Hardcore_frk
Badass junkie
That's the spirit!Jawel, maar ik was doodop en het lukte maar niet om hem doormidden te krijgen, was aan het priegelen en dacht fuck it
That's the spirit!Jawel, maar ik was doodop en het lukte maar niet om hem doormidden te krijgen, was aan het priegelen en dacht fuck it
I know. Heb ik van jou geleerd. Altijd bij pakken of meer nemenThat's the spirit!
Ik verwacht mijn ban ieder moment..I know. Heb ik van jou geleerd. Altijd bij pakken of meer nemen
De papieren zijn al getekend thanksHeeft uw partner aangegeven van u te willen scheiden? Of heeft u die keuze juist zelf gemaakt? En bent u op zoek naar een advocaat in Rotterdam die u deskundig, efficiënt en met oog voor uw belangen bij kan staan in de scheidingsprocedure? Dan bent u bij Op Zuid Advocaten aan het juiste adres!
Ik duim mee (s)Ik verwacht mijn ban ieder moment..
eso es por la dex..
Ben je nu een Belg , Nederlander , of surinaams Nederlander ? 😅😂.
Eerst dacht ik Belg , dan Nederlander en dan gooi je er wat Surinaams bij 😂
ot. Vapeje fresh squeeze (naranja)

Kan ik met leven , hoef je nationaliteit niet te weten nu , ganjaman(s) unite !International ganja man!
Power![]()
Kan ik met leven , hoef je nationaliteit niet te weten nu , ganjaman(s) unite !
joint dus.
Rubedie dubdie dub !Yeah the promised land, come into the promised land!
Enjoy 😍Lachgas en xtc
Thanks boo 💜Enjoy 😍
Wb 😎NAC en valeriaanthee 💁🏼♀️
Ja sorry ik zal je bedanken voor haar, ze is echt heeelemaal weg aan het spacen, echt crazy die valeriaanthee 🤭😧
Dhanlke wek liegfde Flauwlullam.😘Ja sorry ik zal je bedankt voor haar, ze is echt heeelemaal weg aan het spacen, echt crazy die valeriaanthee 🤭😧
En na die joint een lekkere ballon nemen!Wietje erbij. Heb een maand lang geen xtc gebruikt en godverdomme wat voelt het lekker. Pauzes zijn het dubbel en dik waard.
Slimme jongen 😍En na die joint een lekkere ballon nemen!
En na die joint een lekkere ballon nemen!
Een maand is natuurlijk geen pauze. Dat weet je best.... 3 maanden is het minimum eigenlijk.Wietje erbij. Heb een maand lang geen xtc gebruikt en godverdomme wat voelt het lekker. Pauzes zijn het dubbel en dik waard.
Ohjee, @Snuffelaar, uitspugen die Punisher.Een maand is natuurlijk geen pauze. Dat weet je best.... 3 maanden is het minimum eigenlijk.
Een maand zonder seros mag voor jou dan weinig zijn maar niet voor iedereen.Een maand is natuurlijk geen pauze. Dat weet je best.... 3 maanden is het minimum eigenlijk.
Clonazolam & ..gokje.. a-PHP?
Verwarm je nu standaard een bordje? Of vergis ik me als ik denk dat jij dat eens vroeg?4 kasteelbier rougekes en 3lijntjes coke 😎
Correct!Clonazolam & ..gokje.. a-PHP?
Ik vermoed Engels omdat dat toch HET platform is om nieuwe contacten te leggen.3-MMC.
Ik zit een LinkedIn profiel aan te maken, doen mensen deze normaal gesproken in het Engels of Nederlands?
Engels3-MMC.
Ik zit een LinkedIn profiel aan te maken, doen mensen deze normaal gesproken in het Engels of Nederlands?
Ik vermoed Engels omdat dat toch HET platform is om nieuwe contacten te leggen.
Edit ; Je kunt ook gewoon een tweetalig profiel aanmaken.
Bedankt! Dan doe ik m tweetalig.Engels![]()
Ik zit op cafe dus lukt nietVerwarm je nu standaard een bordje? Of vergis ik me als ik denk dat jij dat eens vroeg?