Por que el spierko?Bij gebrek aan wilskracht mezelf maar plat gooien met Quetiapine
Loop mezelf alleen maar op te vreten over het feit dat ik wil gebruiken. Moet mezelf maar snel plat gooien voordat ik anders morgen ochtend nog wakker benPor que el spierko?
Je hoeft niets. Dat is el brein dat aan het werk is. Om wat voor triggers dan ook.Loop mezelf alleen maar op te vreten over het feit dat ik wil gebruiken. Moet mezelf maar snel plat gooien voordat ik anders morgen ochtend nog wakker ben
I know. Je hebt gelijkJe hoeft niets. Dat is el brein dat aan het werk is. Om wat voor triggers dan ook.
Ik weet dat het fucking moeilijk kan zijn, maar soms kan je beter een tijd door een zure appel heen bijten. Je leert jouw hersenen nu alleen maar dat het wat anders krijgt als het zeurt. Je moet het echt behandelen als een klein kind.
Wil gvd snuiven maar lijkt me geen strak plan meer
Heb je nou niets geleerd aappie?Hehe ein-de-lijk iemand die dit tegen mij durft te zeggen.
Wanneer trouwen we?
Im ready
Bekijk bijlage 36171
Dan ken je mij nog niet 😏Echt super strak dat dit je op viel! Zo scherp hebben we ze nog niet gehad
Ohja sorryHeb je nou niets geleerd aappie?
Extra slap? Waar precies als ik vragen mag?Dan ken je mij nog niet 😏
Ik ben altijd heel lief hoor Plop! Aapjes mogen gewoon zichzelf zijn. 💕Ohja sorry
Wees je wel lief voor mij spiertje? En beloof je mij te accepteren zoals ik ben @Spyro ? Ja, oké dan ja! Ik zag een hele leuke trouwlocatie net buiten Valencia in het natuurreservaat.
Wel snel zijn, morgen vlieg ik alweer terug.
Wat doe jij zo laat nog wakker hahaPinot grigio
Flower..? NeverExtra slap? Waar precies als ik vragen mag?
Pffff. #MoodGeen idee wat ik aan het railen ben maar smooth is het wel.
Hello!! 😁@HappyMind2.0 👋
Lang geleden!
Geen idee wat ik aan het railen ben maar smooth is het wel.
Egh.Theetje
Als het 'paaapaaa-alarm' afgaat en Zanza 'theetje' post, is het tijd voor flower om te beslissen: slapen of blijven gapen?Egh.
Is het zo al eeer xo vroeg joh, .. 🤦♀️
Elke ochtend weer hè 😒Egh.
Is het zo al eeer xo vroeg joh, .. 🤦♀️
Ik zag hem al aan komen. Fijne dag zeehondGoedemorgen,
Verse bonenkoffie, gekookt ei en kwark met blauwe bessen.
Zo buiten lekker wandelen, het is een mooie nieuwe dag.
Daarna aan het werk.
Wens jullie allemaal een hele gezellige dag ☀️☀️☀️

500 penissen in je butt?500 Phenisbutt
Grote arie heb ik dan, effe m’n anuskontklepje zoeken brb500 penissen in je butt?

Deze passief agressieve "ah thanks" neem ik niet in dank af... Heb je gisteren ochtend gewoon verteld welke dag het was. JIJ had het gewoon niet gelezen (💔). Je kunt ervanuit gaan dat de avond hetzelfde luidt. Vanavond is dus vrijdagavond.Ah. Thanks!
Effe een leuke donderdag voor jullie allemaal wensen hoor😘