Wow ik heb voor het eerst een benzo blackout gehad. Ik kan me sommige dingen herinneren maar andere niet. Ik had 5x bromazolam 2,5mg. Ik had er anderhalf op en ging gister met een vriend chillen. Ik gaf hem ereen om eens een keer te proberen en nam een halve bij. De andere twee had ik weggegooid, haal altijd maar weinig voor zekerheid.
Voor de rest kan ik me weinig herinneren. Behalve dat ik volgende ochtend best vroeg gek genoeg wakker werd, maar enorm onder invloed. Ik ging op tijd naar school. Kon onmogelijk recht kijken en niet echt werken.. niemand merkte het, terwijl ik dacht obvious onder invloed te zijn. Ik kom mij vanmiddag opeens herinneren dat ik bij het afval naar een derde pilletje heb gezocht en genomen. Bizarre is dat ik nu zelfs niet weet of dat vanochtend of vanacht was. Ik kan school nouwelijks herinneren, was ook niet belangrijk gelukkig.
Maar ook bijvoorbeeld eten wat hier staat, wat eruit ziet als van vandaag, weet ik niet of het van vandaag of gister was.
Ik werd namelijk vanmiddag opeens niet lekker nadat ik uit school met wat vrienden wat ging drinken, ben naar huis gewaggeld en even (vandaag 3 uur smiddags) op bed gaan liggen omdat ik me niet lekker voelde (te weinig gegeten denk ik) Werd ik half 8 wakkergebeld door mijn vader of ik nog zou komen.
Ik dacht op dat moment dat het de vorige dag was, en keek dus verbaast op de datum en dacht ohja op vrijdag zou ik daar heen gaan. Maar ik was toen alweer vergeten dat ik al een hele schooldag achter de rug had, alsof ik de hele nacht en dag had geslapen.
Ook uit nieuwsgierigheid gekeken naar dat laatste pilletje, naar is nergens te bekennen..
Heeel raar, zelfs op 3x 0.5 clonazolam had ik dat niet. Sterker nog, ondanks klinke overgeef buien na alcohol kan ik me altijd alles herinneren. Zelfs op flunitrazolam.