AlteredState5862
Wijs gebruiker
Maar thanks for asking<3
Bedoelde, je zei, ze zakken. Drie x knipperen en ze hangen gewoon nog daar waar ze horen haha,..
Da’s te logisch nagedacht.Bedoelde, je zei, ze zakken. Drie x knipperen en ze hangen gewoon nog daar waar ze horen haha,..
Gooi jij maar op. Kop ik ze in. Met fantasieDa’s te logisch nagedacht.![]()
DealGooi jij maar op. Kop ik ze in. Met fantasie
Nu komt de aap uit de mouw hier ....
Gaat ie?
haha said everyone ; )Laatste lijntje
haha said everyone ; )
Weet jij over veilig gebruik?
Steady. Beter dan!
De rest is op..misschien maar beter want over 11u moet ik alweer op
Ikke niet, wanneer was dat?Weet jij over veilig gebruik?
Veilig gebruik van ketamine of algemeen?Weet jij over veilig gebruik?
Altijd zo scherp 😂Ikke niet, wanneer was dat?
Missie geslaagd. Ik zit in je hoofd nu. Brainworm!@Rotjoch Ik weet niet wanneer dat kwartje viel en waarom ik zo laat pas die link in m'n hoofd legde, maar gut oh gut haha iedere keer als ik je naam voorbij zie komen hoor ik ''Rotjoch op je beeldscherm'' Bladiebla.
En serieus: ELKE KEER whaha, fml, I know im weird
HA, dat gaat bij mij niet werk...
De hoeveelheid suiker zorgt voor een geestelijke en lichamelijke crash op een later moment. Pleur weg die zooi!Energy.
Zit trouwens weer na te denken om geen energy meer te kopen hierna. Maar heb wel nog een tray hier staan.
True. Ik drink wel suikervrij voornamelijk en met tray's die ik koop bijna altijd suikervrij.De hoeveelheid suiker zorgt voor een geestelijke en lichamelijke crash op een later moment. Pleur weg die zooi!
HA, dat gaat bij mij niet werk...
SHALALIE SHALALA SHALALIE SHALALA HET GAAT NIET UIT MIJN KOP
🤣🤣🤣🤣 ik kijk wel uit naar vrijdag ja, maar OMG zo erg gaat het niet worden 😅
Daar ga ik dan maar van uit🤣🤣🤣🤣 ik kijk wel uit naar vrijdag ja, maar OMG zo erg gaat het niet worden 😅
Ze zeggen wel eens: hoe ouder hoe gekker. Gelukkig ben ik met dit soort dingen enigszins verstandig 😅Daar ga ik dan maar van uit![]()