OlderPsyEr
Belezen gebruiker
2cb en in een energetisch gevecht met de kat of hij nu wel of niet op de tafel mag lopen (om de bloemen te vernielen)
Pohh😵💫😛Alprazolam 1mg en 3 zware pils met haze
Bij ons dronk hij altijd uit de vaas.2cb en in een energetisch gevecht met de kat of hij nu wel of niet op de tafel mag lopen (om de bloemen te vernielen)
Ik vond de zachte plakkerige hasj soorten meestal het lekkerst door de chocomel. Weet eigenlijk niet eens meer welke soort het precies was die ik meestal nam.
0,25g - lekker stoned
0,3g - of een tikkeltje meer stoned (ik pakte meestal 0,3)
0,4g - zorg maar dat je niks meer hoeft te doen
0,5g - weet je zeker waar je aan begint? Draaispullen of de vape heb je dan niet meer nodig, goeiendag zeg 😂
Ik mis de smaak af en je nog weleens. Van mij mogen ze die, zonder het effect, gewoon als extra smaakje in de supermarkt verkopen. Lekker kruidige chocomel.
Kún je visuals krijgen van edibles?Red Bull.
Ben zelf wel eens tot 1 g gegaan, een paar jaar geleden, met Maroc Haze hasj.
Was stoned voor tenminste 24 uur langGeen visuals, maar ik was wel keihard aan het wegspacen, het leek alsof de tijd stil stond voor oneindig lang.
Zeker niet voor beginners, maar wel supertof om eens geprobeerd te hebben. Soort van heroic dose voor cannabis edibles
Misschien weer eens doen als ik een dagje vrij ben, maar dan met Super Polm!
Misschien als je ver genoeg gaat. Of heet dat dan schizofrenie?Kún je visuals krijgen van edibles?
Ben zelf wel eens tot 1 g gegaan, een paar jaar geleden, met Maroc Haze hasj.
Was stoned voor tenminste 24 uur langGeen visuals, maar ik was wel keihard aan het wegspacen, het leek alsof de tijd stil stond voor oneindig lang.
Zeker niet voor beginners, maar wel supertof om eens geprobeerd te hebben. Soort van heroic dose voor cannabis edibles![]()
Intens, maar heb je dit al eerder zien nemen op zo'n dosering, nee? Vind je 25mg al niet sterk genoeg?2x 25mg mdphp pellet
Er is toch niks anders dan bonenkoffie? Of is er ook bloemkool koffie??Verse bonenkoffie.
Wens jullie allemaal een mooie dag ☀️☀️☀️
ach ik doe mijn vorige gebruikersnaam gekkemanlol eer aanCaptain Morgan
Intens, maar heb je dit al eerder zien nemen op zo'n dosering, nee? Vind je 25mg al niet sterk genoeg?
effe een sneer naar mij eigen gedragach ik doe mijn vorige gebruikersnaam gekkemanlol eer aan
in totaal verspreid tussen 21:00 gisteren avond en 04:00 vannacht 10 pillen van 25mg each op
ben nu nog steeds wakker
eten gaat wel weer gelukkig
Verschil tussen oploskoffie en verse bonenkoffie (die in de machine pas gemalen worden) proef je echt wel.Er is toch niks anders dan bonenkoffie? Of is er ook bloemkool koffie??
Nee is niet te serieus.Verschil tussen oploskoffie en verse bonenkoffie (die in de machine pas gemalen worden) proef je echt wel.
Verse koffie door een barista gemaakt gaat nog veel verder.
Of reageer ik nou te serieus 😅
OT: decaf oploskoffie
Dat is een grote groep van lichaamseigen stoffenEndorfine🏋🏼♀️
Ik ben zeker geen koffie-fijnproever, maar senseo is toch wel gewoon categorie slootwater. Als je geen verschil proeft tussen Senseo of echte koffie is het tijd voor een bezoekje aan de dokter!Nee is niet te serieus.
Veel mensen zijn geen koffiefijnproevers,
En voor die mensen is koffie koffie.
Ik heb een simpel senseo apparaat waar ik soms koffie uit pak.
Toch proef ik zeker wel verschil met de bonen koffie en ook de barista koffie.
Ach senseotje is voor mij goed genoeg.
Ik ben zeker geen koffie-fijnproever, maar senseo is toch wel gewoon categorie slootwater. Als je geen verschil proeft tussen Senseo of echte koffie is het tijd voor een bezoekje aan de dokter!
Dat is echt onzin, dan moet je dat ding ontkalken of iets dergelijks. Senseo is prima koffie. Denk je dat iedereen zon ding in huis haalt terwijl die koffie consequent naar afwaswater smaakt?Ik ben zeker geen koffie-fijnproever, maar senseo is toch wel gewoon categorie slootwater. Als je geen verschil proeft tussen Senseo of echte koffie is het tijd voor een bezoekje aan de dokter!
Dat is echt onzin, dan moet je dat ding ontkalken of iets dergelijks. Senseo is prima koffie. Denk je dat iedereen zon ding in huis haalt terwijl die koffie consequent naar afwaswater smaakt?
Je kunt het ook omdraaien : iedereen die zo stellig uitspraken doet over iets waar ze geen verstand van hebben die kunnen beter even een bezoekje brengen aan dedokter, psycholoog![]()
En also; koffie van versgemalen bonen of barista koffie smaakt ook wel eens niet lekker….
Dat is echt onzin, dan moet je dat ding ontkalken of iets dergelijks. Senseo is prima koffie. Denk je dat iedereen zon ding in huis haalt terwijl die koffie consequent naar afwaswater smaakt?
Je kunt het ook omdraaien : iedereen die zo stellig uitspraken doet over iets waar ze geen verstand van hebben die kunnen beter even een bezoekje brengen aan dedokter, psycholoog
En also; koffie van versgemalen bonen of barista koffie smaakt ook wel eens niet lekker….