Spyro
DF-koning
Proost! Maar dan zonder multivitamine 🤢🤣
Proost! Maar dan zonder multivitamine 🤢🤣
Maar je eerste prik dus nergens last van en de tweede opeens wel?
Met de eerste prik niet eens echt last van mijn arm gehad.Maar je eerste prik dus nergens last van en de tweede opeens wel?
Ik hoor dit inmiddels vaker, dus maak ik mijn borst maar nat voor over 6 weken dan..
Heftig man. Ik heb al veel vaccinaties gehad, maar nog nooit enige bijwerking op een stijve arm na. Ben benieuwd naar mijn tweede..Met de eerste prik niet eens echt last van mijn arm gehad.
Nu met de tweede begon afgelopen nacht de pijn in mijn arm, continu wakker gelegen omdat als ik mezelf omdraaide m'n arm zeer deed.
In de loop van de dag begon ik me steeds beroerder te voelen. Met 14u als dieptepunt (pijn in m'n hele lichaam, en gewoon een algeheel klote gevoel)
Vanaf 17u gaat het wel weer wat beter, maar nog steeds niet top
Mijn moeder heeft zaterdag de tweede gehad en die heeft nergens last van gehad.Heftig man. Ik heb al veel vaccinaties gehad, maar nog nooit enige bijwerking op een stijve arm na. Ben benieuwd naar mijn tweede..
Spijt? How come? Tegenvallend effect of kater?Een stop op je pauze bedoel je dan ?.
Ot.
Vanmiddag 5mg dex , waar ik nu al flink spijt van heb.
Normaal neem ik heb sochtens en heb ik geen rebound.Spijt? How come? Tegenvallend effect of kater?
5mg is nu 'mijn' dosis. Ik kwam v. 10 mg ('s morgens) en 7,5mg ('s middags), maar dankzij m'n CBD-isolaat die ik nou al een tijdje neem, heb ik al genoeg aan die 5mg. Ben dus ontzettend dankbaar voor m'n CBD!
Oei, ja de klap op de afweersysteem van XTC ken ik wel inderdaad..Mijn moeder heeft zaterdag de tweede gehad en die heeft nergens last van gehad.
Nu moet ik er wel bij zeggen dat ik zaterdag X, miauw en keta naar binnen gewerkt heb....dus mijn afweersysteem zal niet op zijn best geweest zijn...
Je deed er me aan denken.Spijt? How come? Tegenvallend effect of kater?
5mg is nu 'mijn' dosis. Ik kwam v. 10 mg ('s morgens) en 7,5mg ('s middags), maar dankzij m'n CBD-isolaat die ik nou al een tijdje neem, heb ik al genoeg aan die 5mg. Ben dus ontzettend dankbaar voor m'n CBD!
had ik ook met moderna vaccinMaar je eerste prik dus nergens last van en de tweede opeens wel?
Ik hoor dit inmiddels vaker, dus maak ik mijn borst maar nat voor over 6 weken dan..
Beetje hetzelfde als Halcòn om te slapen.Valdispert. Oftewel overpriced melatonine en valeriaanswortel
Is dat wat ? Heb het nog nooit gehad maar ben reuze benieuwd...Over de hele dag heen ongeveer 1.2g Amnesia gebruikt. Had even wat ontspanning nodig en ben heerlijk tot rust gekomen, ga over half uurtje het laatste beetje op roken. Relaxed!
Overkomt de beste nog wel eens hoor3mmc het was de bedoeling 1x bij te doseren maar is tog maar meer geworden
ja is best bizar haha gelukkig alleen verdubbeld maar wel rustig met de mg gedaan 50-70-50-50Overkomt de beste nog wel eens hoor![]()
![]()
Niet te streng zijn voor jezelf. Het leven gaat met UPS en downsHelaas voor de 2e dag op rij 3mg bromazolam. De afkick van clonazolam had mij zo getraumatiseerd dat ik had gezworen nooit meer een benzo aan te raken, paar weken later toch weer de mist in gegaan.
Waar ben ik in godsnaam mee bezig en waarom ben ik zo zwak dat het niet lukt om ervan af te blijven.
Zo teleurgesteld en zo bang dat ik weer helemaal terug bij af ben, maar voor nu de ogen sluiten en hopen dat ik morgen sterker ben dan de stemmetjes in mijn hoofd
Goodnight ✌
Nu is het moment om te bewijzen dat je niet terug bij af bent. Je wilt dit niet! Dus wees sterker en slimmer dan de stemmetjes in je hoofd, die weten niet wat jij wilt.Zo teleurgesteld en zo bang dat ik weer helemaal terug bij af ben, maar voor nu de ogen sluiten en hopen dat ik morgen sterker ben dan de stemmetjes in mijn hoofd
Hoe ben je in de verleiding gekomen na al die weken?Waar ben ik in godsnaam mee bezig en waarom ben ik zo zwak dat het niet lukt om ervan af te blijven.
Wel mooi dat je hier zo open over bent.Helaas voor de 2e dag op rij 3mg bromazolam. De afkick van clonazolam had mij zo getraumatiseerd dat ik had gezworen nooit meer een benzo aan te raken, paar weken later toch weer de mist in gegaan.
Waar ben ik in godsnaam mee bezig en waarom ben ik zo zwak dat het niet lukt om ervan af te blijven.
Zo teleurgesteld en zo bang dat ik weer helemaal terug bij af ben, maar voor nu de ogen sluiten en hopen dat ik morgen sterker ben dan de stemmetjes in mijn hoofd
Goodnight ✌
Nu is het moment om te bewijzen dat je niet terug bij af bent. Je wilt dit niet! Dus wees sterker en slimmer dan de stemmetjes in je hoofd, die weten niet wat jij wilt.
Wilde het eigenlijk voor mijzelf houden voor omdat ik bang was voor negatieve reacties, maar achteraf toch wel blij dat ik het gedeeld heb want deze berichten doen mij al heel goed!Wel mooi dat je hier zo open over bent.
Het is niet zwak, eerder een lastig momentje. Een stapje terug in het proces en dat hoort bij het proces.
Onthoud de goede stappen die je al gezet hebt en ga daar morgen/vandaag weer verder.
Wees lief voor jezelf.
Succes 💪
Is dat wat ? Heb het nog nooit gehad maar ben reuze benieuwd...
Je kan het! De realisatie en de zelfbewustheid is de grootste stap.Wilde het eigenlijk voor mijzelf houden voor omdat ik bang was voor negatieve reacties, maar achteraf toch wel blij dat ik het gedeeld heb want deze berichten doen mij al heel goed!
Vandaag weer herpakken en accepteren dat het inderdaad niet allemaal zo makkelijk gaat als ik had gehoopt en dat dit bij het proces hoort.
Ben nu niet zo ver heen als eerst dus gewoon weer vol goede moed doorzetten en mijzelf eraan herinneren dat ik niet weer terug wil naar hoe het was.
Thanks 💜
Oef..33 mg O-PCE
Ik kan zooo niet tegen sativa. Alleen indica. Sativa is gewoon ziek hard hallucineren, derealisatie, depersonalisatie, angst en paniek.Jazeker, ik ben eigenlijk een echte indicaroker (Kush etcetera) maar eens in de zoveel tijd een lekkere sativahigh (zoals van deze Amnesia Haze) is niet te versmaden....