Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
They see me rollin'Bekijk bijlage 35486En wij gaan LEKKAAAHHH!!
Help mijn vrouw is een junkie.
Ik zou niet afwachten, maar gewoon doen! Je gaat al veel te lang door deze ellende 😘. Volgens mij heb je hier al een hele mooie motivatie ^Heel erg bedankt😘 Ik probeer gewoon steeds minder te gebruiken en af te bouwen maar als ik weer ga gebruiken ga ik me toch weer aanmelden bij een verslavingszorg want ik wil niet in deze situaties blijven belanden
Lekker hoor dat niks hoeven. Hoe kunnen we dat vasthouden ook als we wel wat moetenOké nog een rondje rum vandaag, morgen weer lekker niks.
Hoe is t nu met je oorlogswond?Weet je wat?
Gaat goed volgens mij met de bult. Scheelt dat ik niks heb zitten dat beschadigd kan worden. Meest verstandige is nu gewoon nooit meer drinken, maar omdat ik morgen niks hoef geef ik mezelf nu 1 wijntje cadeau.
Het is wat zuidelijker komen te liggen allemaal. Opzich gaat het allemaal prima. Vervelende is dat het zo op mijn oog duwt. Voel me net karbonkel.Hoe is t nu met je oorlogswond?
Ah vervelend! Hopelijk gaat het allemaal een beetje snel helen en ben je geen karbonkel meer (want sjongejonge daar schrikt menig mens van).Het is wat zuidelijker komen te liggen allemaal. Opzich gaat het allemaal prima. Vervelende is dat het zo op mijn oog duwt. Voel me net karbonkel.
Voorheen was ik kapitein eenoog door de keta, nu door de enorme bult boven mijn wenkbrauw.
Weinig veranderd dus. Lelluk was ik toch al![]()
Had ik maar een infuus. Weer ve te weinig gedronken vandaag dus nu moet ik mezelf dringen nog minimaal één liter te drinken.Lekker hoor dat niks hoeven. Hoe kunnen we dat vasthouden ook als we wel wat moeten
Ot: nog meer thee. Mag ik jouw infuus lenen @Mevrouw Pløp? Dat is volgens mij een stuk makkelijker.
Oh lekker is dit. Ik word gewoon de deur gewezen door druktemaker jongens!Ah vervelend! Hopelijk gaat het allemaal een beetje snel helen en ben je geen karbonkel meer (want sjongejonge daar schrikt menig mens van).
❤️
Hier zijn alleen maar mooie mensen!

Als je nou gewoon je kop eens heel houdt ben je een stuk knapper#Oh lekker is dit. Ik word gewoon de deur gewezen door druktemaker jongens!
Ze mot me hier niet hebben. Sorry dat ik de rust verstoort heb met mijn lelijke bakkes
Tabeee
Bekijk bijlage 35498
Hé hallo! Jij bent niet voorzichtig, kan in niks aan doen 😪.Oh lekker is dit. Ik word gewoon de deur gewezen door druktemaker jongens!
Ze mot me hier niet hebben. Sorry dat ik de rust verstoort heb met mijn lelijke bakkes
Tabeee
Bekijk bijlage 35498
Is toch ergens goed mis gegaan, toen je hoofd ergens belandde waar het niet hoorde 🤫.
Ja, dit koppie had nooit op aarde moeten landenIs toch ergens goed mis gegaan, toen je hoofd ergens belandde waar het niet hoorde 🤫.
WEL HEUL LIEF GIFJE![]()
Gewoon een yolo bommetje in elkaar geflanst of ook nog een specifiek merk?300mg bommetje, omdat het kan
Vloeitje met wat heerlijke 3m, keta erbij en het is compleetJa, dit koppie had nooit op aarde moeten landenveel te veel koppijn bezorgt, maar hey, nu ik er toch ben moet ik maar het beste van maken hé. Ik kan alleen niet beloven dat het niet meer gaat gebeuren. Daar ken ik mijzelf te goed voor
blijf een klein kind die op avontuur gaat
Gewoon een yolo bommetje in elkaar geflanst of ook nog een specifiek merk?
Louder for the people in the back!Hier zijn alleen maar mooie mensen!
Wat is dit Monkey? Dit koppie had zeker op de aarde moeten landen, alleen niet letterlijk tot bloedens toe zegmaar. Blijf lekker doorstuntelen, zolang we het met pleisters af kunnen ❤️.Ja, dit koppie had nooit op aarde moeten landenveel te veel koppijn bezorgt, maar hey, nu ik er toch ben moet ik maar het beste van maken hé. Ik kan alleen niet beloven dat het niet meer gaat gebeuren. Daar ken ik mijzelf te goed voor
blijf een klein kind die op avontuur gaat
Nou gelukkig maar!! Geen hoofdwonden meer okéIk bedoelde gewoon enkel afgelopen zaterdag dames.
Ik weet dat ik mijzelf naar beneden kan halen, maar dat was hier niet het geval. Maar het is alweer zo laat blijkbaar
Bekijk bijlage 35502
Nee.Hebben jullie ook van die hongeraanvallen tijdens het stimmen? Maar eten lukt niet
Dan moet je ook echt geen boodschappen gaan doen, met die boodschappen kan je menig weeshuis voeden.Nee.
Alleen met wiet man. En dan lukt het absoluut😂
Hahaha ja inderdaad, al moet ik dat dan sowieso niet gaan doen. Zelfs met noicecancelling koptelefoon geen beginnen aan als ik skaf ben.Dan moet je ook echt geen boodschappen gaan doen, met die boodschappen kan je menig weeshuis voeden.
Doet me denken aan een drugsvakantie in centerparks. Dag 5 hadden we alleen nog amnesia haze en gingen we kapot stoned hongerig naar het winkeltje, wat zullen die mensen wel gedacht hebben..Dan moet je ook echt geen boodschappen gaan doen, met die boodschappen kan je menig weeshuis voeden.
Altijd soms lijkt het net alsof er een onweersbui of riddergevecht in mijn maag is haha maar vaak kan ik gewoon eten heb mezelf dit aangeleerdHebben jullie ook van die hongeraanvallen tijdens het stimmen? Maar eten lukt niet
Maakt eten je high ook sterker of juist niet?Altijd soms lijkt het net alsof er een onweersbui of riddergevecht in mijn maag is haha maar vaak kan ik gewoon eten heb mezelf dit aangeleerd
Nu dexamfetamine ( adhd recept ) methadon afbouwend , caffeine, diazepam en midazolam voor de nacht. Dat is al sober in vergelijking met paar jaar geleden , laat staan twaalf jaar terug , toen spoot ik speed, had veel te veel pillen via ggz en verslavingszorg , wil er van af gr phDus wat voorn drugs heb jij nu in je systeem zitten?
Topiquestarter begint: koffie met een scheutje whiskey![]()