Rivalrie
Badass junkie
Wat merk je van de afkick dan?Wow! Dat ik hier niet aan heb gedacht. Spontaan ben ik niet meer verslaafd, thanks maat.
Wat merk je van de afkick dan?Wow! Dat ik hier niet aan heb gedacht. Spontaan ben ik niet meer verslaafd, thanks maat.
Bommetje of snuiven? Have fun!Nou tot zo ver ons (vriend en mijn) goede voornemen om niet te gebruiken dit weekend🙈😅, want nou zitten we toch samen aan de 3MMC 🙈😍
ik had het voornemen om niet te veel speed te gebruiken dit weekend en sws niet bijnemen als ik thuis was, nou dat is ook niet gelukt..Nou tot zo ver ons (vriend en mijn) goede voornemen om niet te gebruiken dit weekend🙈😅, want nou zitten we toch samen aan de 3MMC 🙈😍
Ga je wel slapen?ik had het voornemen om niet te veel speed te gebruiken dit weekend en sws niet bijnemen als ik thuis was, nou dat is ook niet gelukt..
dat is wel de bedoeling haha. heb rond half 6 de laatste genomen, ben nu nog klaarwakker. ik zie wel hoe laat ik moe word.Ga je wel slapen?
Bommetje of snuiven? Have fun!
EINDELIJK !!!Wij snuiven gewoon. Thnx!
Herkenbaar.Ik heb zojuist gewoon iets van 15gr speed in de prullenbak gegooid. Niet dat ik vaak nam, maar ik walg zo van die geur. Elke keer als ik snuif moet ik kokhalzen. Bommetjes duren weer te lang voor mij....
Ik heb geen vastgestelde ADHD en snoof vlot 3gr op een weekend.Denk dat speed niet mijn drug is. Door ADHD moet ik ook altijd veel nemen.
aar ik walg zo van die geur. Elke keer als ik snuif moet ik kokhalzen.
Ik heb ook adhd maar hoef nooit veel te nemen. Ik denk dat het met je persoonlijkheid te maken heeft en dat je gewoon veel wil voelen en niet specifiek met adhd.Door ADHD moet ik ook altijd veel nemen.
Hehe ja er blijft alleen weinig over voor mij. Ik vind nu alleen nog wiet, xtc, lsd en truffels leuk.Herkenbaar.
Ik walg er ook van.
Ik heb geen vastgestelde ADHD en snoof vlot 3gr op een weekend.
Gelukkig zijn er veel leukere drugs dan speed (imo)
Voor mij minder. Lust namelijk geen weed of truffels.Hehe ja er blijft alleen weinig over voor mij. Ik vind nu alleen nog wiet, xtc, lsd en truffels leuk.
Beide ook nog nooit gedaan.Heb nog nooit GHB of echte keta gehad, dus wellicht dat nog eens proberen.
In het boek Hyper Sapiens staat omschreven dat mensen met ADHD juist rustig worden van speed tenzij ze veel nemen. Ik herken dit wel en heb ook veel nodig voor hetzelfde effect als iemand zonder ADHD.Ik heb ook adhd maar hoef nooit veel te nemen. Ik denk dat het met je persoonlijkheid te maken heeft en dat je gewoon veel wil voelen en niet specifiek met adhd.
Ik weet niet of ik het gewone effect voel. Ik voel met speed altijd hetzelfde. Als ik veel neem voel ik me juist kut. Strak, overdreven hyper, te bewegelijk en gewoon zeer onprettig.In het boek Hyper Sapiens staat omschreven dat mensen met ADHD juist rustig worden van speed tenzij ze veel nemen. Ik herken dit wel en heb ook veel nodig voor hetzelfde effect als iemand zonder ADHD.
Grappig dat jij wel gewoon effect voelt van speed.
Misschien vind jij @Rivalrie dat wat ik kut vind juist lekker. Dat bedoelde ik met persoonlijkheid.Ik weet niet of ik het gewone effect voel. Ik voel met speed altijd hetzelfde. Als ik veel neem voel ik me juist kut. Strak, overdreven hyper, te bewegelijk en gewoon zeer onprettig.
Als ik meer als 200mg neem is zo kut...
Ik heb dat hyper zo goed als elke dag de hele dag dus misschien vind ik de rust van speed juist fijn.Ah nu snap ik je. Ja dat hyper gevoel vind ik wel lekker.
Blijf dan wel in de moodMijn vriendin gaat altijd hyper op speed.
Ik kan stilzitten en een film kijken.
What's wrong with me 🤪
Mijn vriendin gaat altijd hyper op speed.
Ik kan stilzitten en een film kijken.
What's wrong with me 🤪
Kun jr nuchter een hele film uitkijken?Blijf dan wel in de mood
De film is meestal Need For Speed 😂😂
Ja.Kun jr nuchter een hele film uitkijken?
EINDELIJK !!!
Al die mensen hier die het slikken, pfff.
Zolang jullie neuzen maar in dezelfde richting staan.Haha nou hebben net wel allebei nog bommetje van ong 150 mg genomen voor wat extra "basis" maar verder snuiven we gewoon dus👍
Zolang jullie neuzen maar in dezelfde richting staan.
Wat een leuke woordspeling. 😂
Sorry voor mijn reactie.Gewoon niet meer kopen
Vandaag alvast mijn begeleider bij Tactus laten weten dat ik naar de kliniek wil.Wel eens aan hulp gedacht ?
Bagger.Hoe voel je je nu?
Sterkte man. Ik wens je alle succes. Je kan het!Sorry voor mijn reactie.
Vandaag alvast mijn begeleider bij Tactus laten weten dat ik naar de kliniek wil.
Bagger.
Maar klagen wordt het ook niet beter van..
Heb nu alle tijd dus dan maar zo lang naar de kliniek als nodig.
We gaan 't zien. Maar wel bedankt!Sterkte man. Ik wens je alle succes. Je kan het!
In het boek Hyper Sapiens staat omschreven dat mensen met ADHD juist rustig worden van speed tenzij ze veel nemen. Ik herken dit wel en heb ook veel nodig voor hetzelfde effect als iemand zonder ADHD.
Grappig dat jij wel gewoon effect voelt van speed.
Hoe bevalt dit?0,50mg flunitrazolam
Idem hier!Zwarte filterkoffie
Oeps 3M is al op🤔 Hadden we 2 weken geleden toch meer opgemaakt dan ik dacht🙈
Nu maar over op pep dan 🙈
Bekijk bijlage 14143