MyLittlePonyPack
DF-koning
Gisteravond rond 18 uur laatste lijntje gehad. Vannacht uur of 6 lekker geslapen. Nu nog ff laatste restje opmaken 🤤
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
WhahaKlein (+/- 50mg) jointje![]()
Jawel maar wil ook wel wat doen vandaag. Als ik gelijk een dikke toeter rook doe ik geen fuck meer... 😜Whaha
Trap vol die vloei haha, het is zondag Dunne 🤣
Jawel maar wil ook wel wat doen vandaag. Als ik gelijk een dikke toeter rook doe ik geen fuck meer... 😜
Later neem ik wel een wat dikkere maar doe sowieso rustig aan vandaag.Ja dat effect kan weleens voorkomen haha, ook weer een dag 27 graden en dat hakt er ook behoorlijk in na een weekje herfst 😵
Ow... lsd.. Hoeveel ug?Koffie ,thee en LSD![]()
Later neem ik wel een wat dikkere maar doe sowieso rustig aan vandaag.

Ja ik vind koffie heerlijk hoor. En drink het alleen maar zwart. Ik heb alleen dat als ik het teveel drink ik opgefokt raakt en soms zelfs druk op de borst ervaar. En teveel kan bij mij al heel snel gebeuren. Gevoelig voor stimulanten waarschijnlijk.
Had het een jaar niet gehad, maar laatst toch weer eens geprobeerd en toch wel erg lekker! Ik moet het alleen niet te vaak drinken.
Deze keer ga ik voor 150 micsOw... lsd.. Hoeveel ug?
Deze keer ga ik voor 150 mics
Met 27 graden vandaag hier in België zal het genieten geblazen worden !
Jij ook al een Belg? Hoeveel Belgen zitten hier wel niet? Ik klaag niet, hoor. En niet om te slijmen maar van al mijn vakanties waren Belgen de leukste inwoners die ik ben tegengekomen. Turken staan op 2. Belgen zoiezo op 1.Deze keer ga ik voor 150 mics
Met 27 graden vandaag hier in België zal het genieten geblazen worden !
Veel plezierrr!Deze keer ga ik voor 150 mics
Met 27 graden vandaag hier in België zal het genieten geblazen worden !
Belgen zijn niet de meest aangename mensen tbh.Jij ook al een Belg? Hoeveel Belgen zitten hier wel niet? Ik klaag niet, hoor. En niet om te slijmen maar van al mijn vakanties waren Belgen de leukste inwoners die ik ben tegengekomen. Turken staan op 2. Belgen zoiezo op 1.
Je moet ze ook niet doodschieten.Belgen zijn niet de meest aangename mensen tbh.
Doe ik ook niet. Ben zelf Belg trouwens.Je moet ze ook niet doodschieten.
Ook belg 🙂.Jij ook al een Belg? Hoeveel Belgen zitten hier wel niet? Ik klaag niet, hoor. En niet om te slijmen maar van al mijn vakanties waren Belgen de leukste inwoners die ik ben tegengekomen. Turken staan op 2. Belgen zoiezo op 1.

Netjes! Verstandig en weloverwogen gebruik enzo, top!Gisteravond rond 18 uur laatste lijntje gehad. Vannacht uur of 6 lekker geslapen. Nu nog ff laatste restje opmaken 🤤
Geniet ervannnGisteravond rond 18 uur laatste lijntje gehad. Vannacht uur of 6 lekker geslapen. Nu nog ff laatste restje opmaken 🤤
Netjes! Verstandig en weloverwogen gebruik enzo, top!
Diazapam geloof ikHet werkt niet, helemaal niet zelfs. Is verspilling en word alnog opgenomen via orale route. Dus werkt wel maar minder goed, door wat er in je neus blijft hangen.
Ik kan me herinneren dat er 1 soort benzo was die je wel kon snuiven, mqar die is zeldzaam
Lijkt me onwaarschijnlijk. Dat had ie me laatst nog verteld.Diazapam geloof ik
Dankjewel!Geniet ervannn
Valtoco.Lijkt me onwaarschijnlijk. Dat had ie me laatst nog verteld.
Zo is dat! Het leven mag af en toe best een feestje zijn!Dankjewel! Ja vind het prima zo. Op deze manier gewoon af en toe moet kunnen 😊
Aaah +1 voor apoValtoco.
Diazepam nasale spray.
En Curious.Aaah +1 voor apo
Trouwens, nu ik erover nadenk, ik had een keer extreme paniekaanval op werk en toen kreeg ik ook een neusspray. Toen ik vroeg wat erin zat zei de ambulance medewerker: iets om je te kalmeren. Zou dit misschien zoiets soortgelijks kunnen zijn? Het droop wel naar mijn keel toe na een tijdje en smaakte heel bitter en chemischValtoco.
Diazepam nasale spray.
Of een eigen brouwsel van een apotheker. Wie weet dat. 😄...Trouwens, nu ik erover nadenk, ik had een keer extreme paniekaanval op werk en toen kreeg ik ook een neusspray. Toen ik vroeg wat erin zat zei de ambulance medewerker: iets om je te kalmeren. Zou dit misschien zoiets soortgelijks kunnen zijn? Het droop wel naar mijn keel toe na een tijdje en smaakte heel bitter en chemisch
Dat is fentanyl neusspray, haha. Teveel traumaprogramma's gekeken op RTL5.Trouwens, nu ik erover nadenk, ik had een keer extreme paniekaanval op werk en toen kreeg ik ook een neusspray. Toen ik vroeg wat erin zat zei de ambulance medewerker: iets om je te kalmeren. Zou dit misschien zoiets soortgelijks kunnen zijn? Het droop wel naar mijn keel toe na een tijdje en smaakte heel bitter en chemisch
Nu je het zegt, ik werd wel wakker met mijn broek op m’n enkels en mijn hoofd in een glasbak.Dat is fentanyl neusspray, haha. Teveel traumaprogramma's gekeken op RTL5.
Of Midazolam.Dat is fentanyl neusspray, haha. Teveel traumaprogramma's gekeken op RTL5.
Of Midazolam.
Midazolam is een snelwerkende benzodiazepine met sterke angstremmende, amnestische, slaapopwekkende, anti-epileptische, spierontspannende en kalmerendeeigenschappen. Het is een van de weinige wateroplosbare benzodiazepines, en daarom erg geschikt voor injectie. Het wordt onder meer onder de merknamen Dormicum Versed en Hypnovel door Hoffmann-La Roche op de markt gebracht.