De Apotheker
Badass junkie
als een drumstokHoe klinkt dat?
als een drumstokHoe klinkt dat?
Lees je even in op Harmreductie wil je?! En hou dit soort opmerkingen dan voortaan voor je. Je bedoelt het waarschijnlijk als een grap, maar de kans dat iemand die het een goed idee lijkt 600mg in één keer te slikken en 4 gram in een paar uur, of sowieso zoveel zooi naast antipsychotica te gebruiken je advies serieus neemt is aanwezig.Hm eerlijk, ik heb nooit echt gevoeld wat andere voelen bij 3cmc. Beetje halfbakken vind ik het.
Wat ik daarmee wil zeggen is: als je een ervaren gebruiker bent komen dingen sws anders binnen + effecten kunnen per persoon/stemming verschillen.
Beste manier om te checken of die kristals van je werken isofc hele zakkie opvreten.edit: In een nood-tempo dan ook he
Dat getal duidt aan waar de fluor zit op de benzeen ring, niet hoeveel fluor atomen.Da's kort door de bocht, de aantal fluorringen, zoals hier 4-FMA, 2-FMA, 4-FA, 3-FA, 2-FA, bepaald voornamelijk de potentie, intensiteit vd rush. Hoger cijfer vóór de Fluor, is in mijn ogen en ervaringen, stofje met de beste rush, sterkere effecten.
300 mg wellbutrin
Hmmm goede vraag haha. Icm de dex wel oke, denk ik. Solo maakte het m'n bolleke alleen maar drukker. Maar lastig om er echt iets over te zeggen. Heel subtiel effect. Ben van plan binnenkort eens een maand te kappen en kijken wat dat doetHoe is deze voor jou?
3-cmc hoort keihard glashelder kristal te zijn als ie zuiver is. Een van de lastigst te vragen drugs omdat alles overal heen springt als je het fijn drukt.Was keihard die kristal
4gram op 9u?Nee man doe dat altijd heb nu al gram of 4 binnen sinds 15 uur . Dat is zodanig zwak dat je wel hoog moet doseren voor iets of wat deftig effect
Neem jij eigenlijk ooit drugs?Zal hier ook nog maar eens wat neerzetten. Dit ongeveer op repeat voor de komende 365 dagen.
Dubbele espresso, theetje, 300 mg wellbutrin, 5 mg tentin.
Goed opgemerkt. Op een herenderretje na overal mee gestopt afgelopen jaarNeem jij eigenlijk ooit drugs?
Of je post het niet, wat ook kan offc.
Herenderretje?Goed opgemerkt. Op een herenderretje na overal mee gestopt afgelopen jaar
Hier en daar het een of het ander van het een of het ander. Maar dan verzanza'stHerenderretje?
Ken ik niet. Belg hé🤣
Redose84mg 2F-DCK nasaal spray
Hmmm goede vraag haha. Icm de dex wel oke, denk ik. Solo maakte het m'n bolleke alleen maar drukker. Maar lastig om er echt iets over te zeggen. Heel subtiel effect. Ben van plan binnenkort eens een maand te kappen en kijken wat dat doet