Heeft er mee te maken...Ik denk dat @MDMAZING niet veel voelt van de O-PCE aangezien hij er 100mg van snoof.
Ik rook pas wiet als de speed uit aan het werken is , onder invloed van speed weet ik ook wel dat da rare combo zou zijn ik had het beter moeten uitleggen.Ik echt altijd. Vind het de aller tegenstrijdigste combi die ik ooit heb gedaan. Speed en wiet past gewoon echt niet bij elkaar.. Hartslag 350 en veel angst.
Juist bij het uitwerken word ik paranoia, tijdens de piek smoken gaat nog wel, al is het erg raar. Tijdens het uitwerken word ik enorm angstig en para als ik wiet rook.Ik rook pas wiet als de speed uit aan het werken is , onder invloed van speed weet ik ook wel dat da rare combo zou zijn ik had het beter moeten uitleggen.
Dat is wel echt bizar... naar mijn weten is dit de allersterkste disso zo'n beetje. Mensen holen op 25mg als ze geen tolerantie hebben.Kan ook aan de kwaliteit liggen. Maar verder had ik alleen maar koude handen en zweet handjes. Sws even geen dissos meer
Favoriete combinatie van mijJuist bij het uitwerken word ik paranoia, tijdens de piek smoken gaat nog wel, al is het erg raar. Tijdens het uitwerken word ik enorm angstig en para als ik wiet rook.
Favoriete combinatie van mijmaar ik snap wel dat niet iedereen (bijna niemand XD) die combinatie fijn vindt.
lol 25mg, daar voel ik niks van. maarja mijn tolerantie is ook fuckedDat is wel echt bizar... naar mijn weten is dit de allersterkste disso zo'n beetje. Mensen holen op 25mg als ze geen tolerantie hebben.
Hoeveel gebruikte je dan? Was laatst een nacht aan de O-PCE en had aan 20mg genoeg (om mij 15 uur wakker te houden)..lol 25mg, daar voel ik niks van. maarja mijn tolerantie is ook fucked
best wel veel keta gedaan enzo. :PHoeveel gebruikte je dan? Was laatst een nacht aan de O-PCE en had aan 20mg genoeg (om mij 15 uur wakker te houden)..

Ik neem dan ook nog 6 pillen Lorezepam van 2,5mg in , mss dat ik daardoor dan daar geen last van heb. Maar ik heb genoeg para en echt angstig gehad en nu nog af en toe.Juist bij het uitwerken word ik paranoia, tijdens de piek smoken gaat nog wel, al is het erg raar. Tijdens het uitwerken word ik enorm angstig en para als ik wiet rook.
Ohhh met een benzotje erbij is wiet (en speed helemaal) altijd lekker, en ervaar je geen angst. Maar benzo's doe ik er niet vaak bij, ze zijn zo verslavend.. vriend van me gaat door afkick heen en dat hoef ik zeker niet.. zeker omdat ik niet veel angst ervaar.Ik neem dan ook nog 6 pillen Lorezepam van 2,5mg in , mss dat ik daardoor dan daar geen last van heb. Maar ik heb genoeg para en echt angstig gehad en nu nog af en toe.
Wat maakt het zo chill??40mg indica weed. OMG dit is chill![]()
En voor mij helpt het om ontspannen te worden en ja met een jointje of 2 dan ben ik ook binnen de 2u in mijn bed.Wat maakt het zo chill??
Al is benzo en wiet combi erg aangenaam natuurlijk..