Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Je typt nog goed dus blijkbaar niet.Ik ga veel te hard
Ik ben net out gegaan in de douche. Ben ok nuJe typt nog goed dus blijkbaar niet.
+15mg DCK.30mg 4-AcO-DET.
Kan jij niet een een pleepapier-bijbel maken?Tegen drugs zeg ik zelden neen,
Mijn fav grondsoort is en blijft leem,
Zelden zie ik nog mokkels met een diadeem,
Extreem...? eerder een luxeprobleem,
Ik gebruik momenteel coke mijn #1
hoeveel heb je op dan?Ik ben net out gegaan in de douche. Ben ok nu
Geen idee. Dom gecombineerd met GHB. Ben weg gevallen in de douche. Gelukkig was een maat van me er ookhoeveel heb je op dan?
Yes yes yes yes and yeeess !!Pep pep pep pepperdepep![]()
Pep buddy'sYes yes yes yes and yeeess !!![]()
Pep pep pep pepperdepep![]()
Yes yes yes yes and yeeess !!![]()
Pep buddy's![]()
Geen idee. Dom gecombineerd met GHB. Ben weg gevallen in de douche. Gelukkig was een maat van me er ook
Zat niet op het randje toen...Waarom ga je douchen als je op het randje van out gaan zit?
+20mg 2C-B.+15mg DCK.
Gelukkig ga je nu weer goedZat niet op het randje toen...
Stukken beter!Gelukkig ga je nu weer goedtoch?
Kan jij niet een een pleepapier-bijbel maken?
De dode zeerollen 2.0
Meh. Moeilijk saaie tryptamine, net als 4-HO-MET. Ik begin me uberhaupt af te vragen of er wel leuke RC tryptamines zijn die de moeite waard zijn op DPT na.30mg 4-AcO-DET.
Same 😍MDMA 😍 met m'n vriendje 😍
Deze post nomineer ik tot meeste triest post van 2020. Gefeliciteerd, een twijfelachtige eer.Crea met KetaBekijk bijlage 5856
Mag ik vragen waarom?Deze post nomineer ik tot meeste triest post van 2020. Gefeliciteerd, een twijfelachtige eer.
Doe eens gek en lach eens beetje 😚Deze post nomineer ik tot meeste triest post van 2020. Gefeliciteerd, een twijfelachtige eer.
Waarom zou je schelden met kanker op een online forum? Dat je het in privésfeer doet is nog tot daar aan toe. En dan ook nog zo veel moeite doen om een hatelijk woord op deze manier ten toon te stellen? Onbegrijpelijk naar mijn mening. Daarom deze nominatie.Mag ik vragen waarom?
En scheldt met kanker, want dat is lekker gek. Dat is niet gek, dat is gewoon triest.Doe eens gek en lach eens beetje 😚
Dit is gewoon een rapper hè. Steen. Zoek eens op. Ik scheld nergens met kanker hierEn scheldt met kanker, want dat is lekker gek. Dat is niet gek, dat is gewoon triest.
Want zij is de enige..........Waarom zou je schelden met kanker op een online forum? Dat je het in privésfeer doet is nog tot daar aan toe. En dan ook nog zo veel moeite doen om een hatelijk woord op deze manier ten toon te stellen? Onbegrijpelijk naar mijn mening. Daarom deze nominatie.
Wanneer je DF iets te serieus neemt... Heb nergens met kanker gescholden. Je kent steen of je kent hem niet... 😂Want zij is de enige..........
De context van het woord kanker gaat het om. Het wordt gebruikt als scheldwoord, niet om de ziekte te gebruiken.Dit is gewoon een rapper hè. Steen. Zoek eens op. Ik scheld nergens met kanker hier