Casrus
DF-koning
Vind boudin noir heerlijk!Buikgriepje of slechte bloedworst. Had al betere gegeten maar dochter had gekozen dus mooi bordje leeg eten.
Vind boudin noir heerlijk!Buikgriepje of slechte bloedworst. Had al betere gegeten maar dochter had gekozen dus mooi bordje leeg eten.
Vind boudin noir heerlijk!
Ken je het? Het is Franse bloedworst.Jij wel he.
En? Smaakt het?Redbull - the white edition 🙄
Best wel lekker! Alleen m'n favoriet is en blijft de lichtblauwe hahaEn? Smaakt het?
Die suikervrije?Best wel lekker! Alleen m'n favoriet is en blijft de lichtblauwe haha
Vond Red Bull vodka mijn favoriete drankje, 23 jaar geleden...dit is pas lekkere redbull
Bekijk bijlage 47396
Absinth was niet bijzonder lekker. Was meer het ritueel eromheen en dat het zolang verboden is geweest.als we het over alcohol gaan hebben doe mij maar de volgende dinge
bacarci cola
wodka orange juice
wodka cola
wodka energy
likeur 43
amareto
gold strike
absinth
trojka
Klein trip report zou gewaardeerd worden!Paar ballonnen bij de 3-mmc maakt het wel af.
We gaan geen 3-mmc bijnemen.
De techno blijft wel 🥳
Overstappen naar 2-fdck pellets 🥳🥳
Potverdorie, is elke keer weer magisch hoor 🤩
Ken je het? Het is Franse bloedworst.
Nog nooit gehad.Sowieso. Boudin blanc ook een franse specialiteit, in onze regionen witte pens genaamd en lekker op de barbecue.
Succes gozer!Geen idee hoeveel diazepam ik vandaag op heb. Echt m'n geheugen totaal naar de klote erdoor. 2mg xanax in ieder geval en denk zo'n 30mg diazepam.
Ik slik geen lorazepam meer omdat ik het simpelweg niet meer heb. Maar voelt echt alsof ik me meer anxious voel sinds ik geen lorazepam meer erbij slik.
In ieder geval nu een jointje met een half grammetje silver strawberry haze. Zometeen 'n pure bubbles voor het slapen gaan. Vandaag laatste dag dat ik wil blowen. Morgen weer voor het eerst in 10 weken naar een Narcotics Anonymous meeting. Benzos stabiliseren en afbouwen. Daarvoor ga ik naar een verslavingsarts. Verslaving is zo fucking sterk.
"Als ik gebruik wil ik stoppen, en als ik gestopt ben wil ik gebruiken."
Mits je weer zonder door het leven wil gaan. Ik weet niet of dat voor iedereen weggelegd is maar gezien de bijwerkingen (op lange termijn helemaal) is dat wel het beste voor je.
3cmc geplugd.
3-MMC, maar heb hier ook een blikje red bull zero staan die me heel lief aankijkt. Weet alleen niet of het verstandig is om die te drinken. Iemand toevallig ervaring mee of kennis of het grote risico’s meebrengt of dat het eigenlijk niet gevaarlijk is. Heb voor de rest van de dag niks van caffeïne gehad
3-MMC, maar heb hier ook een blikje red bull zero staan die me heel lief aankijkt. Weet alleen niet of het verstandig is om die te drinken. Iemand toevallig ervaring mee of kennis of het grote risico’s meebrengt of dat het eigenlijk niet gevaarlijk is. Heb voor de rest van de dag niks van caffeïne gehad
Is je nick gebaseerd op je snuifcapaciteiten?😂Bedankt, ging er eigenlijk ook vanuit dat het beter was om hem tot morgenvroeg te bewaren
Is je nick gebaseerd op je snuifcapaciteiten?😂
Ik zei vroeger ook weleens dat ik als een stofzuiger snoof. Maar deze is wel heel specifiek 🙈😂Damn, ding kost bijna 600 euro zie ik. Hoe goed moet die wel niet zuigen?! Briljante nick wel.
Dyson: "Our vacuums suck".Ik zei vroeger ook weleens dat ik als een stofzuiger snoof. Maar deze is wel heel specifiek 🙈😂
Zojuist geplaatst: u vraagt, wij draaien 😉Klein trip report zou gewaardeerd worden!
Die 600 euro moet je niet naar kijken. Dat is namelijk niks vergeleken met de brandstof die er in gaat😉😉Damn, ding kost bijna 600 euro zie ik. Hoe goed moet die wel niet zuigen?! Briljante nick wel.