Raver
Badass junkie
Ik gebruik paracetamol 1000 Mg 6 x per dag
Oxicodon 10 Mg 2 x per dag
Oxinorm 5 Mg 4 x per dag
Pijnklachten?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Ik gebruik paracetamol 1000 Mg 6 x per dag
Oxicodon 10 Mg 2 x per dag
Oxinorm 5 Mg 4 x per dag
Ik gebruik paracetamol 1000 Mg 6 x per dag
Oxicodon 10 Mg 2 x per dag
Oxinorm 5 Mg 4 x per dag
Eerlijk gezegd wilde ik hier net over beginnen nu ik thuis ben van werk, want het lijkt (volgens mij) erop dat je het GHB gevoel op een andere manier terug probeert te krijgen. Niet dat het mij wat aan gaat, maar het viel me gewoon op.12mg diazepam achter de kiezen gegooid, zal ik een zwak hebben voor benzo's?
En een belachelijk duur wietje roken, Black berry haze. Jointje nummer 9 vandaag, zal ik dan toevallig ook een zwak hebben voor wiet?
Of beter gezegd problematische gebruiker de laatste tijd. Ik sta op met wiet en ga ermee naar bed, waardoor ik duidelijk minder functioneer op werk en school. Eveneens voor benzo's, laatste tijd gaat er van alles in namelijk.
Fuck man, voor m'n gevoel zit ik verstrikt in een web waar ik niet uit kom.
Eerlijk gezegd wilde ik hier net over beginnen nu ik thuis ben van werk, want het lijkt (volgens mij) erop dat je het GHB gevoel op een andere manier terug probeert te krijgen. Niet dat het mij wat aan gaat, maar het viel me gewoon op.
Dit naar aanleiding van je berichten de afgelopen dagen.
Veel sterkte en vooral wijsheid gewenst!
Zijn vervelende dingen helemaal als je in een dipje komt!
Dus mochten wij je een beetje kunnen afleiden doen we dat graag!
Soms MOET je lachen, om niet te huilen!
Nee tijdloos drinken stelt je verdriet tijdelijk even uit,Hoe doe je dat ? Ik kan wel even kort lol hebben maar dat slaat net zo makkelijk en snel weer om.
OT
Oxy met bourbon flurazepam en diazepam , morgen maar een horecaformaat fles whisky halen.
Drinking kills feelings , is het niet ?
zijn dit de bubbels van het klavertje in amersfoort? deze zijn ook zo extreem compact.Oxazepam 30mg , blowtje bubbels. Echt fan van bubbels, die toppen zijn keihard van compactheid. Dus dan denk je; ik draai er nog hooguit 1 uit maar na het grinden lukt 2 nog makkelijk.
zijn dit de bubbels van het klavertje in amersfoort? deze zijn ook zo extreem compact

Drinking kills feelings , is het niet ?
Ja, maar voor een korte periode. Maar daarna is t alleen maar erger.
Sterkte man!!!!! Het is awfull, ben net over m'n eerste relatie breuk ooit heen namelijk.
lekker lessen volgen zo.
Inderdaad zou dan ook maar er een chill dag van maken.Dan kun je net zo goed niet gaan. Veel zal er na zo'n cocktail toch niet blijven hangen.
Dan kun je net zo goed niet gaan. Veel zal er na zo'n cocktail toch niet blijven hangen.


Dank je wel!Veel plezier in space!![]()
Altijd lekker die laatste restjes!Ik ga me laatste beetje coke opmaken vanavond.
Als jij dat wil lukt het je!! Zeker weten wel bikkelen maar je kan het!Ik ga me laatste beetje coke opmaken vanavond.
Hoop dat het me daarna eindelijk lukt om te stoppen en niet weer nieuwe te gaan halen![]()
Bedankt voor je positieve woordenAls jij dat wil lukt het je!! Zeker weten wel bikkelen maar je kan het!
Zal geen tjakka zeggen wat dat zegt jullie nix!
Vorige eeuw shit!
Misschien een mooi moment om even pauze te nemen. De laatste tijd zit je wel heel geobsedeerd continu over keta te praten hier, dat is een recept voor een verslaving.Me laatste beetje keta. Moet eigenlijk weer nieuwe halen , maar nu geen zin. Straks maar wat bier zuipen dan.
Graag gedaan !Bedankt voor je positieve woorden![]()
Dat was ik ook van plan. :P maar Dankje voor je medeleven.Misschien een mooi moment om even pauze te nemen. De laatste tijd zit je wel heel geobsedeerd continu over keta te praten hier, dat is een recept voor een verslaving.
Lekker man. Die oreos zijn ook lekker.Haze op de vape, ik dacht laat ik er dit keer eens een foto bij doen.
Ja lekker even goed bijkomenEen haze jointjeWeekend!
![]()

Geniet ervan!Lekker eerst heerlijk eten!
En dan gaan we heel beheerst maar vastberaden de avond in.
En mocht ik nog in staat zijn het ruimteschip te verlaten zal ik hier uitgebreid verslag van doen!
Een haze jointjeWeekend!
![]()
Ja een gewoon huis haze-je. Jij ook prettig weekend!Idem. Gewoon haze? Hier Mexican. Geniet van het weekend!