Welke drugs gebruik jij op dit moment?

transformated

Badass junkie
Lijntje O-pce + 4mg Lormetazepam + 1000mg paracetamol

Heb kankerveel zeer aan me voorhoofd. Kgebruik het woord kanker nu 1 keer want heb vroeger huidkanker gehad.

Dat die drugs maar werken.
 

OctoFerrum

Experimenterende gebruiker
Euthylone, A-PHiP en MDPHP (vapen nog niet helemaal onder de knie, pijpje schoonmaken is ook kut, allemaal nieuw voor me) Clonazolam 0.5mg maar daar denk ik dat ik er nog 1 van nodig heb.

En water, want ik ben vergeten te drinken sinds gisteren. Beetje suiker en zout erin, magnesium en vit B complex voor de spieren en dan ga ik naar de Hema om zo'n spiegel te kopen. En wasknijpers.
 

De Zandman

DF-koning
Het tripje werd meer een trap. Ja. Sjeeesses wat kwam hij binnengedaverd....ik ben al 2 uur aan het bijkomen! Straks nog een beetje 2fdck, en dan wordt het weer even stoppen.
Op straffe van een giga kotspartij. Tsja. Dan moet je even rust nemen en dat vindt Tanja dus ook.
 

LucidLucy

Verslaafde in herstel
(vapen nog niet helemaal onder de knie, pijpje schoonmaken is ook kut, allemaal nieuw voor me)

You sure you wanna go down that road?
Kan echt een hel worden hoor die pyro's, maargoed misschien houd jij het beter onder controle dan ik.

A-pihp pijpjes kan je best prima met water schoon krijgen. Eventueel met zo'n klein rager/borsteltje. Zo'n bong rager maar dan in het klein. Zorg dat je niet teveel verbrand, dat maakt het schoonmaken een hel.

Mdphp is een stuk lastiger. De freebase variant tenminste. Ook hiervoor geldt. Niet aan laten branden en op tijd schoonmaken. Ik deed dat het liefst tussen elke lading in, andere wordt schoonmaken echt een hel.
Wat voor mij aardig werkte, was eerst uitspoelen met water. Daarna met propylene glycol + water. Even opstoken tot het kookt en de korsten aangekoekte zooi komen bijna vanzelf los. Paar keer herhalen. Eventueel nog naspoelen met alcohol.

Met mdphp werd ik zo gek van het schoonmaken dat ik meestal gewoon een nieuw pijpje pakte.

En uiteindelijk gebruikte ik helemaal geen pijpjes meer. Alleen folie. En als ik mdphp gebruikte op een gegeven moment alleen nog het HCl zout. Daar kon ik betere kwaliteit van krijgen. Smaakte naar salmiak. Een stuk beter dan die freebase als je het mij vraagt haha

En echt waar. Als je vapet wees voorzichtig. Pyro's verbranden snel en dat is niet best voor je longen + de potentie wordt veel slechter. Kan beter rustig aan verhitten en even de tijd nemen voor een hit dan overhaasten.
 

Spyro

DF-koning
Oh oh oh, andere Kratom doet wel zijn ding hoor. Eindelijk weer jeuk. Niet verwacht daar zin in te hebben 😂

Vraag me toch af hoe het kan dat zo’n batch gewoon niet aanslaat?
 

Dirkdirk

DF-koning
Er iets geks aan de hand. Ik heb nu onderhand 3 bromazolam erin zitten. En er gebeurd helemaal niks. Vrijwel geen tolerance.
 
  • Sad
Waarderingen: ljuv
Bovenaan