Jesse Pinkvrouw
Badass junkie
Prachtige laatste lijn pep neergelegd, een meesterwerk was het. Nu ist klaaaar
Zeer verstandig! Voor nu, sterkte. ❤️Ik kan het idd niet meer goed verdragen...ik heb ooit veel meer kunnen verdragen, maar nu gaat dat niet meer....extreme spierspanning enzo...extreem snel uitgewerkt, extreem snel terug craving...ik ga stoppen voor vandaag want anders is dit niet meer veilig vrees ik. En ik contacteer morgen mijn hulpverlening voor opname.
Geniet er van’
Dankjewel, dat zal ik zeker gaan doen! ✌🏼🙂Geniet er van’
20 mg 4-mmc testertje..
daarna 80 of 100 mg oraal..
't is wel superfijn gehakt.. maar 't plakt wat..vandaar dat het korrelig lijkt..
Bekijk bijlage 21018
edit: + 100 mg..
Lekkere IPA?
Zeer smakelijk ja, aanrader!Lekkere IPA?
Gewoon een halfje voor de flip. Hoelang zit je al in je trip?Punt ket in de staart an de 1p.
Mss een flipje overwegen , maar de pillen zijn niet getest.
Zegel om 12 uur genomen duurde wel anderhalf uur eer hij opkwam.Gewoon een halfje voor de flip. Hoelang zit je al in je trip?
Haha leuk om te lezen🙂Zegel om 12 uur genomen duurde wel anderhalf uur eer hij opkwam.
Nog lichte Visuals en gelukzalig gevoel maar begint af te zwakken , daarom puntje ket.
Ik nam xtc altijd in kwartjes 🤣.
Tzijn wel klappers , de halve familie (aangetrouwd) hebben toch dikke dopen 😅
Heb me ook een uurtje af moeten zonderen , was effe een te drukke bedoening.
Jeeej lentefeest 😂
Meisje... Pas je op .... Je bloeddruk moet echt torenhoog zijn.Ik heb er ondertussen al 3 op
Nog een foto voor het creatiefste lijntje topic?Prachtige laatste lijn pep neergelegd, een meesterwerk was het. Nu ist klaaaar
Goh was al weer helemaal vergeten dat ik dit gepost had. Neen sorry helaas geen foto..Nog een foto voor het creatiefste lijntje topic?
Mijn pep is bijna op verdomme hahahahah shit, anders had ik me nu lekker creatief uitgeleefd. #bezuinigenNog een foto voor het creatiefste lijntje topic?
Keta, wat een werking zegWa's da?
Keta, wat een werking zeg
| Supplement | Rationale |
|---|---|
| Alpha Lipoic Acid (ALA) | Evidence suggesting MDMA neuroprotection1 |
| Acetyl-L-carnitine (ALCAR) | Evidence suggesting MDMA neuroprotection2 |
| Ascorbate (Vitamin C) | Evidence suggesting MDMA neuroprotection6 |
| Vitamin E | Evidence suggesting MDMA neuroprotection7 |
| E | |
| Ubiquinone (Co-Q10) | Evidence suggesting MDMA neuroprotection9 |
| Ginger | Evidence suggesting MDMA neuroprotection10 and nausea protection11 |
| 5-HTP with EGCG | Anecdotal reports of reducing comedown |
Phoe, ik ben eigenlijk meer van de uppers. Voordat corona begon XTC ook aardig misbruikt. Eigenlijk elk feestje waar ik naartoe ging was op X. En die feestjes waren wel om de week.Nooit gebruikt!
Aan-of afrader?
Ja juist. Is het trouwens wat vergelijkbaar met PCP? Dat heb ik ongeveer een jaar terug gehad, maar toen raakte ik al aardig van het padje. Niet voor herhaling vatbaar. 😬Phoe, ik ben eigenlijk meer van de uppers. Voordat corona begon XTC ook aardig misbruikt. Eigenlijk elk feestje waar ik naartoe ging was op X. En die feestjes waren wel om de week.
Sinds corona eigenlijk keta leren kennen. Meestal met een biertje erbij. Dit ben ik wel gaan waarderen. Gewoon heerlijk op de bank.
Ik denk dat je er wel van moet houden (maarja, is dit trouwens niet met alles, ieder heeft z'n voorkeuren)
Maar wat ik nog steeds niet snap is dat mensen hier lijnen van kunnen nemen. Ik neem 1 puntje en ik snap er al niks meer van😂
Dit hou ik ook graag zo, dus ik doe het niet te vaak en echt met kleine hoeveelheden
Ik heb nog niet zo heel veel op in mijn drugs geschiedenis...zo ook nog geen een RC.Ja juist. Is het trouwens wat vergelijkbaar met PCP? Dat heb ik ongeveer een jaar terug gehad, maar toen raakte ik al aardig van het padje. Niet voor herhaling vatbaar. 😬
Ik hoor het graag! 😀Ik heb nog niet zo heel veel op in mijn drugs geschiedenis...zo ook nog geen een RC.
Hier weleens wat voorbij zien komen daarover maar zelf geen ervaring.
Maar ik denk dat er hier genoeg zijn die er wel een antwoord op hebben@inner_search @Spyro @De Apotheker @Snuffelaar