Wiet en guarana,
dit zijn geen drugs maar medicijnen.
Wiet en guarana,
dit zijn geen drugs maar medicijnen.
Ik ben niet bekend met mahuang. Klinkt interessant en healthyjeetje, das lang geleden dat ik guarana op had.. en ginseng..
ook wel eens ma-huang op?
Ik ben niet bekend met mahuang. Klinkt interessant en healthy
Ik ga het een keer opzoeken op internet. Ik heb altijd een fascinatie voor dingen wat uit azie komt. Ook omdat ik zelf ook geboren ben in Aziéwerd vroeger verkocht als ephedra..
gezond.. hmm, iig natuurlijk.. aziatische wortel..
kreeg er freaking veel energie van en tintelingen op je hoofd..
helaas verboden vandaag de dag.. want ja, het werd misbruikt.. en er gingen welgeteld uhm.. 1.. 2.. 3 mensen aan dood!
wat je van ver haalt is lekker toch? 😘Ik ga het een keer opzoeken op internet. Ik heb altijd een fascinatie voor dingen wat uit azie komt. Ook omdat ik zelf ook geboren ben in Azié
Daarom consumeer ik ook alleen in China geproduceerde research chemicals! Je proeft gewoon echt de prachtige cultuur en passie (en gebrek aan mensenrechten) terug in het eindproduct!wat je van ver haalt is lekker toch? 😘
Waar koop je dat O-PCE bier? Is dat een seizoensbiertje? 😜O-PCE bier en 500ug flubromazolam
Lol typo O-PCE met een lentebokWaar koop je dat O-PCE bier? Is dat een seizoensbiertje? 😜
Ma-huang is een naam voor een soort ephedra uit Azië, dat is geen wortel, maar een groen plantje met dunne stengels. In Europa groeit er ook een ephedra soort, nl. Ephedra major (vooral aan het middelandse zee). Maar er zijn meerdere soorten. Het is een sterke plant die grote bossen kan vormen en zo grote plekken kan overwoekeren. Het is mogelijk om het te zaaien maar duurt wel even voor het een plant is waar je van kan oogsten. In veel botanische tuinen etc staan wel grote exemplaren waar je een paar steeltjes van kan plukken om het eens als thee te proberen
heyy.. coolio!...
kdacht dat de werkzame stof in de wortel zat.. ook blijkbaar..
mss kijk ik eens of ik het ook in de tuin kan groeien! 😃
" Ephedra is een kruid en de traditionele geneeskunde kent het al duizenden jaren. De verschillende soorten zijn daarbij afkomstig uit diverse continenten. Toch schrijft men de oorsprong meestal toe aan Zuidoost-Azië. De werkzame stoffen in Ephedra onttrekt men vaak uit de toppen of takken van de plant, maar soms ook wel uit de wortels of stelen"
![]()
Wat Is Ma Huang (Ephedra Sinica) En Wat Kun Je Ermee?
Ephedra (Ma Huang) wekt verschillende stimulerende en energieke effecten op. Ontdek hier alles over deze intrigerende plant en kweek haar zelf!www.zamnesia.nl
Ziet er goed uit zeg👍😋. ff een vraagje.. verwarm/bak jij altijd je wietboter of doe je de wiet in gesmolten boter en verwerk je hem zo in de cake?De olie in de cake!
zelf gemaakt. Was te high om nog wat side info te geven.
Bekijk bijlage 23379
Bekijk bijlage 23376Bekijk bijlage 23375
Prachtig gewicht al zeg ik het zelluf!
Bekijk bijlage 23380
Ik blijf er maar van vreten. Dik de helft al op in twee dagen, wel twee plakken gedeeld!
Sharing is caring!


