k snap je vraag niet helemaal, maar tijdens het stimmen zelf gebruik ik benzos en om te slapen ook benzos.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Het is al laat, vandaar. Wat en hoeveel pak je dan?k snap je vraag niet helemaal, maar tijdens het stimmen zelf gebruik ik benzos en om te slapen ook benzos.
Lekker bezig!Still on amfetamine, ondertussen wel al heel goed afgebouwd.
Van dagelijks gebruik terug naar 3 maal in de week. Nu rustig aan langere pauze weer aan het pakken zo tot 1 maal per week geraken!
Vandaag was het pep day, sta hardstikke strak![]()
Thanks man.Lekker bezig!
sorry hij beviel goed
3 dikke lijnen speed en een concerta...zoveel gewenning dat ik er net wakker genoeg van ben, maar voor de rest eigenlijk nog veel te moe ondanks 5 uur slaap vannacht...Ik ga dan ook naar spoed vertrekken nu.
Wiet! HazeLekkaa. Wat rook je?
Ffwwwiiieeet fffwwwiiieeeeeeuuuwwwwwwwIk heb morgen ook een dame op bezoek. Leuke meid.
Bekijk bijlage 26373
Ik nam ze om 9u volgens mij en wel echt nuchter gelijk. Alleen zolang ik blijf zitten op de bank ipv mn bed in heb ik nog geen zin on te pitten5mg etizolam
Ach joh, de gekende paniek aanvallen. Ik ben ondertussen 3 maand verder en die zijn ondertussen weg, veel success!3 dikke lijnen speed en een concerta...zoveel gewenning dat ik er net wakker genoeg van ben, maar voor de rest eigenlijk nog veel te moe ondanks 5 uur slaap vannacht...Ik ga dan ook naar spoed vertrekken nu.
Gewoon uit interesse: waarom neem je nog een Concerta pil als je al aan de speed zit?3 dikke lijnen speed en een concerta...zoveel gewenning dat ik er net wakker genoeg van ben, maar voor de rest eigenlijk nog veel te moe ondanks 5 uur slaap vannacht...Ik ga dan ook naar spoed vertrekken nu.
Omdat 'iets' nemen gewoon lekker is. Vaak maakt het niet zoveel uit wat het is. Als je het maar kan slikken, snuiven, roken of spuiten.Gewoon uit interesse: waarom neem je nog een Concerta pil als je al aan de speed zit?
Ok, dat ken ik niet. Ik zou het zonde vinden van die concerta pil 😂Omdat 'iets' nemen gewoon lekker is. Vaak maakt het niet zoveel uit wat het is. Als je het maar kan slikken, snuiven, roken of spuiten.
Ja, dat is het eigenlijk ook. Maarja, hetzelfde geldt voor 2 gram wiet wegroken op een avond. Na een tijdje wordt je echt niet stoneder meer. Maar het is wel lekker!Ok, dat ken ik niet. Ik zou het zonde vinden van die concerta pil 😂
Deels mee eens. Vroeger rookte ik dagelijks 2 gram (gelukkig nu niet meer zoveel en niet dagelijks) werd ik idd niet steeds meer stoned maar wel meer ontspannen en klaar om te gaan slapen. Snap je? Dus meer stoned werd ik niet maar had nog niet genoeg.Ja, dat is het eigenlijk ook. Maarja, hetzelfde geldt voor 2 gram wiet wegroken op een avond. Na een tijdje wordt je echt niet stoneder meer. Maar het is wel lekker!
Ja, dat is het eigenlijk ook. Maarja, hetzelfde geldt voor 2 gram wiet wegroken op een avond. Na een tijdje wordt je echt niet stoneder meer. Maar het is wel lekker!
Ja, heb ik ook jarenlang gedaan. Maar zou het echt meer ontspannen zijn? Of gewoon je natuurlijke slaapritme dat tegelijkertijd in werking gaat treden? Ik heb het nooit kunnen ontdekken. Wel geregeld om 8:00 uur 's ochtends wakker geworden op de bank met een halve joint in de asbak. Vaak dan snel nog even oproken en nog een paar uurtjes in mijn bed pakken, haha. Gouwe tijden..Deels mee eens. Vroeger rookte ik dagelijks 2 gram (gelukkig nu niet meer zoveel en niet dagelijks) werd ik idd niet steeds meer stoned maar wel meer ontspannen en klaar om te gaan slapen. Snap je? Dus meer stoned werd ik niet maar had nog niet genoeg.
