@Spyro ,
@Sheilae ,
@Juun ,
@MetalGuy ,en alle anderen zie erover gepost hebben..., Flower blijft op deze wereld, dat wilt ze ook.
Ik heb morgen een gesprek bij mijn psychologe en psychiater om het serieus te hebben over een opname. Dit speelt al wel langer, maar heb er niet (veel) over gepost en ik blijf (probeer) altijd een beetje positief..... naja, eerder
niet negatief , te denken, en te posten
Dus, idd, ik lach het vaak weg en ik moet daar meer op letten zowel irl als op het forum. Maar ik ben er óók keihard mee bezig, het is niet lang leve de lol kan ik wel zeggen. Maar ik begrijp dat dat wel zo overkomt natuurlijk nu. Ik post alleen de dingen die ik op dat moment leuk vindt of wat dan ook. Vandaar misschien dat er een niet- boeiende houding wordt geassocieerd ofzo..? En dan begrijp ik. Maar het is niet zo , allees behalve. Wanneer iets ingewikkeld of moeilijk wordt, denk ik er automatisch niet meer over en probeer me er juist niet mee bezig te houden. Ik hoop dat dit bericht is een klein beetje de situatie verduidelijkt, ik zorg voor m’n lichaam waar ik kan en ik werk hard met mijn psychologe. Wellicht zekfs met klinische opname ipv de wekelijkse poliklinische gesprekken.
Nu ik me dit alles gerealiseerd had hoop ik snel een verbeterde (eerder meer werkelijke) indruk achter te laten, hihi. Wellicht zien jullie binnenkort dan war sad posts van Flower, maar moet ook leren dat ook die momenten belangrijk zijn.
Ik ben soms zo bang dat we op een dag niks meer horen van je.
🥺
Ik weet (denk te weten ofc), dit gebeurt 10001% niet. Als ik namelijk niet veel actief ben betekent dat dat ik m ik meer nuchter ben haha. Naja goed; ik zal dit alles in m’n achterhoofd proberen te onthoudeb