Kutpyros. Lekker in het begin tot de rush minder lang wordt en je eigenlijk wil slapen maar dit niet kan door compulsieve herdoseringen. Chasing the dragon.Lekker spulletje zegggg
Ot: mdphp
Edit: en clonaaaaa, nu tukken
Kutpyros. Lekker in het begin tot de rush minder lang wordt en je eigenlijk wil slapen maar dit niet kan door compulsieve herdoseringen. Chasing the dragon.Lekker spulletje zegggg
Ot: mdphp
Edit: en clonaaaaa, nu tukken
Mooi verwoord indd, zo heel af en toe komt er nog een dragon naar boven met en megahit maar de echte lol is er snel vanaf.Kutpyros. Lekker in het begin tot de rush minder lang wordt en je eigenlijk wil slapen maar dit niet kan door compulsieve herdoseringen. Chasing the dragon.
Door de korte duur en intense rush is het beter vergelijkbaar als de crack van de research chemicals.Mooi verwoord indd, zo heel af en toe komt er nog een dragon naar boven met en megahit maar de echte lol is er snel vanaf.
Met 3mmc ga ik dagen door omdat het mentaal slopend/bijzonder werkt, maar met apihp is het echt de rush zelf, en het roken is echt een chill rustgevend dingentje. Geloof nu ook wel dat meth vergelijkbaar is met apihp en de families ervan.
Mmm….in de ochtend aan de 3-mmc.Kon het niet laten… Puntje 3-MMC en koffie 🙉
Heb niet perse cravings naar 3-MMC. En je hebt gelijk hoor, maar waarschijnlijk ga ik dit weekend wel gebruiken. Tegen beter weten in hoor… Thanks!Mmm….in de ochtend aan de 3-mmc.
Je zei al eerder dat je zo’n zin had in drugs.
Ik herken die cravings wel en heb dat zelf alleen met 3-mmc.
Het was 11 dagen geleden of zo toch?
Probeer afspraak met jezelf te maken anders voor dit spul: 1x per maand, liever nog veel minder vaak…
Maar voor nu: geniet er van !
krek zei mn gloeilamp vannacht, toen zn ingewanden eruit gehaald werden om verder te moeten leven als rookpijp.Somebody said crack?!
No joke though.
t is nondeju hard werken...No joke though.
Lijntje A-php nasaal.
Ik wil meedoen !!Heb niet perse cravings naar 3-MMC. En je hebt gelijk hoor, maar waarschijnlijk ga ik dit weekend wel gebruiken. Tegen beter weten in hoor… Thanks!
Zo, voor mij ook lekker vroeg weekend: 10mg Moxy.
zou een luisterboek met psychedelica chill zijn?.. ik heb zo'n idee van wel !
De grote vriendelijke reus met een dotje psychedelica lijkt mij inderdaad ook wel leuk, maar ik denk dat visuals overheersen en je niet eens in de gaten hebt dat er een boek aanstaat 🤣
Zou zomaar kunnen, met een normale dosis Moxy heb je niet echt visuals maar bijvoorbeeld wel muziek die een stuk mooier klinkt.zou een luisterboek met psychedelica chill zijn?.. ik heb zo'n idee van wel !
Tijd om proberen te gaan slapen?6mg etizolam
Lekkerrrr, ik ga vanavond weer eens wat eti pakken (samen met vriend dus lekker lui films kijken haha).6mg etizolam
Zou zomaar kunnen, met een normale dosis Moxy heb je niet echt visuals maar bijvoorbeeld wel muziek die een stuk mooier klinkt.
Je zou het eens moeten proberen!
ja zoiets, of in ieder gval wat tot rust te komen.Tijd om proberen te gaan slapen?
Geen geluid om mijn Kobo, maar heb een mooie koptelefoon bij de computer.zit er ook geluid op je kobo voor luisterboeken?
kheb zulke mooie herinneringen aan LP's met luisterverhalen..met muziekbegeleiding...Alleen op de Wereld, Peter en de wolf etc..
jaaa! Trigiëzit er ook geluid op je kobo voor luisterboeken?
kheb zulke mooie herinneringen aan LP's met luisterverhalen..met muziekbegeleiding...Alleen op de Wereld, Peter en de wolf etc..
jaaa! Trigië![]()
oh wow, kende ik nog niet.. ff online opgezocht.
oki fok t jointje
Precies mijn gedachte net 😂2de Leffe trippel en ook weer eens 3mmc.
50mg nasaal.
"OUCHH , vergeten hoe lekker dat brande "🥳