transformated
Badass junkie
6mg Lormetazepam
Ik inmiddels 2mg lorazepam bij de rest vd shizzl. Bier is op.6mg Lormetazepam
Mja, ik verwachtte niet dat het in 1 van deze 2 in de buurt ging komen, alleen al de werkingsduur was half zo lang. Bij aanschaf verwachte ik iets als 4-fma, maar dan half zo lang, met 6APB wou ik deze nooit vergelijken, kwam eerder ter sprake omdat 6APB hen ontdekt nadat mn voorraad 4-fa op was. Maar uiteindelijk is 6APB meer mdma n meer mn ding. Had gewoon wel iets v speedy-energy met versterkte/verandering van zintuigen verwacht en ook dat sociale. Dit was gewoon koele koek met puur verterkte focus, dan neem ik wel 4f-mph vr dat effect.
Goede vlucht 🚀180 mg 3mmc, lets goooo🚀
Nice, enjoy! Dan heb je nog een hele nacht voor je.6abp begint zijn werk te doen, heerlijk icm de GHB en keta. Ben random drugslab filmpjes aan het kijken en wordt botergeil van Nellie... Ondanks haar nasale babystemmetje triggert ze me toch...
70mg, medium dosisje, niet eens zo hoog! Maar heb genoeg keta en GHB om de nacht door te komenNice, enjoy! Dan heb je nog een hele nacht voor je.
Wat voor dosis heb je genomen van de 6-apb?
Schrijven en typen jups, door die focus, but that's it. Maar dat heb ik zelfs al bij 4f-mph en zelfs zonder iets op. Ach misschien had ik gewoon meer verwacht n lagen die te hoog en vergelijk ik deze onbewust te hard met 4-fa en 4-fma n haal ik er 6APB nog bij om de poverheid n teleurstelling v 3-fa te benadrukken.na, 't heeft je in ieder geval hele lappen tekst doen typen! 😅
Fijne nacht gewenst. Laag doseren is altijd goed. Je kunt altijd meer nemen maar nooit minder.70mg, medium dosisje, niet eens zo hoog! Maar heb genoeg keta en GHB om de nacht door te komen![]()
Haha dat is zeker waar!! thnks, jij ook fijne nacht!Fijne nacht gewenst. Laag doseren is altijd goed. Je kunt altijd meer nemen maar nooit minder.
Thankyouu, ga jij ook lekker?Goede vlucht 🚀
Ik pak zelf meestal ~240 mg capsules of bommetjes, die geeft me de rush die ik zoek. Helaas pak ik altijd veel te vaak bij, maar het begin is erg lekker met zon dosis (voor mij tenminste).3mmc met zelfgevulde capsules 180mg ish deze keer geen 2x 180mg want vond dat toch wat teveel als start dosis
Ik mag de naam van de vendor niet noemen denk ik.Ik ga dit topic vandaag volledig lezen.
Dit is de eerste keer dat ik een echte ervaring kan volgen waar kratom word gebruikt tegen heroïne ontwenning. Dit heb ik al wel theoretisch gelezen. Super benieuwd. Gebruik geen heroïne maar het wors geprezen als alternatief om ontwenning tegen te gaan
Ik vandaag, koffie, 50mg dia 2 glazen kratom (red strain. Ik vermoed 2 x 5mg. Ik heb helaas geen weegschaal. Die bestel ik vandaag online of ik ga nog even naar mijn long time favorite smartshop, verkoopt ook weegschalen tegen scherpe prijzen. En altijd goede gesprekken daar.
De dosering van 50mg lijkt heel hoog maar gisteren was het nog een mix van een doktors recept incl. Bestelde via webshop. Vergeet niet dat ik van 200mg kom. Voelde mij uitstekend gisteren en ziek word ik er niet van. De uitwerking was in in combinatie uitstekend.
Vandaag afbouw plan samenstellen. Ik Zal het ik in een ander topic toelichten.
Gr Jasperverslaagd en hopelijk snel alleen nog groetjes van Jasperverslaafd.
Nu nog verslagen en hopelijk verslaafd en in herstel.
Die verkopen ze ook. Wellicht dezelfde vendor. Wie zal het zeggen. Handig in het begin. Daarna moet ik lager. Bedankt voor de tip.Ik mag de naam van de vendor niet noemen denk ik.
Zelf gebruik ik een scoop die ik bij mijn standaard vendor heb gekocht.
Was een euro ofzo.
Ideaal ding, ene kant is 2,5 gr andere kant 6,5gr
En de achterkant is voor extracten.
Stuk sneller en makkelijker dan afwegen.
En succes met je afbouw.
Gelukkig kan ik het rustig aan doen , heb een mooie voorraad. Maar wel belangrijk snel te minderen. Denk dat ik start met alleen 30mg oxy , 2mg clonazepam en 0.6mg flubromazolam.Zo, ik zou maar vast met je hele hebben en houden in bed gaan liggen, zitten , hangen. Dat zijn veel "inslapers"
Oxy is kort voor Oxycodon?Gelukkig kan ik het rustig aan doen , heb een mooie voorraad. Maar wel belangrijk snel te minderen. Denk dat ik start met alleen 30mg oxy , 2mg clonazepam en 0.6mg flubromazolam.
OT
10mg oxy , 10mg en 0.3 mg clonazolam
Ja was lui en dan type ik wl eens oxy ipv oxycodonOxy is kort voor Oxycodon?
Jij houdt wel van een BBC😏Beautiful black coffee!
Moguh!
Ja zeker!Jij houdt wel van een BBC😏
Fijne dag allemaal,Beautiful black coffee!
Moguh!
Heb je nog wel het plan om te stoppen?Koffie joint heroïne