Kruidenthee 😐🤣
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Sws de ipa's van Jopen zijn subliem. Ook die met alc.vind dit de lekkerste IPA 0,0 tot zover. En deze is echt stupidamente gelada zoals ze in Brazil zeggen aah
Bekijk bijlage 43447
Wonderbaarlijk dat het er niet uit glijdt. Als ik mn koffie kopje zo schuin houd, pleurt alles op de grond.
Ot: een raketje!
Nicotine, THC en methylfenidaat (tentamen week ughh)Dus wat voorn drugs heb jij nu in je systeem zitten?
Topiquestarter begint: koffie met een scheutje whiskey![]()
3mg pyrazolam en serie superstore kijken geweldige serie 😂😂 recommend 100%
Edit: 4/5 mg pyrazolam nu 2de pil ging niet goed door de helft flikkerde meteen in stukken uit mekaar. 🤪
Ben tering aangeschoten 😂Ben tering stoned
Iemand ervaringKratom, coke en valium
But have a rc morflurazepam. Extra present. But no idea about it except that's it benzo
Die 0.0 is Nujever Fun swaa 🤣🤣
Godverdomme nu ik het mij herinner, ik had afgelopen nacht een droom waarin iemand mij twee sigaretten aanbood en was ik daar blij mee. Ben begonnen met nicotine in de vorm van snus maar sinds dat hier moeilijk te vinden is heb ik de afgelopen week best veel zitten roken en het lijkt erop dat het even verslavend is als mensen beweren.Peukieeee op het vliegveld fuckyea

Kutverslaviiiiiiiing. Kappen nu het nog kan schat.Godverdomme nu ik het mij herinner, ik had afgelopen nacht een droom waarin iemand mij twee sigaretten aanbood en was ik daar blij mee. Ben begonnen met nicotine in de vorm van snus maar sinds dat hier moeilijk te vinden is heb ik de afgelopen week best veel zitten roken en het lijkt erop dat het even verslavend is als mensen beweren.
Iemand had mij zelfs 3 weken geleden een pakje Marlboro double fushion cadeau gedaan, man man wat zijn dat lekkere sigaretten.
Bekijk bijlage 43484
🤣Cameron Diazepam
Iemand ervaring
RetweetBen tering stoned
Retweeten is voor types zoals ik,Retweet