?

Wat heeft dat er nu mee te maken ? :P
 

19hyperdrive80

Experimenterende gebruiker
hahahaa
:openmouth: :openmouth: :openmouth:

heb er wel een paar.
=kabeltjes zoeken

=denken dat electriecien ben
{draai alles uitelkaar,maar hou altijd schroeven over}
=inplaats van opruimen het er een puinhoop van maken

=13uur achter een Site van een telefoon provider proberen op te waarderen,Blijkt later dat ik helemaal geen kpn,t-mobile mobiel had.

= dingen uur zoeken ligt het gewoon voor je, :tearsofjoy: :tearsofjoy: :tearsofjoy: :tearsofjoy: :tearsofjoy:

=
 

mfer

Newbie
lol nice, veel herkenbare tweaks =)

Googlen naar iets en dan vergeten waarvoor je het in de eerste plaats zocht

Uren en uren lang muziek maken en blijven hangen in een bepaalde loop. En dan ook echt non stop zonder op te staan, iets te drinken of te roken ( En ik rook stevig )

net zoals 19hyperdrive80 apparaten uit elkaar halen, aan mn computer(s) sleutelen, zelf kabels proberen te maken en een gigantische teringzooi van mn huis maken doordat overal schroefjes onderdelen en andere zooi verspreid door mn hele kamer komt te liggen.

Moet zeggen dat ik het vooral heb als ik cappies/bommetjes neem, vooral als het nog pasta is en dus eigenlijk helemaal verkeerd inschat dat ik veels te veel neem.

Ik moet zeggen dat het tweaken soms daadwerkelijk tot nuttige dingen leidt en soms is het compleet zinloos of sloop ik iets hehe. Maar je vermaakt je altijd wat je ook doet, hoewel heel af en toe ik het op het moment echt besef dat ik aan het tweaken ben en wel 30 keer tegen mezelf moet zeggen van kap er nou mee het lukt toch niet. En gewoon weer doorgaan.

Vraag me nog steeds af in hoeverre je op dat moment nog bij bewustzijn bent. Lijkt er vaak op dat je een beetje tussen dromen en wakker zijn zit. Uiteindelijk komt altijd het punt dat je bij jezelf denkt van WTF ben ik in godsnaam aan het doen =)
 

Maddog

Bewuste gebruiker
Tweaken kan ook nuttig zijn. zo had een kameraad twee kapotte balmuisen(computerdingen) de ene ging alleen heen en weer, de andere alleen op en neer. heb ik die uitelkaargescrhoefd, en een hele gemaakt. maar ipv die andere weg te gooien heb ik dus de twee kapotte onderdelen bij elkaar gedaan en hadden we een hele muis die niets deed.
 

Tijdloos

DF-koning
Tripreporter
Niet onder speed maar mijn eigen favo stof, kan ik soms zo leuk verhaal maken/tekenen erbij(half digitaal) dat soort dingen mocht ik er zin in hebben :)
 

Maymuna

Newbie
In de tuin op zoek gaan naar insecten die mijn planten opvreten en dan urenlang centimeter voor centimeter de aarde onderzoeken. de encyclopedie erop naslaan. zovvel tijd en moeite om een plantje van een euro te redden. ik krijg autisme achtige toestanden.
 

NocturnalJohnny

Belezen gebruiker
Blonde honnepons , erotische plaatjes , lekkere meiden , porno , noem maar op.... Kortom al het vrouwelijke schoon bewonderen op internet :wink:
 
Bovenaan