Plucky Duck
Wijs gebruiker
Koffie ☕️
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Is een ketamine analoog , die eigenlijk mijn voorkeur heeft als ketamine zelf. Wordt veel gebruikt voor dieren. Stuk sterker en leuker als ketamine. Het is ketamine op steroïden.Tiletamine? Nog nooit van gehoord, wat voor effect heeft dat op jou?
Foek foek foek!
Tijd vergeten te noteren van medicatie.
Dus nu per ongeluk binnen 2 uur nog een Methylfenidaat genomen…
Laat die koffie verder maar zitten vandaag, gok dat ik “hard” zat ga zo. Whoopsy.. 😬😬
Kom maar op stink zweet….
Maar... Stink je ook al?High…. Nee niet high maar wel net teveel Methyl voor het fijne..
Als een bunzing….Maar... Stink je ook al?
Heb een benzo genomen omdat ik vandaag een hele slechte dag heb gehad. Ik kreeg mijn hoofd niet recht. Ik doe dit noromaal nooit maar ik moest er eentje pakken. 1MG flualprazolam.
I kid you not, blown away as fuck. Niet verkeerd maar voelt ook niet helemaal fijn om mijn belofte niet 100 procent na te leven. Maar het is een noodgeval.
persoonlijke omstandigheden, na het ververlies van moeder, maken het zwaar en nu hoor ik dat mijn broer zomaar een half jaar naar Noorwegen gaat, zonder dat te zeggen. Dan kan ik het me niet veroorloven om opnieuw weer een avond te skipped uit ellende.
ik heb die slaap nodig. Natuurlijk gaat dit naar mijn begeleider, mijn trajectbeheleider en woon begeleider.
Zeker ervaring met baclofen ik drink al sinds mijn 16e, laat ik het zo zeggen het beviel me gelijk en ik durfde met meisjes te praten daar begon het, Nu ben ik 53 en dronk een krat per dag, toen ik op 15mg baclofen zat (langzaam opbouwen) toen vergat ik te drinken ik begon normaal al om 10:00 en om 15:00 uur had ik nog niks gedronken, ik dacht: dit is uiterst merkwaardig, nu zit ik op 3 x 25mg, maar ik neem er 2 x 25 want ik lust nog steeds een biertje het is net of je de feest verlichting hebt terug gebracht op zolder, ik mis het party gevoel. Maar het werkt zeker.Caffeïne (koffie verkeerd, heel sterk) 20mg diazepam, 25mg Tranxène, en meer moet ik ook niet nemen per dag, ik heb Baclofen voorgeschreven gekregen en ik lust wel een biertje en merkte dat ik er geen kick meer van kreeg. Heeft iemand ervaring met Baclofen dan hoor ik het graag
Niet posten ! Straks wil ik ook pep 🤣Ik ga een joint draaien want weekend. Vanavond denk ik wat pep.![]()
Niet posten ! Straks wil ik ook pep 🤣
Bij uitbreiding mag niemand pep posten. 🤣🤣
Idioot ! 😝Pep.
Best goeie hier, ziet er gelig uit maar voelt nice....![]()
Hmmm, zwavelzuur. Geeft een extra dimensieIdioot ! 😝
Ps...best goeie pep ziet er sneeuwwit uit 😝😝
Ik kont 't niet laten... Ik ben slecht, I know....Idioot ! 😝
Vaak wel. Maar zegt dus lang niet alles.Ps...best goeie pep ziet er sneeuwwit uit 😝😝
Maakt je gewoon leuk 😄Ik kont 't niet laten... Ik ben slecht, I know....![]()
Is de uwe getest dan? Ah, en zelfs dan nog. Geniet ervan ! 😘Vaak wel. Maar zegt dus lang niet alles.
Is een heel topic over. Zijn verschillende redenen mogelijk voor verkleuring.
Testen (of dapper proberen) dus.
Da's niks garantie, is genoeg betere beige of gelige pep dan het spierwitte spul.Idioot ! 😝
Ps...best goeie pep ziet er sneeuwwit uit 😝😝
Bij speed duidt het meestal wel op een restproduct van de synthese (zwavelzuur) of cafeïne (wat gelig wordt door vochtige lucht)Da's niks garantie, is genoeg betere beige of gelige pep dan het spierwitte spul.
Is ook bij andere stofjes zo, 6APB, bestaat als beige, licht bruin poeder, ook het meest verkochte, als in wit poeder, waarvan ik beide al heb gebruikt en dacht dat de witte de beste was, mr ze werkte eigenlijk identiek in zelfde dosering. Je denkt al snel, als er zowel wit als bruiner poeder op de markt is, de witte de zuiverste n beste keuze is.
Pep.
Best goeie hier, ziet er gelig uit maar voelt nice....![]()
Idioot ! 😝
Ps...best goeie pep ziet er sneeuwwit uit 😝😝
Oké, dan zwijg ik wat betreft pep, mja ben geen echte gebruiker vd ouderwetse pep, eerder gekend met amfetamine rc's. Pep en vooral coke staan indd wel bekend om het versnijden met andere goedkope zooi. Want zouden ze in pep ook gewoon geen amfetamine rc kieperen? Daar waar XTC pillen juist potenter zijn geworden de laatste 10-15j, dus ergens maakt mn de keuze, laten we de XTC pillen wat potenter maken voor dezelfde prijs. Is pure MDMA dan echt zo spotgoedkoop?Bij speed duid het meestal wel op een restproduct van de synthese (zwavelzuur) of cafeïne (wat gelig wordt door vochtige lucht)
Was een sarcastische ondertoon he...Mijn laatste keer speed was getest en 2x gewassen met Aceton en alsnog niet spierwit.
kleur en uiterlijk zegt niet altijd wat over kwaliteit imo.
