djiego
Badass junkie
+67min +25mg 3-fa oraal...voorlopig echt teleurstellend, denk dat ik ook richting 200-300mg moet gaan voor iets wat op een rush lijkt. Nu enkel wat focus, heel koeltjes allemaal.
Edit: dan mis ik toch soms die heerlijke 4-fa rush 😍
Ja maar je kunt nog niet echt vergelijken want je hebt deze rush nog niet ervaren toch :P (en ik ook niet want ken 4-fa niet)
Ik gebruik 3-FA met enige regelmaat voor het werk (alleen als ik vanuit huis werk en bijvoorbeeld een rapport moet schrijven). Dit werkt opzich wel goed. Echter, 3-FA is wel vrij euforisch, dus houd de dosering laag (minder dan 100 mg) voor optimale prestaties!
Wat @Hardcore_frk eergisteren postte sluit ik me na gisteren dan ook geheel bij aan. (al zou ik voor pure focus wellicht eerder een fenidaat prefereren aangezien ik dan geen neiging heb toch een lekker randje te gaan zoeken en het middel het doel van productiviteit dan voorbij schiet.. zelfbeheersing tijdens gebruik is niet m'n sterkste kant


