Dirkdirk
DF-koning
Als ze zich aan de toegestane 5 ppm (parts per million) per kubieke meter houden heb jij niets te vrezen.Chloor in een zwembad
Als ze zich aan de toegestane 5 ppm (parts per million) per kubieke meter houden heb jij niets te vrezen.Chloor in een zwembad
Als ze zich aan de toegestane 5 ppm (parts per million) per kubieke meter houden heb jij niets te vrezen.
Enjoy 😊Hier een beetje O-PCE hoewel 16mg werd het toch een flinke dosis , maar heb nu even de tijd om het een keer wat groter te doseren![]()
2-fma thee? Smaakt dat?Enjoy 😊
*sipt met moeite haar koude 2-fma thee weg*
*sipt met moeite haar koude 2-fma thee weg*
Als je lichaam goed werkt gaan je nekharen overeind staan en alle alarmbellen af bij het proeven van die bitterzure chemische smaak van fluorspeed.2-fma thee? Smaakt dat?
2-fma thee? Smaakt dat?
*Schenkt een kop verse 9-kruidenthee in*
2-fma thee? Hoe krijg je het verzonnen (en opgedronken) 😂 waarom door je thee en niet in een capsule?Enjoy 😊
*sipt met moeite haar koude 2-fma thee weg*
Moeizaam.2-fma thee? Hoe krijg je het verzonnen (en opgedronken) 😂 waarom door je thee en niet in een capsule?
2-fma thee? Hoe krijg je het verzonnen (en opgedronken) 😂 waarom door je thee en niet in een capsule?
Maar alsnog kan je het poeder in een wcpapiertje of lege capsule gooien toch? 😂Ik was overigens enorm enthousiast en snel met bestellen en merkte de capsules pas later op. RC rookie pleading guilty 😂🙋🏾♀️
Ik heb m'n best gedaan om het normaal mogelijk te zeggenZullen we gewoon aardig en vriendelijk blijven?
Je mag iemand best aanspreken, maar liever niet op deze manier.
OT: koffie
@Dirkjan benoemde ook al het fenomeen w.c. papier. Moet je daar dan een hoekje vanaf scheuren, iets vouwen of hoe gaat dat in zijn werk? Heb geen lege capsules in huis aangezien ik eigenlijk alleen pep heb gebruikt.Maar alsnog kan je het poeder in een wcpapiertje of lege capsule gooien toch? 😂
Klein hoekje van een wcpapiertje pakken, daar het spul in mikken en dichtvouwen tot een zo klein mogelijk propje. Te groot balletje wcpapier blijft makkelijk in mijn keel hangen namelijk 😂 maar door drugs in je drinken te doen beschadig je je tanden ook onnodig, vind ik.@Dirkjan benoemde ook al het fenomeen w.c. papier. Moet je daar dan een hoekje vanaf scheuren, iets vouwen of hoe gaat dat in zijn werk? Heb geen lege capsules in huis aangezien ik eigenlijk alleen pep heb gebruikt.
Woensdag bij de tandarts geweest en ga nog steeds schadevrije en vlekkeloos door het leven. Is ook iets van recent hoor. Ik snuif normaliter alleen. Echter is mijn neus aan het herstellen en dat wil ik bevorderen 😊Klein hoekje van een wcpapiertje pakken, daar het spul in mikken en dichtvouwen tot een zo klein mogelijk propje. Te groot balletje wcpapier blijft makkelijk in mijn keel hangen namelijk 😂 maar door drugs in je drinken te doen beschadig je je tanden ook onnodig, vind ik.
Edit; of als je supplementen in capsules hebt dan kan je die inhoud eruit gooien en je drugs erin doen hehe
Edit; of als je supplementen in capsules hebt dan kan je die inhoud eruit gooien en je drugs erin doen hehe
Dan volgt er vast al snel weer opnieuw een ritje naar de wc.Net 347,1ML geürineerd, nu een hertog jan van maar liefst 33 CL. Én nog een energy drink!
Gekocht in duitsland! Zelf kruiden bij elkaar mikken kan natuurlijk ookDie 9-kruidenthee is dat een eigen recept of te kopen?
Nee, vandaar dat ik er gemiddeld langer over doe het binnen te krijgen 🤔 Was alles behalve een aangename verassing.
Zijn het dan ook duitse kruiden? 🤔Gekocht in duitsland! Zelf kruiden bij elkaar mikken kan natuurlijk ook
Na 2 weken gebruik zou je daar met afbouwen weinig van moeten merken inderdaad.Als je lichaam goed werkt gaan je nekharen overeind staan en alle alarmbellen af bij het proeven van die bitterzure chemische smaak van fluorspeed.
OT: 75 mg quatepine (we zijn aan het afbouwen), maandag gaan we naar de 50 mg, en dan die maandag erna 25 mg.Ik vraag me af of ik er echt iets van ga merken als ik stop, ik gebruik het pas een week of 2 ongeveer (100 mg).

Stoere motorrijders!
Ik heb m'n best gedaan om het normaal mogelijk te zeggen
Geniet ervan tortelduifjes 😍
Die vieze rommel waar je het over had.Er zit nog een bodempje thee in mijn glas😅
Deed me hieraan denken. Een klassieker.Er zit nog een bodempje thee in mijn glas😅
Mik ik zo hop de gootsteen in 💪🏽Die vieze rommel waar je het over had.