Zie mijn post aan @De Dunne ...Da's niks garantie, is genoeg betere beige of gelige pep dan het spierwitte spul.
Is ook bij andere stofjes zo, 6APB, bestaat als beige, licht bruin poeder, ook het meest verkochte, als in wit poeder, waarvan ik beide al heb gebruikt en dacht dat de witte de beste was, mr ze werkte eigenlijk identiek in zelfde dosering. Je denkt al snel, als er zowel wit als bruiner poeder op de markt is, de witte de zuiverste n beste keuze is.
Ik ook niet gauw bij een tekst ipv live woordenWas een sarcastische ondertoon he...
Mensen herkennen dus geen sarcasme zonder(s) 😂
Wanneer zou ik ooit eens sarcasme kunnen gebruiken bij u live ? 🤣🤣Ik ook niet gauw bij een tekst ipv live woorden
Eeeh niet..? 😬Wanneer zou ik ooit eens sarcasme kunnen gebruiken bij u live ? 🤣🤣
HmmBij speed duidt het meestal wel op een restproduct van de synthese (zwavelzuur) of cafeïne (wat gelig wordt door vochtige lucht)
Ik mag geen prijzen noemen, maar speed is zo goedkoop, de goedkoopste drug volgens mij. Ook als je het vergelijkt met rc’s. Er doorheen mixen zou het alleen maar duurder maken denk ik.Oké, dan zwijg ik wat betreft pep, mja ben geen echte gebruiker vd ouderwetse pep, eerder gekend met amfetamine rc's. Pep en vooral coke staan indd wel bekend om het versnijden met andere goedkope zooi. Want zouden ze in pep ook gewoon geen amfetamine rc kieperen? Daar waar XTC pillen juist potenter zijn geworden de laatste 10-15j, dus ergens maakt mn de keuze, laten we de XTC pillen wat potenter maken voor dezelfde prijs. Is pure MDMA dan echt zo spotgoedkoop?
Tja ik ben direct he!Jamaar zeeeeg....
Wat een triest vooruitzicht![]()
Prepare for take off 💊 👈🏻Nog wat kont raketten 🚀
En zo m’n tapertje.
Hahahaha, was het maar MDMA in de bips! Helaas pijnstillers 🤪Prepare for take off 💊 👈🏻
Ik denk dat je jezelf overmorgen haat als je dat nu zou nemen. Beterschap 🍀Hahahaha, was het maar MDMA in de bips! Helaas pijnstillers 🤪
Owké, moest ik msschn wel weten, alleen al door tv programma's, waar je arme, daklozen, mensen aan de rand vd maatschappij steeds pep ziet snuiven aan de lopende band, herinner me dat Nederlands programma (naam ontgaat me), waar zo'n hoopje bijeen zit in schroot caravans n was er zo ene die grammen pep/dag snoof.Hmm
Ik mag geen prijzen noemen, maar speed is zo goedkoop, de goedkoopste drug volgens mij. Ook als je het vergelijkt met rc’s. Er doorheen mixen zou het alleen maar duurder maken denk ik.
De prijs van een xtc pil is wel gestegen hoor. Ik kan me nog herinneren dat ik het vroeger weleens gekocht heb voor 4 gulden per stuk. Omgerekend is dat minder dan 2 euro (mag dit wel? Het gaat niet over de huidige prijs maar 15 jaar geleden)
maar misschien valt het wel mee, inflatiecorrectie meegerekend. Maar Zo ver wil ik mijn brein nu niet breken
Bedoel je 'het landje'? Als je het hebt over allemaal caravans bij elkaar.Owké, moest ik msschn wel weten, alleen al door tv programma's, waar je arme, daklozen, mensen aan de rand vd maatschappij steeds pep ziet snuiven aan de lopende band, herinner me dat Nederlands programma (naam ontgaat me), waar zo'n hoopje bijeen zit in schroot caravans n was er zo ene die grammen pep/dag snoof.
Goh ben eigenlijk zelf laat (8-9j geleden) echt intensiever met drugs beginnen experimenteren. Daar lang voor wel periode van wat wier en eens ne bol (X), mr nooit zelf gekocht. Over 8-9l geleden koste X zo'n 5 euro/pil 200mg (darkweb), wat ik toch spotgoedkoop vond, 5 euro vr avondje wauuuus gaan, waar je anders tientalle tot €100 bestede aan drank. Steeds online m'n drugs gekocht. Kga de exacte X prijs van dit moment niet delen, mr je zou indd kunnen stellen dat X de inflatie volgt, waar ik 20j geleden brood kocht vr 1 euro is dit nu minstens 2.5😆 Dus is toch ergens bizar dat mn de X potenter heeft gemaakt, als m'n zelfde potentie MDMA v daarvoor had behouden, had m'n simpel dus meer pillen er uit gehaald en betaalde al de gebruikers evenzeer de huidige prijs.
Jup dat ist, vond ik echt hilarische figuren, mr tegelijk zielig.Bedoel je 'het landje'? Als je het hebt over allemaal caravans bij elkaar.
Qua XTC denk ik dat men meer verwacht na verloop van tijd. Lastiger te doseren (tenminste, ik vind het helemaal kut om kwartjes of halve te nemen) en daardoor misschien dat je wat eerder een hele gelijk neemt. Blijkbaar ligt daar een behoefte, anders zou het idd niet telkens sterker worden gemaakt.

Geniet!100 mg 5 mapb