Ja voor mij was het vooral de ontspanning. Had toen een behoorlijke (eigenlijk te zware) stressbaan, (te)druk prive leven, heb adhd en kon zonder de wiet echt niet die stress kwijtraken of slapen binnen enkele uren na thuiskomst.Ja, heb ik ook jarenlang gedaan. Maar zou het echt meer ontspannen zijn? Of gewoon je natuurlijke slaapritme dat tegelijkertijd in werking gaat treden? Ik heb het nooit kunnen ontdekken. Wel geregeld om 8:00 uur 's ochtends wakker geworden op de bank met een halve joint in de asbak. Vaak dan snel nog even oproken en nog een paar uurtjes in mijn bed pakken, haha. Gouwe tijden..
Hahaha, ja dat voel je wel, hè! Maar ik heb ook geen ADHD, dus ik word meestal ook meteen extreem lui als ik wiet rook. Behalve als ik het combineer met speed..Ja voor mij was het vooral de ontspanning. Had toen een behoorlijke (eigenlijk te zware) stressbaan, (te)druk prive leven, heb adhd en kon zonder de wiet echt niet die stress kwijtraken of slapen binnen enkele uren na thuiskomst.
Op de bank in slaap vallen etc gebeurde toen haast nooit bij mij. Nu ik OUD ben wel soms hahahaha
De speed werkt nog nauwelijks bij mij, ik heb veel te veel tolerantie opgebouwd...ik heb zelfs een 2de concerta nog bijgenomen om mijn pakken klaar te kunnen maken voor opname, straks voert mijn zus me naar spoed. Dus vanwege vermoeidheid en om me iets of wat te kunnen concentreren....Gewoon uit interesse: waarom neem je nog een Concerta pil als je al aan de speed zit?
tot nu toe nog geen paniekaanval...moet gewoon ontwennen...en in een beschermde omgeving omdat ik voorlopig nog teveel kans maak op hervalAch joh, de gekende paniek aanvallen. Ik ben ondertussen 3 maand verder en die zijn ondertussen weg, veel success!
Ik word er soms ook lui van hoor, als ik erg moe ben bv. Of ochtends al ga blowen.Hahaha, ja dat voel je wel, hè! Maar ik heb ook geen ADHD, dus ik word meestal ook meteen extreem lui als ik wiet rook. Behalve als ik het combineer met speed..
Hoe oud ben je, als ik vragen mag?tot nu toe nog geen paniekaanval...moet gewoon ontwennen...en in een beschermde omgeving omdat ik voorlopig nog teveel kans maak op herval
Heftig hoor... Sterkte met de opname!De speed werkt nog nauwelijks bij mij, ik heb veel te veel tolerantie opgebouwd...ik heb zelfs een 2de concerta nog bijgenomen om mijn pakken klaar te kunnen maken voor opname, straks voert mijn zus me naar spoed. Dus vanwege vermoeidheid en om me iets of wat te kunnen concentreren....
Ik ben 41. Kan veel sneller hoor dan 30 jaar...k ken zijn verhaal niet goed genoeg, maar misschien is Herman Brood blijven doorgaan ook al werkte de speed nog nauwelijks...Ik heb op een tijd van een jaar een erge tolerantie opgebouwd vrees ik, die ik sinds ik probeer te stoppen heb verergerd telkens met hervallen...Het kan maanden duren eer mijn hersens zich hersteld hebben, heel lang en ik ben er nog niet in geslaagd met ambulante hulp zolang clean te blijven...Hoe oud ben je, als ik vragen mag?
Herman Brood heeft er zo'n 30 jaar over gedaan, voordat de speed niet meer werkte..
Houd het gewoon bij de clona , je typen gaat al bijna niet meer..okeyokey , enige andere benzo die een leukere bijeffec geeft bij andere mindelen of gewoon een nogo omdat die hem zo tegehoude
Ja, dat zal wel dan. Hij spoot volgens mij 1 á 2 gram per dag zijn aderen in..Ik ben 41. Kan veel sneller hoor dan 30 jaar...k ken zijn verhaal niet goed genoeg, maar misschien is Herman Brood blijven doorgaan ook al werkte de speed nog nauwelijks...Ik heb op een tijd van een jaar een erge tolerantie opgebouwd vrees ik, die ik sinds ik probeer te stoppen heb verergerd telkens met hervallen...Het kan maanden duren eer mijn hersens zich hersteld hebben, heel lang en ik ben er nog niet in geslaagd met ambulante hulp zolang clean te blijven...
Houd het gewoon bij de clona , je typen gaat al bijna niet meer..
als het te vaag word kan je een stim erbij nemen om het effect van de clona te neutraliseren, maar dat doe je normaal omgekeerd.