Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
fijn dat het je goed beviel!Oke wat was dit toch weer een prachtige ervaring tijdens mijn DCK trip helemaal gedacht aan mijn jeugd tot nu en hoe ik al mijn vrienden heb leren kennen , ben echt veelste verket dit aan het typen maar ik hou echt van mijn vrienden , slaaplekker dit nummer blijft bij deze prachtige ervaring blue monday -new order
Prachtig nummer idd! 'How does it feel to treat me like you do?'Oke wat was dit toch weer een prachtige ervaring tijdens mijn DCK trip helemaal gedacht aan mijn jeugd tot nu en hoe ik al mijn vrienden heb leren kennen , ben echt veelste verket dit aan het typen maar ik hou echt van mijn vrienden , slaaplekker dit nummer blijft bij deze prachtige ervaring blue monday -new order
Nieuwe ronde nieuwe kansenPak maar weer eens een earl greytje. Living on the edge
Ik doe mee.Dubbele dubbele espresso
Hahahaha veel plezier

Zo’n bolletje kan wel maar ikzelf heb mint en wiet nooit lekker gevonden samen 🤢. De vanille aroma maakt het misschien te nat maar je zou een paar vloei kunnen prepareren; vochtig maken met de aroma en laten drogen.Heb waarschijnlijk een oerdomme vraag maar ik rook misschien maar eenmaal per week wiet. Probleem is dat ik de smaak niet zo lekker vind van tabak. Daarom stop ik bolletjes menthol in m'n gedraaide sigaret voor een muntsmaak te proeven.
M'n vraag is, kan ik ook zo'n bolletje in m'n jonko steken? Wat ik me ook afvraag is of het mogelijk is om misschien een druppeltje vanille aroma toe te voegen, of zou 1 klein druppeltje het te vochtig maken om te roken?
Bekijk bijlage 38655
@Snuffelaar ik bedenk me net dat ik heel vaak Safari op de joint heb gesmeerd vroeger en dat werkte wel (voor de smaak). Dus als je het niet te vochtig maakt kan het wel 🤓Zo’n bolletje kan wel maar ikzelf heb mint en wiet nooit lekker gevonden samen 🤢. De vanille aroma maakt het misschien te nat maar je zou een paar vloei kunnen prepareren; vochtig maken met de aroma en laten drogen.
Tabak achterwege laten joh! Betere smaak en betere high zonder.
Hey dat is een top idee, nu wil ik ook, ik zeg geen nee.Chocochinno. Subiet naar de bakker voor 4 donuts 🍩🍩🍩🍩
En SPEED, I NEED SPEED!
Hey, ik heb veel energie nodig, ik ben aan het verhuizen 📦📦📦📦📦📒📔📂📋🗄🗃🗒🔐📝🖼🔑🗝🧻🧺⚱️🔨🛠🔧🧰🪜🪛🔌⚽️🏓🎒👚👗🩳👠👢👡🧦👙👖👕👜👓✍🏼️😰😱😱😱😱😱😱😱😱😱

Tina, heroïne en vanavond een groot feesie en met z'n allen lekker aan de alkehol.🥳
Alvast een goed weekeind iedereen!!
Alcohol?@Snuffelaar ik bedenk me net dat ik heel vaak Safari op de joint heb gesmeerd vroeger en dat werkte wel (voor de smaak). Dus als je het niet te vochtig maakt kan het wel 🤓
Ja dacht ik al. Lang geleden maar wel lekker spul.Niet de browser nee
Bekijk bijlage 38659
Ja wel lekker. Maar ik mocht het van mijn vriendengroep niet meer drinken omdat ik erna altijd in mijn eigen kots aan het rollen was 😅Ja dacht ik al. Lang geleden maar wel lekker spul.